Egon – głogowski muzyk pukający do biało-czerwonych serc

Egon - Niezłomni Bohaterowie / Fot. Facebook
1

Wielki nasz hetman Jan Zamoyski powiedział „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie….” W obecnych czasach, oprócz książek i szkolnych sal, szkolenie młodego pokolenia przejmują coraz częściej media, film i muzyka. Zwłaszcza muzyka obecna niemal w każdej przestrzeni naszego życia może w prosty sposób kształtować patriotycznego ducha młodych Polaków.

Warto przybliżać i promować młodych twórców, którzy często bez pomocy sponsorów, przebijają się przez bariery popularnej muzyki swoimi utworami tworzą więcej niż niejeden naukowiec.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jednym z takich osób jest Gabriel Michewicz, działający się pod artystycznym pseudonimem Egon. Jest mieszkańcem Głogowa. Zaczął tworzyć muzykę jeszcze w wieku 18 lat. Obecnie ma na koncie płytę pt. Niezłomni bohaterowie. Teraz pracuję nad drugim krążkiem pt. Dedykowane Prawdzie.

Zapraszamy do zapoznania się z twórczością młodego wykonawcy, a sobie możemy życzyć byśmy mieli okazję prezentować dla Państwa częściej takie polskie perły muzyczne.

Wszystkich, którzy chcieliby nawiązać kontakt z Egonem zapraszamy na stronę (klik).

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Arek mówi

    Kiedyś posłowie mieli honor i szacunek. Posłowie króla byli nietykalni. Obrazić posła to znaczyło obrazić króla.
    Dziś, posłowie w Sejmie, krzyczą na siebie, obrażają, przeszkadzają sobie nawzajem, pajacują i zachowują się jak w pubie. I gdyby nie za nasze pieniądze, to by sobie mogli. Ale, niestety, za nasze…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.