SKLEP-WPRAWO.PL

Eko-pomysł na ratowanie planety: ograniczyć rozrodczość Europejczyków i przyjmować imigrantów

Yves Cochet/ fot. screen
8

– Ograniczenie rozrodczości, ograniczenie liczby urodzin pozwoliłoby lepiej przyjąć migrantów, którzy stukają do naszych drzwi – oświadczył francuski polityk Yves Cochet, b. minister ds. zagospodarowania terytorium i ochrony środowiska i b. deputowany do Parlamentu Europejskiego z frakcji lewicowych demokratów i republikanów. Cochet stwierdził też, że kraje rozwinięte powinny „posunąć się” i dać miejsce, ponieważ swoim stylem życia niszczą planetę. „Gdyby przestali się rozmnażać i zostawili to tym, którzy pukają do ich drzwi, świat byłby szczęśliwszy” – oto ekologiczny argument Cocheta.

Nasz komentarz: Wypowiedź francuskiego polityka świadczy o tym, że z logicznym myśleniem jest mu zdecydowanie nie po drodze, chociaż jest matematykiem. Najwyraźniej Cochet nie rozumie dlaczego imigranci przybywają do krajów rozwiniętych. Odpowiedź brzmi: dlatego, że szukają lepszych warunków, czyli owego krytykowanego przez Cocheta stylu życia, który „niszczy planetę”. Imigrantom nie odpowiada klepanie ekologicznej biedy w ich własnych krajach. Chcą mieć w domach światło i bieżąca wodę oraz supermarket za rogiem. Oto tajemnica, która jest najwyraźniej poza zasięgiem pojmowania francuskiego polityka.

A może Cochetowi chodzi o coś innego? Może doskonale zdaje sobie sprawę, że jego teza jest nie do obrony z logicznego punktu widzenia, ale omamieni lewicową propagandą ludzie przyjmą ją za dobrą monetę? O co bowiem tak naprawdę chodzi w wypowiedzi Cocheta? O to, o czym on mówi wprost: mieszkańcy krajów rozwiniętych mają przestać się rozmnażać, czyli wyginąć, żeby zrobić miejsce dla imigrantów. Innymi słowy, bogaci biali na śmietnik historii, biedni kolorowi na salony. Co nam to przypomina? Oczywiście, komunistyczny pomysł na uszczęśliwienie świata poprzez eliminację klasy wyzyskiwaczy dla dobra klasy wyzyskiwanych. Rezultat realizacji tego pomysłu to 100 milionów ofiar, bieda z nędzą i całkowite zniewolenie człowieka. Warto o tym pamiętać słuchając eko-bredni opowiadanych przez Cocheta i jemu podobnych uszczęśliwiaczy świata.

Przeczytaj też:

Propagandowa ulotka LGBT: homoseksualizm jest ważny dla przetrwania gatunku

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. marju73 mówi

  Niech zapukają do drzwi tego pojeba.

 3. piotr p mówi

  Głupota i opętanie narastają w coraz szybszym tępie więc czasy chyba zostały skrócone.

 4. D. mówi

  NIECH TEN ŻYD, COCHET, NAJPIERW ZAKAŻE ROZMNAZANIA SIĘ SWOJEJ NACJI, CIEKAWE, KTÓRY ZYD GO POSŁUCHA? WSZAK ZYDOSTWO ROZMANAZA SIĘ GIGANTYCZNIE, MAJĄ PO 7-10 I WIĘCEJ DZIECI!! OD FRANCUZÓW NATOMIAST MU WARA!!! COCHET JEST WE FRANCJI PRZYJEZDNYM I JAK MU COS NIE PASUJE TO WYNOCHA DO IZRAELA!

 5. gojek mówi

  Kula w łeb to chyba za mało? Trzeba dojść, kto mu te herezje nakładł do łba?

 6. stevan mówi

  Co za głupoty! Ile mu zapłacili, żeby to powiedział. Skoro telewizja, smartfony, wanny, prysznice to wynalazek białych, to niech to wszystko wyrzuci i żyje jak w lesie Papuas.
  Ale, ale, skoro Mahomet nic nie mówił o smartfonach, więc po co muzułmanie używają tego grzesznego narzędzia?

 7. Dariusz mówi

  Gdyby głupota umiała latać, to z tego francuskiego lewaka mógłby być niezły myśliwiec wojskowy.

 8. Krzysztof mówi

  Ten Cochet to jakiś żydowski debil . Nie dość , że populacja europejczyków maleje w zastraszającym tempie, to ten osioł jeszcze chce jej ograniczenia i wpuszczenia , oraz utrzymywania przez nas tych nierobów ,którzy mnożą się jak króliki. Kompletny debil. Ludzie zainteresujcie się tym co dzieje się obecnie w RPA , gdzie oddano władzę czarnuchom . Biją mordują , okaleczają , okradają białych farmerów , ludzi , którzy przez wiele dziesięcioleci , pokazywali dzikim jak można dobrze żyć Taką teraz mają zapłatę , grabież , gwałty ,morderstwa – tylko dlatego że są biali i pracują ciężko.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.