Egipski imam zaleca obrzezanie kobiet jako „medyczny środek profilaktyczny”.

fot. pixabay.com
4

Wszystkim fankom islamskiego ubogacenia zalecamy, aby zapoznały się z wypowiedzią egipskiego duchownego Abd Al-Wahhab Al-Maligi, wygłoszoną na antenie telewizji Al-Seha Wal-Jamal. Odpowiadając na pytanie prowadzącego program, dotyczące obrzezania kobiet, imam udzielił następujących wyjaśnień:

– Mówią ci, że kobiece obrzezanie powoduje niepłodność? Kto to mówi? Jak kobiece obrzezanie może powodować niepłodność ?! Egipskie kobiety są obrzezane, ale rodzą więcej dzieci niż wszystkie inne matki na świecie. Allach jest wielki! Więc jak może to powodować niepłodność? To nieobrzezane kobiety w Europie są niepłodne. Allach jest wielki! (…) Czy istnieją jakieś korzyści ekonomiczne z kobiecego obrzezania? Tak! Obrzezanie kobiet jest medycznym środkiem profilaktycznym. Ktoś, kto jest nieobrzezany, będzie cierpiał na wiele poważnych chorób które później omówimy (do tego omówienia w trakcie programu jednak nie doszło – przyp.red.). Na kogoś, kto ma jedną z tych chorób, państwo musi wydawać pieniądze na jego leczenie i tak dalej. Ale możemy zaoszczędzić wszystkie te pieniądze i kierować je gdzie indziej. Więc stanowi to profilaktykę – powiedział imam.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Co na to powie pani Szczuka, pani Środa, pani Dunin i inne, podobne im, lewackie aktywistki namawiające do otwarcia się na islamskie ubogacenie? W tym pakiecie jest nie tylko pedofilia i gwałty, ale też barbarzyńskie okaleczanie, czyli wychwalane przez egipskiego imam obrzezanie kobiet.

Według definicji Światowej Organizacji Zdrowia obrzezanie kobiet „jest określeniem używanym wobec wszystkich procedur, podczas których kobiece narządy płciowe częściowo lub całkowicie zostają usunięte lub uszkodzone i jest to robione z powodów kulturowych lub jakichkolwiek przyczyn pozaterapaeutycznych.”

Obrzezanie kobiet to nie tylko potworne okaleczenie na całe życie. To również trauma związana ze sposobem przeprowadzania tej operacji, która często wykonywana jest przez szarlatana uzdrowiciela na dziewczętach, gdy są one jeszcze małymi dziećmi. Wykorzystuje się do tego żyletkę i robi to bez znieczulenia.

Źródło: memri.org/dzienniknaroodwy.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Mirka mówi

  Kiedyś oglądałam program w telewizji na temat tego ,,obrządku” .Był to program tak wstrząsający , że nie mogłam powstrzymać łez.

 2. Marcin mówi

  Imamowi należałoby obciąć język i ptaka w ramach profilaktyki by głupota nie mogła sie szerzyć

 3. Anka mówi

  Obrzezanie kobiet powoduje u nich zakażenia! Te kobiety wyglądają tam strasznie! Chorują, mają zakażenia od brudnych narzędzi obrzezania, nici. Krew miesiączkowa się tam zatrzymuje i nie jest wypłukiwana… no masakra… pomijając fakt, że kiedyś słyszałam, że muzułmanki nie mogą się myć w trakcie „choroby księżycowej”. Dajcie spokój, skandal, bestialstwo i na dodatek obrzydliwość.

 4. Nela mówi

  Chora religia!!! 90% kobiet umiera z powodu wykrwawienia!!! To nie ludzie ale potwory..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.