Film o żydowskich roszczeniach i przemyśle holokaustu! Ten dokument trzeba obejrzeć! [WIDEO]

19

Z poniedziałku na wtorek w telewizji publicznej wyemitowano film Mariusza Pilisa pt. „Skrzywdzeni. O Polakach i Żydach”, w którym wyjaśniona została kwestia żydowskich roszczeń spadkowych i bezspadkowych oraz przemysłu holokaustu. Czego możemy dowiedzieć się z dokumentu? Dokładnie tego, co na portalu publikujemy od dawna. Że roszczenia bezspadkowe nie mają jakiegokolwiek umocowania w polskim prawie. Że polski rząd poniekąd spłaca roszczenia wydając zawrotne kwoty na emerytury obywateli Izraela, renowację kirkutów, organizacje i instytucje promujące tzw. kulturę żydowską. Dowiadujemy się także tego, za co prokurator Małgorzata Szymańska postawiła zarzuty Jackowi Międlarowi, że Żydzi produkują „holokaustowe legendy” wymyślając liczbę starozakonnych pomordowanych przez Polaków czy uniemożliwiając przeprowadzenie ekshumacji w Jedwabnem. Film przedłożę do materiałów dowodowych – na Twitterze zaznacza Jacek Międlar.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W dokumencie występują m.in.: autor książki „Przedsiębiorstwo Holokaust”, Norman Filkenstein, który nie kryje, że jego matka nienawidziła Polaków; prof. Marek Chodakiewicz zaznaczający; Gideon Taylorspiritus movens żydowskich roszczeń.

Dlaczego Polska jest ofiarą obrzydliwej, talmudycznej nagonki? Dlaczego Żydzi chcą przypisać sobie monopol na holokaustową martyrologię, kto odpowiada za zakłamywanie historii i produkcję „żydowskich legend” i jak długo Polska będzie poczciwie płaciła trybut? Co dla Polski oznacza Just Act 447? O tym wszystkim w interesującym filmie Mariusza Pilisa.

W platformie na smartfony wPrawoTv udostępniliśmy ten dokument z komentarzem Jacka Międlara. Serdecznie zachęcamy do pobrania aplikacji (TUTAJ) – instalacja trwa jedną minutę – i obejrzenia filmu. Film jest także na TVP Vod.

Przeczytaj także:

„Polakom nie będziemy pomagać!” Niemiecki producent nie pozwala na wykorzystanie skrawków tkanin [OBEJRZYJ REPORTAŻ]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. z-k mówi

  Film pokazano ale dla pewności, i ze strachu a z ostrożności, w noc późną a powinni w czasie najwyższej oglądalności czyli zaraz po Dzienniku. Co z projektem ustawy?

  1. Felek mówi

   Panie Jacku.
   Trochę przyzwoitosci, jaki to cel zamiescic zdięcie Himllera jako wejscie do pana opisu.

  2. Tomek mówi

   Skoro z filmu można dowiedzieć się, „że roszczenia bezspadkowe nie mają jakiegokolwiek umocowania w polskim prawie” i skoro pisze tak non stop ten portal (mając rację), to pytanie po co ileś tam osób tak głośno krzyczy za tą ustawą, co? Niekumaci, prowokatorzy, robią to dla zdobycia popularności?

  3. szalom mówi

   Twoje rżnięcie głupa i rabinackie odwracanie kota ogonem nie przechodzi w żadna rubryka

 2. dariusz mówi

  Czy na komputerze nie da się obejrzeć tego filmu?

 3. Robert B. mówi

  Matka Finkelsteina nie kryła, że nienawidzi Polaków… A jak to jest w odwrotnym kierunku? Goje mają obowiązek Żydów kochać?

  1. Tomek mówi

   Siebie spytaj, Robercie, to o sobie w końcu piszesz co chwila „głupi goj”.

 4. Tomek mówi

  Cytat: „Że polski rząd poniekąd spłaca roszczenia wydając zawrotne kwoty na emerytury obywateli Izraela”

  Jeśli tak faktycznie było w filmie, to jest to ewidentna bzdura i czyni film niewiarygodnym. Ktoś jeszcze łyka fake newsa o 240 mln emerytur z 2014, serio jeszcze się ktoś nie ogarnął?

  Cytat: „Dowiadujemy się także tego, za co prokurator Małgorzata Szymańska postawiła zarzuty Jackowi Międlarowi, że Żydzi produkują „holokaustowe legendy” ”

  Nie, Jacku, nie kłam. Zarzuty masz za nawoływanie do „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej”.

  1. z-k mówi

   ale się oddelegowany do tego forum kłamliwy gudłajek uwija

  2. AntyLewak mówi

   Tomek ale Ty pierdolisz szczurze. Jacek Miedlar pokazywał papiery na ten temat a Ty dalej tutaj łżesz. Mam nadzieję że dostaniesz permanentnego bana za te kłamstwa.
   Wupierdalaj szczurze

  3. Robert B. mówi

   Czytałeś akt oskarżenia, idioto? Masz do niego dostęp?

  4. Jacek Międlar mówi

   Tomek to mitoman. Nie ma żadnego aktu oskarżenia w kwestii nie mojego artykułu. A Inne 4 akty oskarżenia już wiele razy komentowałem w tym ten, o którym mowa w tekście.

 5. George mówi

  Jakaż szkoda, że pewien pan z wąsikiem nie miał dość czasu, żeby ostatecznie rozwiązać pewną kwestię. Może znajdzie się następca?

 6. Jolanta mówi

  Żydom należy wystawić rachunek za długi wobec Rzeczypospolitej (oszustwa podatkowe, niesplacone kredyty, pomocy udzielonej na powstanie Izraela, działalność NKWD i wiele innych). Niech spłaca swoje długi, a Polska będzie na lata zabezpieczona. Nic im się nie Należy!

 7. Janusz I mówi

  Główny narrator w filmie nie zapomniał przypomnieć o 1000-letnim Polin.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.