Dziewczyny do wszystkiego? Otwarcie wspierają aborcjonistów. Teraz poczytają Biblię…

5
SKLEP-WPRAWO.PL

Parafia św. Antoniego w Warszawie organizuje wspólne czytanie Pisma Świętego z racji trwającego 12. Tygodnia Biblijnego. Akcja ma zostać przeprowadzona online na kanale YouTube. Rozdziały Ewangelii wg Świętego Mateusza będą czytane przez popularnych aktorów wśród, których znalazły się Olga Bołądź i Katarzyna Zielińska. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że jeszcze dwa tygodnie temu wspomniane panie publicznie wspierały protesty aborcjonistów, którzy sprzeciwiali się normalizacji prawa do życia.

Bołądź i Zielińska, na znak solidarności z aborcjonistami, w mediach społecznościowych opublikowały zdjęcia z symbolem Strajku Kobiet, agresywnej organizacji kwestionującej człowieczeństwo dzieci w okresie prenatalnym. Olga Bołądź oznaczyła swoje zdjęcie hasztagami:  odrzuć projekt Godek, Strajk Kobiet, Czarny Protest, Piekło Kobiet, nie składamy parasolek… Zielińska opublikowała jedynie swoje zdjęcie z charakterystycznym piorunem, symbolem strajku kobiet, który przez Polaków słusznie porównywany jest do znaku nazistowskiego SS.

Szkoda, że organizatorzy szlachetnej akcji czytania Pisma Świętego nie zweryfikowali z jakimi poglądami utożsamiają się wspomniane aktorki. Zastanawia nas jednak jakimi kryteriami kierują się one same, raz sprzeciwiając się prawu do życia nienarodzonych, dwa tygodnie później pchając się do publicznego czytania Pisma Świętego, które stoi na antypodach wobec ideologii eugenicznej, z którą te się identyfikują? O co tu chodzi? O lans, pieniądze, a może to po prostu głupota?

Przeczytaj także:

Adolf Hitler byłby dumny! Feministki ogłaszają konkurs fotograficzny: „Aborcja w kadrze”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. dar mówi

  Tak powinni czytać PISMO ŚWIĘTE jeżeli już nie w całości to przynajmniej APOKALIPSĘ ,CZYLI OBJAWIENIE ŚW.JANA APOSTOŁA dotyczy to szczególnie i tych którzy zatrudnili te dwie panie ,ale przedewszystkim POLECAM CAŁEMU EPISKOPATOWI ZA SPRZEDANIE ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY ANNO DOMINI 2020.Ta data będzie odnotowana w annałach historycznych jak niby pasterze stali się najemnikami i opuścili swoje owce.Już w przeszlości byli tacy co dla poprawności ,miski ryżu i 30 srebrnikow sprzedali swoje ideały,powołanie Namienistkowskie.Prymas WYSZYŃSKI W GROBIE się przewraca widząc takich następców zasiadających na jego tronie.

  1. Felek mówi

   Może to jest plan Boży I jedna z tych feministek nawròci się?.

 2. Pablo mówi

  Czas przemija a runa sięga zawsze w modzie🤔

  1. Pablo mówi

   To znowu ja „sieg” oczywiście. Upierdliwy słównik.

 3. Schock mówi

  Pikanterii dodaje fakt, że cały ten żałosny event odbywający się POD PATRONATEM PREMIERA Morawieckiego (!) ma miejsce w czasie, gdy wierni nie mogą w normalny sposób gromadzić się w kościele za sprawą decyzji rządu, uzasadnianej w iście szatański sposób.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.