Duet Trzaskowski i Rabiej ruszają na podbój stolicy. Czy lokatorzy wyrzucani z kamienic dostaną zaproszenie na Paradę Równości?

fot. twitter
3

Poseł PO Rafał Trzaskowski jest wspólnym kandydatem Platformy i Nowoczesnej na prezydenta Warszawy, a członek zarządu Nowoczesnej Paweł Rabiej – kandydatem na wiceprezydenta stolicy – poinformowali dziś szefowie PO i Nowoczesnej, Grzegorz Schetyna i Ryszard Petru. Jak widać, opozycja totalna postanowiła dać mieszkańcom Warszawy duet marzeń. Czego można się po tym duecie spodziewać?

Rafał Trzaskowski to „złoty chłopiec” Hanny Gronkiewicz-Waltz, która dopuściła do gigantycznej kradzieży kamienic i wyrzucania na bruk lokatorów. Mafia reprywatyzacyjna niewątpliwie jest wkładem HGW w „rozwój” miasta, a skoro Rafał Trzaskowski twierdzi, że jako prezydent będzie dbał o to, aby Warszawa „rozwijała się” nadal, to znaczy, że jej mieszkańcy już mogą pakować manatki i przenosić się pod most, bo w przeciwnym razie mafijne komanda czyścicieli kamienic wyważą im drzwi, wywiozą do lasu i spalą jak Jolantę Brzeską. A dla tych, którzy przeżyją, Paweł Rabiej zorganizuje atrakcję, czyli Paradę Równości, podczas której będą mogli pomachać tęczowymi flagami i podziwiać radosne wygibasy kochających inaczej. Czyż takiej ofercie można się oprzeć?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Spostrzegawczy mówi

    Skoro wszyscy obserwują bezkarność HGW i jej ekipy za rządów PIS-u , to każdy rwie się do takiego złotodajnego koryta na wyścigi. A PIS -PIC obiecywał rozliczenia. Widać, że jakaś wspólnota interesów jest. A w Warszawie niestety najmniej mieszka rodowitych Warszawiaków – przynajmniej od kilku pokoleń, stąd proszę o odróżnienie zachowań, zwyczajów, obyczajów, wyborów napływowej ludności od Warszawiaków.

  2. Robert mówi

    Można się oprzeć, ale o wajchę spłuczki

  3. Waldemar mówi

    Myślę, że rozsądek mieszkańców Warszawy zwycięży.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.