Farsa! Islamski nożownik z Hamburga nie został deportowany, ponieważ nie miał dokumentów.

fot. youtube
3

Podczas piątkowego ataku w Hamburgu islamskich imigrant zabił nożem jedna osobę, a siedem ciężko poranił. Nóż wziął z półki w supermarkecie i zaczął nim dźgać klientów sklepu. Po wyjściu ze sklepu atakował przypadkowych przechodniów. Zanim przybyła policja napastnika powstrzymali mężczyźni rzucający w niego krzesłami.

Szef MSW kraju związkowego Hamburga Andy Grote powiedział, że mężczyzna działał z pobudek islamistycznych oraz był osobą niestabilną psychicznie. Grote poinformował też, że mężczyzna był znany policji. Przeprowadzono z nim rozmowy ostrzegawcze, ponieważ jego znajomy poinformował policję o podejrzanych zmianach w jego zachowaniu: mężczyzna przestał pić alkohol i zaczął publicznie recytować Koran.

Mężczyzna przyjechał do Niemiec z Norwegii w marcu 2015 r. i złożył podanie o azyl. Wcześniej przebywał w Szwecji i Hiszpanii. Jedynym dokumentem, jaki posiadał, był akt urodzenia. Wg tego dokumentu mężczyzna pochodził ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale w Niemczech zadeklarował się jako Palestyńczyk.

A teraz uwaga! Mężczyźnie odmówiono azylu, ale nie został deportowany, bo nie miał dokumentów. Ponieważ oświadczył, że jest Palestyńczykiem, władze niemieckie rozpoczęły negocjacje z dyplomatycznym przedstawicielstwem Autonomii Palestyńskiej, żeby zezwoliły na jego odesłanie. Zanim negocjacje się zakończyły mężczyzna dokonał zamachu.

Prokurator Torsten Voss poinformował, że zatrzymany odmówił na razie zeznań, ponieważ „cierpi na silny ból głowy”.

SKLEP-WPRAWO.PL

Źródło: pap

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Tomasz mówi

    Jakbym mógł mieć broń to bym go odstrzelił jakby zaczął takie akcje odstawiać, ale po co nam broń ? Przecież policja ma nas bronić po pół godziny ale obroni..

  2. Robert mówi

    Po pierwsze,primo Raport Mniejszosci to film z 2002 .Przwidywanie zamiaru popełnienia przestepstwa i zapobieganie…..Ta technologia to remote neural monitoring,to funkcjonuje,istnieje,maja to CIAmajdy,ale utopia nie jest im potrzebna.Z naukowego punktu zachwytu,co ja nie odkryłem,stworzyłem,alem kumaty….ale przejeły mnie tera psubraty,CIAmajdy ,to arcydzieło,to dekoder mysli,taka boska zabawka.Po drugie,primo,znowu niestabilny psychicznie,znany agenturze,islamista który przezył burze,zanim dopłynał do raju…W zielonym gaju ptaszki fruwaja,tylko normalni lekarza maja,dla niestabilnych ,spoza Europy zielone swiatło,od władców ropy,w zielonym gaju CIAmajdy łgają…

  3. Waldemar mówi

    Brak kontroli nad przybyszami to skutki tych tragedii. Wszystko wskazuje na to, ze lepiej już nie będzie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.