Fake news „obrońców demokracji” zdemaskowany. Policjant „Kulson”, a nie „wsiadaj k***o!” VIDEO

fot. twitter
4

Podczas interwencji policji wobec „obrońców demokracji”, którzy próbowali nielegalnie zablokować Marsz Niepodległości miało dojść do haniebnego zachowania jednego z funkcjonariuszy wobec jednej z „obrończyń”. Na tt pojawił się film z tej interwencji, a „obrońcy demokracji” oświadczyli, że podczas ładowania ich do radiowozów policjant powiedział do jednej z kobiet „wsiadaj k***o!”. Oczywiście miał to być dowód na faszyzację policji pod totalitarnymi rządami Prawa i Sprawiedliwości.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Okazało się jednak, że był to klasyczny fake news. Nikt nie ubliżał kobiecie, a słowa policjanta były skierowane do jego kolegi i brzmiały „siadaj, Kulson”. Taką bowiem ksywkę ma ów policjant, a chodziło o to, żeby funkcjonariusz wsiadł do radiowozu i nadzorował szalejących „obrońców demokracji”. Jednak pomimo wydania oświadczenia policji w tej sprawie i pomimo tego, że na nagraniu faktycznie słychać słowa „siadaj, Kulson”, gorszy sort nie dawał za wygraną i powielał fake newsa okraszając go komentarzami w stylu „jesteście żałośni”, „kłamiecie”, „faszystowska policja”.

W końcu przed kamerami wystąpił „Kulson” i wyjaśnił dziennikarzom, że on naprawdę istnieje, i że naprawdę ma taką ksywkę. Taki oto „faszyzm” znaleźli „obrońcy demokracji”. Jest to tak żałosne, że aż szkoda to komentować. Gdy za rządów PO-PSL policjanci bili uczestników Marszu Niepodległości i strzelali do górników, to była wzorcowa demokracja. Gdy „Kulson” wsiada do radiowozu, to jest faszyzm.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Spaltoon mówi

    Chyba wiem skąd ten Kulson, Pan policjant trochę pyzaty, więc to pewnie od kuli/kulki…

  2. Gosc mówi

    Co za czasy, nawet, gdyby powiedzial, czego nie powiedzial, to nazwalby rzecz po imieniu, hehe. Obywatelka widocznie utozsamia sie z tym niewypowiedzianym wyrazem, skoro taki rejwach nastapil. Slyszy glosy, czasem ma sie takie przypadlosci.

  3. Anonymous mówi

    Ale to nie zmienia faktu że policja działa również wbrew prawu, zgodnie z komendami rządu pacyfikując też protesty przeciwko łamaniu prawa i wsadzając do więzienia działaczy wolnościowych.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.