Frasyniuk w amoku nienawiści! Chwali prymasa i pluje jadem na Czarka Pazurę

Władysław Frasyniuk/ fot. screen
3

Podczas rozmowy z Moniką Olejnik na antenie TVN24, Władysław Frasyniuk wylał hektolitry jadu na katolików, w tym Cezarego Pazurę i pochwalał program prymasa Polski Wojciecha Polaka pt. „Zabić księży”.

PRZECZYTAJ: „Zabić księży!” Prymas Polski na smyczy…

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Frasyniuk odniósł się do wypowiedzi abp. Wojciecha Polaka, który w wywiadzie dla Tygodnika Powszechnego powiedział: Jeśli ja usłyszę, że w Gnieźnie odbywa się jakaś manifestacja antyuchodźcza, i że na to wybierają się moi księża, to mówię krótko: każdy, który tam pójdzie, będzie suspendowany.

Frasyniuk, którego jeszcze niedawno z Krakowskiego Przedmieścia wynosiła policja stwierdził, że abp Polak stanął w obronie pokrzywdzonych i biedniejszych ludzi. Dobrze, że pojawiła się kolejna postać, która mówi językiem twardym i zdecydowanym. A fakt, że katolicy i osoby roztropne nieprzychylnie przyjęły słowa prymasa Polski skomentował w następujący sposób: Sorry, takich mamy katolików, jak doktor Bukiel, Rysiu Czarnecki i Czarek Pazura, który pewnie w tej chwili te paciorki przebiera paluszkami. Takich mamy katolików. I oni w dodatku nam mówią, że są lepsi niż reszta społeczeństwa. To trzeba piętnować, dobrze, że Kościół zajął stanowisko.

Władek Frasyniuk jest w amoku nienawiści, który nie dotyczy już tylko praworządności, z którą ramię w ramię walczy z Ubywatelami RP, ale również katolicyzmu, którego z całego serca nienawidzi jak hierarcha z Gniezna. Bo czy możemy podejrzewać, że prymas Polski kocha katolicyzm, skoro napuszcza na nas islamskich fundamentalistów i świętuje rozłam Kościoła – Reformację?

Źródło: TVN24 – nagranie wideo od 17:30

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  No więc tak mamy chazarów banderowców agentów niemieckich amerykańskich korporacji ruskich – wszyscy robią co chcą jeszcze nam tu muslimów brakuje. Gdzie miejsce dla nas Polaków właścicieli tego kraju który przez tych czosnkiem cuchnących stał się totalnym burdelem. Mamy być niewolnikami na ziemi naszych przodków – czas najwyższy obudzić w sobie ducha lechickiego wojownika a zabić gen niewolnika wszczepiony nam przez chazarów

 2. maja mówi

  Polacy ignoruja zdrajcow Chrystusa i wogow chrzescijan typu ,,prymas Polak „(a jakie on ma rodowe nazwisko ?)a powinni ich wywiezc z pałacu na taczce ! I tego lucyferianina z Watykanu tez !Ale my Polacy mamy duzo stoicyzmu i puszczamy te herezje mimo uszu a wiemy swoje !Niech Bog w swej miłosci i madrosci a tez sprawiedliwosci zajmie sie wrogami Chrystusa,Kosciola i heretykami !

  1. Ada mówi

   Widzisz, Maju…
   To, że puszczamy wiele, zbyt wiele mimo uszu wiedząc i widząc coraz więcej świadczy z jednej strony, że po niezwykle burzliwych dziejach naszej historii wypracowaliśmy w sobie pewien dystans i spokój w ocenie trudnych sytuacji.
   Strona przeciwna stała się wyjątkowo agresywna, bo cóż dla niej ta historia znaczy. Nie warto pytać, dlaczego? Bo jeżeli w jednym kraju nie wiadomo o co chodzi, to tę jedyną odpowiedz każdy zna.
   My natomiast wykazując stoicki spokój, przyjmujemy pozycję takiego pochyłego drzewa…
   To ich rozzuchwala, tym bardziej wobec braku odpowiedzialności za szczególnie wcześniejsze czyny, choć nie tylko.
   Samo nic się nie zrobi,
   jako że to dzień świąteczny ma nieść ulgę
   po …. tygodniu pracy!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.