Ewangelia wg. HGW: „Chrystus wjechał do Jerozolimy na baranku” [WIDEO]

Hanna Gronkiewicz-Waltz/ fot. screen
7

Była prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz postanowiła wtrącić swoje trzy grosze w sprawie sądu nad Judaszem zorganizowanego w Pruchniku. W rozmowie z Piotrem Kraśką w TOK FM oświadczyła, że spalenie kukły Judasza to „budzenie demonów”.

– Musimy sobie przypomnieć, jaka była historia w Polsce międzywojennej i potem po 1968 roku. Antysemityzm był wtedy traktowany jako coś normalnego. Było na przykład getto ławkowe. Z powodu pochodzenia ludzie byli zmuszani do opuszczania kraju. W pewnym momencie wydawało się, że to zostało pokonane. (…) Teraz się okazuje, że wszystko można zrobić i angażuje się w to dzieci – powiedziała Gronkiewicz-Waltz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

HGW oświadczyła też, że obecnie „następuje przywracanie rzeczy nieetycznych i niemoralnych, które są przeciwko człowiekowi”. – Okazuje się, że Polska jest Polską ksenofobiczną. Każdy kraj ma takie skłonności od czasu do czasu. Uważam, że to trzeba absolutnie napiętnować – stwierdziła była prezydent Warszawy.

Nagonka na mieszkańców Pruchnika i stygmatyzowanie wielowiekowej tradycji to jeszcze nie wszystkie rewelacje, jakimi uraczyła słuchaczy Gronkiewicz-Waltz. Była prezydent Warszawy wyjaśniła, że Chrystus wjechał do Jerozolimy na… baranku! Słuchający z uwagą Piotr Kraśko nie zareagował, a więc prawdopodobnie i on uważa, że Jezus jechał na baranku. Dobrze, że nie na krokodylu, chociaż kto wie? Być może HGW nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w tej sprawie i może nas jeszcze nie raz zaskoczyć.

Źródło cytatów: tokfm.pl

Zobacz też:

Androny Ewy Kopacz: „Ludzie rzucali kamieniami w dinozaura” [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. masakra mówi

  Szkoda ze HGW nie wyjechała na taczkach…

 2. gojowy mówi

  A co może powiedzieć ta żydówka? Wszystko by znieważyć chtrześcijan i ich religię.
  Ona musi pamiętać o jakichś szamańskich obrzędach typu trzymanie i machanie kogutem/kurą nad głową w celu odpuszczenia grzechów.

 3. LucyLucenta mówi

  Największą załamką jest to, że baba, której mąż hodował marychę na skalę przemysłową i wpadł, zamiast mu nosić cebulę do więzienia przemykając pomiędzy budynkami, bryluje w mkediach

 4. Rins mówi

  Za to ta złośliwa żydowka wjedzie do piekła na teczkach wcześniej uznając Jezusa Chrystusa królem i Zbawicielem Świata
  To ją i jej podobnych zaboli najbardziej

 5. Robert mówi

  Dobrze że wjechał a nie przekoziołkował,bo taką kozę osiłek stworzył ,a baran wychował

 6. Robert mówi

  Osiołek… Wielki Bracie,miało wejść osiołek…ale zadziałał Koziołek Matołek i pocisnął osiłka…szybki jest…nadzorca

 7. sulka mówi

  Pani HGW prosze nie oceniać Polaków wg. swojej nacji. Plujecie na nas, szerzycie kłamstwa na całym świecie i spodziewacie się, ze my będziemy siedzieć cicho i łykać wasze brednie. Nie zasłaniajcie się antysemityzmem bo to już na nas nie działa. NARÓD POLSKI bedzie się bronił przeciwko ustawie 447 i wszelkim waszym obrzydliwym kłamstwom. Ok. 150 tysięcy żydów służyło w armii Hitlera w tym 40 tysięcy w SS. Tysiące służyło w NKWD i mordowało nas Polaków.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.