Egipski prawnik zaleca gwałcenie kobiet ubranych w podarte jeansy

fot. ddob.com
8

W Egipcie trwa debata nad projektem ustawy, która – pod pozorem walki z prostytucją i podżeganiem do rozpusty – nakłada na wszystkie kobiety obowiązek ubierania się w sposób „skromny”. Podczas programu w telewizji Al-Assema o projekcie pozytywnie wypowiedział się prawnik Nabih al-Wahsh twierdząc, że gwałcenie kobiet chodzących w podartych jeansach to „obowiązek narodowy”. – Dziewczyny, które pokazują części swojego ciała, nosząc tego typu ubrania, zapraszają mężczyzn do tego, by je molestowali – powiedział prawnik.

Szefowa egipskiej Krajowej Rady Kobiet, dr Maya Mursi, wydała w tej sprawie oświadczenie, w którym stwierdziła, że słowa Nabih al-Wahsha to „rażące wezwanie do gwałtu”. Mursi potępiła też media, które do dyskusji nad projektem ustawy zapraszają osoby nawołujące do przemocy wobec kobiet.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sam projekt ustawy, która wskazuje kobiety jako winne temu, że są gwałcone oraz skandaliczne słowa egipskiego prawnika to kolejny przykład pokazujący mentalność islamskich „ubogacaczy”, których do Polski z taką ochotą zapraszają polskie feministki. Oto, co o nich pisała Kina Dunin na łamach Krytyki Politycznej w artykule pt. „Polskie kobiety witają uchodźców”: „Książę z Orientu obsypie komplementami, będzie pragnął mieć wiele dzieci i jeszcze do tego nie pije. Jest dzielny i zaradny – inaczej by go tu nie było. I jak pięknie wygląda! Orientalna uroda to jednak coś innego niż karki z kartoflanymi nosami i ze świńskimi głowami na kiju. Trudno zatem się dziwić, że Polacy zajadle będą bronili swoich kobiet. Straszyli hordami gwałcicieli, tak jakby to było oczywiste, że każda prawdziwa Polka woli oddać się Jarosławowi Kaczyńskiemu niż pięknemu Arabowi.”

Brednie Kingi Dunin niczym nie różnią się od słów Nabih al-Wahsha. Lansowanie tezy o Polkach spragnionych seksu z „pięknym Arabem” to również zaproszenie do gwałtu, chociaż nie tak bezpośrednie. Jednak sens jest ten sam. W obu przypadkach kobieta została pokazana niczym suka w rui, która albo ubiera się w sposób zachęcający do gwałtu, albo przebiera nogami, żeby oddać się „księciu z Orientu”. A więc „książęta Orientu” urządzają zabawy w stylu „sylwester w Kolonii”, żeby spragnione ich wdzięków kobiety nie poczuły się niedocenione. Kinga Dunin lubi to?

Źródło: o2.pl, krytykapolityczna.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. ola mówi

  Polacy niekogo bronic nie beda, doskonalym przykladem jest Magdalena Żuk…

  1. przema00g mówi

   Pierdolnij się Wleń Magda Żuk wiedziała po co jedzie i nie były to wczasy wypoczynkowe ale brudasy nie wytrzymały ciśnienia w gaciach i już odrazu wypróbowali nowy towar który przyjechał do ksieciuniow na zarobek , gdyby ten film do neta nie wyciekł prawdopodobnie nie zabili by jej wróciła by po pewnym czasie z bogatym bagażem doświadczeń i przeżyć i nie w głowie było by jej już takie szukanie pieniędzy jak panie feministki mają takie parcie na pięknych Arabów to droga wolna wiza do Niemiec czy Szwecji nie potrzebna

 2. Jarek mówi

  Ze Słowian to Rosjanie moga nas zawsze zawstydzić – oni zawsze trzymają się razem bronią się i pomagają sobie a nasi pokazują zazwyczaj że są spod znaku cebuli – taka prawda. Pracowałem ongiś w Czechach i wiecie co…. byłem szczęśliwy że robię w ekipie z samymi Czechami. Nasi zaś mordowali się nie wiedzie czemu przekraczając normy za frico budząc jedynie uśmiechy politowania Czechów. Pracowali też przybysze z Mołdawii – ci byli zorganizowani i zawsze się trzymali razem – to podobało sie wszystkim a my Polacy wspólnie ich za to podziwialiśmy
  Co żaś się tyczy Egipcjan – ich kraj ich wiara ich prawa. U nas zaś powinni wpowadzić zakaz lewactwa

 3. Zdzisław mówi

  No i wystarczy by gwałciciel podarł ubranie drogie panie szukające romantycznego guza w oriencie

 4. Lamusso mówi

  Według mnie to teraz za taką wypowiedź powinno się celem spełnienia narodowego obowiązku tego egipskiego „księcia orientu”, a zarazem pojebanego pierdolca zwanego również prawnikiem publicznie wybatożyć, lub też zaprosić zawodowych pederastów po to, żeby przeszlifowali mu publicznie odbyt na sucho, aby się frajer przekonał jak wygląda molestowanie, skutkiem którego jest rozerwane oko Saurona. I mam nadzieje,że wtedy pokazując na ulicy tą swoją roztrzaskaną w strzępy odbytnicę,ten egipski pies zachęcał by innych pedałów do tego, by go namiętnie jak to ujął molestowali,oraz spełniali swój narodowy obowiązek.U nas nazywamy to krótko „ząb za ząb”.

 5. Beata mówi

  Nie potrafią ,,wacka”” w spodniach utrzymać a chcą rządzić światem . Najpierw trzeba nauczyć się panować nad SOBĄ . Nie idźmy w tej Swojej tolerancji – w tym kierunku co Niemcy . Imigranci im za to w swoim czasie podziękują , jak wprowadzą obok – obowiązkowych szczepień , obowiązkowe obrzezanie . Życzę miłego dnia .

 6. Dobry muzułmanin to martwy muzułmanin mówi

  ”Dziewczyny, które pokazują części swojego ciała, nosząc tego typu ubrania, zapraszają mężczyzn do tego, by je molestowali”, to może niech te araby nie wychodzą z domu, jeżeli ich to tak drażni

 7. Eusebio mówi

  Jezeli cwoskie brudasy muzułmanie maja pozwolenie na gwałty to cały swiat mają pozwolenie zabic muzułmanów

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.