Facebook usunął stronę Koła Poselskiego Konfederacji. Bosak: „Nie chodzi o regulamin i standardy społeczności tylko o politykę”

skasowana strona Koła Poselskiego Konfederacji/ fot. screen
7

We wtorek (11.01.2021) Facebook skasował stronę „Konfederacja – Koło Poselskie”. Profil istniał zaledwie siedem godzin. Nie wiadomo, co było powodem usunięcia strony, ponieważ Facebook nie zgłosił żadnych uwag co do treści i nie przesłał żadnego ostrzeżenia.

ZOBACZ: Posłowie Konfederacji założyli nową stronę na Facebooku. Po kilku godzinach fanpage ma już 27 tysięcy obserwujących

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– No to niech mi ktoś wytłumaczyć jakie standardy społeczności zostały złamane tym razem? Jaki punkt regulaminu? Był to profil założony przez konto biznesowe Koła Poselskiego Konfederacja, które jest innym bytem prawnym, o innym NIPie niż partia Konfederacja Wolność i Niepodległość – napisał na Twitterze poseł Jakub Kulesza.

– Nie chodzi o żaden regulamin ani mityczne standardy społeczności tylko o politykę – podsumował poseł Krzysztof Bosak.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

„Pandemiczny establishment musi usłyszeć: Wszyscy won!”. Katarzyna Treter-Sierpińska w telewizji wRealu24 [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. baca mówi

  POLSKI ŁAD – NASTAW ZAD!!!!!!!!!!

 2. Rebih mówi

  No i stało się to, czego można było się spodziewać. Dobrze, że szybko, jest szansa na wyciągniecie wniosków.

 3. Rafał mówi

  Konfederacja Niech wejdą na: Banbye.pl, zapraszamy.

 4. Tolek mówi

  Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył.

 5. Maksio mówi

  I bardzo dobrze, że Fejs usunął stronę Konfy, bo… MA DO TEGO PRAWO. Moje komentarze tutaj też są usuwane (zdaję sobie sprawę, że są często bardzo lewicowe) i WPRAWO MA DO TEGO PRAWO. Trochę mnie to rozczarowuje, bo moderowanie komentarzy to zaprzeczenie idei wolnego Internetu, ale tak jak już wcześniej pisałem: WŁAŚCICIEL MA DO TEGO PRAWO, bo za treści na jego stronie to on odpowiada, nawet jeśli nie prawnie, to moralnie.

 6. Maksio mówi

  Zwracam honor (po raz kolejny, to ze mną jest coś nie tak), bo znalazłem swoje komentarze pod artykułami. Widocznie ukazują się z opóźnieniem. WPRAWO pana Jacka Międlara to ostoja demokracji i wolnego słowa. Tu każdy ma głos, nawet taki ja o niezdecydowanej orientacji (politycznej). 🙂

 7. Shadow mówi

  Powiedzcie otwarcie, bez owijania w bawełnę (Srolki i inne Maksia), że prawa strona i konserwatyści nie mają prawa w tej zasranej przestrzeni dzisiejszego życia, ani komentować, ani o niczym decydować, ani nawet żyć. To zdemoralizowana i prymitywna lewizna jest najważniejsza według was. Dodam jeszcze dlaczego. ANO zbydlęconym szmatom, prymitywom i temu podobnym z defektami moralności i przyzwoitości wygodniej się żyje w takim środowisku. A i sumienie nie jest poruszane.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.