Facebook tłumaczy się z zablokowania 350 prawicowych stron.

fot. pixabay.com
4

Dwa dni temu Facebook zablokował 350 prawicowych stron, w tym portale niezłomni.com, prawdaobiektywna.pl, zaorane.com, pl.blastingnews.com, polskaracja.com, wrealu24.pl, wsedno24.pl, tysol.pl. Zablokowane zostały też strony promujące historię Polski, np. wiedzę o husarii i Żołnierzach Wyklętych. Zniknęły też strony o charakterze katolickim. Oszust Rafał Gaweł i jego Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych poinformował, że to ich zasługa, ponieważ zgłosili te strony jako naruszające standardy Facebooka.

Z pytaniem o przyczynę zablokowania prawicowych stron zwrócił się do fb portal wirtualnemedia.pl. Oto odpowiedź, którą otrzymał: „W wyniku błędu jednego z naszych systemów bezpieczeństwa w ostatni weekend doszło do tymczasowego zawieszenia niektórych stron na platformie. W momencie jego wykrycia przywróciliśmy wszystkie dotknięte strony. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z ich kilkugodzinną niedostępnością.”

Niesamowite! Wygląda na to, że Facebook ma specjalny system bezpieczeństwa obsługujący tylko i wyłącznie portale prawicowe. Gdy system popsuje się, to prawicowe strony padają. Natomiast system zabezpieczający strony lewaków nie psuje się nigdy. Czary!

Źródło: wirtualnemedia.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Test24 mówi

  Ludzie zaczęli się burzyć, a część pewnie nawet straszyła pozwami, to się wystraszyli i naprawili “usterkę”.

 2. Tomasz mówi

  Tak trzymac! Napietnowac, nachodzic, pisac i pozywac! Efekty juz sa. Srodowiska lewackie, zydowskie i ludzie z nimi powiazani czaczynaja czuc nasz oddech na plecach. Nie ma i nigdy nie bedzie przyzwolenia na niszczenie tego co Polskie, patriotyczne i bliskie naszym sercom!
  Czolem wielkiej Polsce!!!

 3. Waldemar mówi

  Podobno twórca facebooka spotkał się z papieżem Franciszkiem?
  Czy to to samo jak rozmowa Dudy z Merkel?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.