Europejczycy budzą się z ręką z nocniku! Nie chcą u siebie imigrantów. Najnowszy sondaż

2

Można się było tego spodziewać. Zmanipulowani przez polityków oraz – co piszemy z bólem – hierarchię kościelną Europejczycy zaczynają budzić się z ręką w nocniku. Coraz więcej Francuzów, Niemców, Brytyjczyków i Polaków uważa, że wśród imigrantów znajdują się potencjalni terroryści. To wyniki najnowszego badania „Europejczycy i problem migracji” zrealizowanego przez francuski ośrodek badań IFOP.

Przez dwa ostatnie lata w postrzeganiu imigrantów przez Europejczyków wiele się zmieniło. W 2015 roku, 69 procent Francuzów obawiało się, że wśród imigrantów znajdują się potencjalni terroryści. Po ostatnich atakach terrorystycznych, a zwłaszcza po listopadowym ataku w Paryżu, ten odsetek wzrósł do 80 procent. Podobnie jest w Niemczech. Dwa lata temu obawy wyrażało 64 procent Niemców, teraz zaś jest ich 86 procent. Wśród Polaków odsetek wynosi 84 procent. Aktualnie największe obawy mają Brytyjczycy – 90 procent.

Według badań francuskiego ośrodka coraz mniejszym poparciem zaczyna się cieszyć strefa Schengen. 49 procent Polaków jest zwolennikiem likwidacji strefy, 66 proc. Francuzów i 71 proc Niemców.

Badania nie pozostawiają żadnych złudzeń. Europejczycy zaczynają budzić się z ręką w nocniku i w imigrantach widzą potencjalnych terrorystów, o czym od dawna mówią prawicowe media i komentatorzy życia społecznego. Czy na pobudkę nie jest już za późno? Czy Europejczycy rozliczą polityków i kościelną hierarchię z napuszczania na Europę fundamentalnych islamistów? To nasza powinność!

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. kros mówi

    Niemcy jeszcze tego nie dostrzegli widać po wyborach. Wystarczy porozmawiać sobie z nimi, Muszą się jeszcze wiele nauczyć, szkoda, że przy naszej granicy będzie się to odbywało. Walka z islamem zawsze kończy się tak samo.

  2. kahir mówi

    W Polsce dochodzi dodatkowo problem gigantycznych ukraińskich hord masowo wlewających się do Polski, które powodują dziczenie rynku pracy i żałosne stawki na miare Bangladeszu. Super, że PiS nie dał zgody na islamizację, ale banderyzacja za to w rozkwicie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.