[FOTO] Facebook ujawnia prawdę! Tusk, Dulkiewicz, Macierewicz a nawet Ministerstwo Sprawiedliwości – kto stoi za ich profilami?

Fot. Twitter
10

I tak, na dobry początek, profil pana Władysława Kosiniaka-Kamysza prowadzą ludzie z Izraela. Ciężko powiedzieć o nich cokolwiek więcej, gdyż ichniejszy alfabet jest w Polsce dość mało popularny. Nie mniej, fakt pozostaje faktem.

Fot. Twitter

To, że Donald Tusk pałał od zawsze szczególną miłością do Niemców nie jest żadną tajemnicą. Ulubieniec Angeli Merkel musiał zatem poczuć się zobowiązany do powierzenia swojego konta na Facebooku… Niemce. Katharina Rettig jest unijnym rzecznikiem prasowym do spraw energii. Najwyraźniej wolny czas poświęca pomocy politykowi w prowadzeniu profilu.

Wsparcie - darowizny
Fot. Twitter

Pani Aleksandra Dulkiewicz, która demokratycznie odziedziczyła urząd jak za starych, dobrych czasów dynastycznych również nie ma czasu na swoje media. Jej profil prowadzą dwie osoby – Mateusz Piotrowski i Joanna Kubik. W końcu, dlaczego by nie?

Fot. Twitter

Również politycy z rzekomo “drugiej strony” politycznej barykady wysługują się innymi w kwestii prowadzenia profili na portalach. Antoni Macierewicz korzysta przy tym z pomocy Edmunda Jannigera. A więc od tego właśnie są młodsi asystenci?

Fot. Twitter

Nie tylko osoby publiczne wykorzystują innych do prowadzenia Facebooka. Metody tej używają nawet… Ministerstwa. Profil Ministerstwa Sprawiedliwości prowadzi Dariusz Matecki. Żeby było śmieszniej – toczy się przeciwko niemu postępowanie prokuratorskie.

 

Fot. Twitter

Na sam koniec został Szymon Hołownia, którego profil wymaga konsultacji aż trzech panów.

Fot. Twitter
Fot. Twitter

Cóż można rzec i – znając polską scenę polityczną – czy można być w jakimś stopniu zdziwionym? Politycy nie reprezentują interesów Polski, lecz obcych mocarstw. Ich profile nie są prowadzone przez nich samych, lecz przez wyznaczonych do tego ludzi. Wszystko się zazębia i, bądź co bądź, jest przytłaczająco logiczne.

Źródło informacji: Twitter, Facebook

Przeczytaj również:

Greta Thunberg wykorzystana przez własnych rodziców? Za wszystkim cały czas stał jej ojciec!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ted mówi

  Mosad prowadzi tych pustych ludzi podłych mam żal do ludzi że ich wybrano za pośrednictwem mediów tych także katolickich.

 2. Robert mówi

  Ci Państwo ,to państwo jak ich profile są teoretyczne samodzielni

 3. Wojtek Grom mówi

  Al wstyd i kiszka, nawet sowich profili na fb nie są w stanie prowadzić sami, oszuści i marionety. Sprzedać nas zawsze gotowi obcym.

 4. Pawel mówi

  Pierwszy raz widze ten portal “WPrawo”. Mysle wejde zobacze tempa propagande a tutaj takie zaskoczenie (pozytywne) Jak juz ujawniac to wszystkich.

  1. Jacek Międlar mówi

   Miło. Propagandą gardzimy. Jest dla idiotów 😉

 5. Arkadiusz mówi

  Od zawsze: facebook – nie korzystam, nie polecam, nie akceptuję. Tyle w temacie.

 6. joe contractor mówi

  Zadziwił mnie pan Kosiniak-Kamysz, bo myślałem, że jest Polakiem.

 7. Leszek mówi

  Myślałem, ze Max Kolonko mówi prawdę a wystarcza ksiądz w Cywilu by pisakiem po OCZACH… Wielki POZYTYW

 8. Ania mówi

  Wilczynski to proislamski agitator

 9. Marek mówi

  Mozna sie bylo tego domyslec, niestety ludzkosc teraz jest tak domyslna , ze jak im sie na pejsbuku albo tlaterze nie napisze , czarno na bialym to na nic sami nie wpadna… Najgorsze jest w tym to, ze polskie sady sa bezradne wobec takich ludzi , ktorzy “zza wegla” obsrywaja innych a pozniej udaja , ze to nie oni, ze ktus sie wlamal itp.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.