Duńska telewizja wyemituje reality show „Ciąża z nieznajomym” uderzający w tradycyjny model rodziny

10

Należący do Discovery Networks duński Kanal 4 przygotowuje nowy program typu reality show pt. „Pregnant with a Stranger” („Ciąża z nieznajomym”), w którym kobiety poszukują dawców spermy, żeby zajść w ciążę metodą in vitro. Zespół ekspertów dopasuje kandydatów na ojców w oparciu o kryteria podane przez kobiety, które zgłoszą się do programu. Mężczyźni będą testowani fizycznie i psychicznie. Dobrani w pary przyszli rodzice podzielą się odpowiedzialnością w opiece nad dzieckiem, ale nie będą mieszkać pod jednym dachem.

„Pregnant with a Stranger” jest promowany jako odpowiedź na społeczne zapotrzebowanie. W Danii rodzi się coraz więcej dzieci poczętych metodą in vitro, których ojciec – jako anonimowy dawca plemników – pozostaje nieznany. Kanal 4 chce także promować odejście od tradycyjnego modelu rodziny, w którym dziecko jest wychowywane przez matkę i ojca mieszkających wspólnie w jednym domu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: wirtualnemedia.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  Co za zboczenie – to od początku skazywanie dziecka na życie takie w jak rozbitej rodzinie. Wiem to po sobie bo jestem po rozwodzie. Wiem ile wycierpiała moja córka . To nie ludzkie dla takich dzieci, jaki one wzorzec rodziny sobie zakodują?? Przerażające i zwierzece – no ale masoneria z chazarami rzadzi przecież i czci swojego lucyfera

  1. test24 mówi

   Żaden wzorzec rodziny. To ma być hodowla niewolników. Ludzie mają tyrać za półdarmo w fabrykach na chwałę swego ciemiężyciela. Bez podziałów. Dzieci – te sprawniejsze odbierane i hodowane przez system poza rodziną, te słabsze mordowane, żeby nie trzeba było ich utrzymywać, skoro nie są w stanie pracować. Bez religii, bez zasad moralnych, bez celu w życiu, bez edukacji – jak kury na fermach. Zestarzejesz się lub zachorujesz – robisz wypad ze „społeczeństwa” jako karma dla zwierząt. Zauważ, że większość ojców nauki robiło badania już w wieku kilkunastu lat i to będąc wierzącymi „ciemniakami i zaściankiem” w tradycyjnych rodzinach. A co osiąga dzisiejsza „oświecona” młodzież w tym okresie? Ano „mocną banię” i levele w grach. Dla żmijowego plemienia jesteśmy tylko bydłem i wszystkie zachodnie przemiany społeczne idą dokładnie w tym kierunku, a ludzie jeszcze się z tego cieszą, nie wiadomo czemu.

  2. Hammurabi mówi

   Ty to wiesz, on to wie i ona również. Ja też to wiem. Co z tego wynika?
   Póki co, to nic. Jest jak jest, jak było. Jednak czy tak być musi?
   Oto jest pytanie! Czym będzie katalizator, który przyśpieszy rekcję społeczeństw? Gdzie i jaką energię i należy przyłożyć, by tę reakcję w ogóle zainicjować? Masz jakiś pomysł?

  3. test24 mówi

   A cóż ja mogę zaproponować? Jestem jak mucha przyklejona do lepu na muchy. Wiem, co się ze mną stanie. Wiem, co powinienem zrobić. Niestety, system mi nie pozwoli.

  4. Hammurabi mówi

   Ty wiesz, ja wiem…
   Takich jak my, są miliony!
   Każdy z nas, Obojętnie czy to były ksiądz, reżyser, robotnik czy emeryt powinien zadać sobie pytanie: czemu u licha Żydom się udaje przenikać wszędzie gdzie chcą, gdzie czują interes. Jak to jest, że wpełzają niczym węże w każdą interesującą ich dziurę?
   Moja odpowiedź jest taka, że brak nam tej jedności, poczucia wspólnoty. Jesteśmy Wrogami samych siebie!
   To powoduje, że czujemy się jak „mucha przyklejona do lepu”.
   Jedną, nawet grubą gałąź można łatwo złamać. Wiązki cieniutkich witek nikt nie złamie. Rozumiesz?
   Dlatego całym sercem kibicuję dziełu Jacka Międlara, Aleksandra Jabłonowskiego, Mariana Kowalskiego z nadzieją, że i oni pojmą siłę jedności.

  5. M mówi

   ….bardzo dobrze podsumowane obecnego podejścia UE co do przyszłości ludzi w zachodniej tzw. „EUROPIE”

 2. Jarek mówi

  a tak swoją drogą zauważyliście ile osób zniknęło w ostatnich dniach z YT – Jabłonowski vel Olszański, Prezydent Potocki i inni walczący z chazarsko-upaińskim systemem w naszym kraju. Zgroza, służby działają

 3. Waldemar mówi

  Świecie nasz dokąd zmierzamy.

 4. Zdzisław mówi

  SS mani też zapładniali aryjki sprowadzone do roli inkubatorów

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.