Dr Hałat, dr Martyka, posłanka PiS i Pospieszalski tworzą ruch Polska Jest Jedna. „Stanowcze NIE dla segregacji sanitarnej i przymusu szczepień” [WIDEO]

Transparent w trakcie inauguracji ruchu PJJ
14

Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich, stanął na cele nowego ruchu Polska Jest Jedna. Inauguracja organizacji odbyła się w ubiegłą sobotę (25.09.2021). To próba zjednoczenia Polaków sprzeciwiających się dyskryminacji niezaszczepionych na Covid-19 i wprowadzania obowiązku szczepień. W skład ruchu weszły znane osobistości ze świata mediów oraz medyków.

Dzisiaj z miasta Wojciecha Korfantego, z Siemianowic Śląskich płynie głos na całą Polskę, głos oddolny. To właśnie dzisiaj tworzy się siła, której zadaniem będzie rozpalić do działania i połączyć miliony Polaków – swoje przemówienie rozpoczął Rafał Piech. – Do niedawna wszyscy byliśmy rozbici i podzieleni. Dzisiaj nadszedł czas, abyśmy wszyscy połączyli siły i zaczęli działać ponad podziałami. Dlatego, że Polska jest jedna – dodał.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Prezydent Siemianowic wezwał do bojkotu obowiązku szczepień i segregacji sanitarnej. Po tym przemówienia, media mainstreamowe ostro zaatakowały Piecha, niesłusznie nazywając go „antyszczepionkowcem”, a wygłoszone słowo, w którym polityk położył nacisk na wolność, nazywając „szokującym”.

Segregacja sanitarna

Obserwując ostatnie kilkanaście miesięcy widzimy, jak małymi krokami – ale skutecznie – odbierana jest nasza wolność, jak odbierane są nasze prawa. Taki jest, moi drodzy, cel. Aby podzielić nas na zaszczepionych i niezaszczepionych. Właśnie w ten sposób chcą nas podzielić. Taki jest cel, takie jest ich działanie. A my takiemu działaniu mówimy stanowcze „nie”. Ale jesteśmy tutaj przede wszystkim po to, aby walczyć z segregacją sanitarną. Mówimy segregacji sanitarnej, mówimy sanitaryzmowi stanowcze „nie” – zapewniał prezydent podkreślając, że konieczny jest silny i zdecydowany opór nim „będzie za późno”.

Przymus szczepień

Jesteśmy tutaj dzisiaj aby walczyć o wolność, o nasze prawa. Przede wszystkim po to, żeby walczyć z segregacją sanitarną. Obiecywano nam, że nie będzie przymusu szczepień. A jaka jest różnica pomiędzy przymusem bezpośrednim, a pośrednim? Jeżeli osoba, która boi się przyjąć ten preparat, za chwilę będzie miała problemy w pracy, nie będzie mogła wejść do urzędu, do szpitala, do sklepu, do kościoła, do restauracji czy do kina – czy to nie jest przymus? To jest przymus pośredni. To jest właśnie segregacja sanitarna – mówił Piech, który, co prawda „antyszczepionkowcem” nie jest, ale „obawia się przyjąć ten preparat”.

Wezwanie do organizowania marszy

Będą marsze milionów Polaków, będziemy walczyć opiniami i ekspertyzami naszych lekarzy. Nauczyciele, lekarze, możecie się przestać obawiać. Macie parasol, ruch będzie stawał w waszej obronie – zapewniał prezydent Siemianowic, który zebrał od tłumu gromkie brawa.

Polska Jest Jedna to ruch, w którego skład wchodzą:

dr Zbigniew Hałat, przedsiębiorca Tomasz Ratajczyk, lekarz medycyny Piotr Russudowski, dr n. med. Zbigniew Martyka, posłanka Anna Maria Siarkowska z PiS, dr n. med. Piotr Witczak, prawnik Jan Łopuszański oraz dziennikarz Jan Pospieszalski.

Relacja z całego wydarzenia:

Przeczytaj także:

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. verizanus mówi

  Zobaczymy czy w praktyce wyniknie z tego coś więcej niż Norymberga 2.0 😉

 2. dzialacz PO mówi

  A konfederaci jak wszy tyfus covida roznasza. Juz zamordowali 100 tys Polakow.

 3. anonim mówi

  To wypali jesli bedzie prawdziwa Wiosna Ludow na Swiecie, polaczona z gniewem na syjonistyczna bande, ktora przy pomocy lokalnej jaczejki chce zniszyc wolny swiat i jego kulture, zastepujac go swiatowym gulagiem pod nazwa nwo. Masonskie kanalie uknuli spisek zeby poprzez masowa depopulacje stworzyc sobie totalitarny folwark zmodyfikowanego genetycznie bydla ludzkiego do z… a za miske ryzu.

 4. W K mówi

  Przy okazji promocja red. Gadowskiego #MimoWszystkoPiS
  Nieubłaganie mija czas słów i nastąpi czas liczb. Niestety liczby nie będą dobre dla Polski i niestety nie będą to liczby od wróżki. Jak się Polska z tych liczb podniesie, to ja nie wiem.

 5. Rafał mówi

  Widzę że trolla „Matka” zastąpił troll „Działacz PO”. Ciekawe- ta sama gnida pod nowym nickiem czy może PiSSdzielce oddelegowały nowe ścierwo?

 6. verizanus mówi

  @ Rafał Na pytanie czy to ta sama osoba może zapewne odpowiedzieć moderator strony 😉

 7. Albert Pierrepoint mówi

  Już ci pisałem. Spier…j pe..le!!!

 8. Grzegorz mówi

  Tworzy się nowe ruchy nowe stowarzyszenia zamiast się łączyć. Małych jaki by rząd nie był – porozbija. Myślę że dobrze by było gdyby się stowarzyszyli z Konfederacja. Są w sejmie ich głos jest słyszalny i mają struktury.
  Jakby taka masa wyszła na ulicę to musieliby się z nami liczyć. Razem zażądać wcześniejszych wyborów i przypilnować by je wygrać by skończyć z tym szaleństwem

 9. Marysia mówi

  @Rafał styl pisania podobny, matka dostała siusiaka i zajęła się oddolnie pracą dla peło 😀

  Dobry pomysł inicjatywy, zaproszone osoby mają renomę wśród społeczeństwa. Ale nie ma co łączyć na siłę, bo i tak wyjdą kwasy. Ważne, by działać moralnie, z uśmiechem na twarzy i miłością do bliźnich.
  Jak będzie jeden worek, dojdzie chęć władzy. A władza = polityka to wyjątkowo paskudna dziedzina.

 10. Kamil mówi

  Działaczu PO a zdarzyło co się skrytykować partie tuska gdy zrobiła coś zlego?

 11. Ewa-Maria mówi

  Prezydent Chorwacji również ogłosił veto. Cieszy mnie bardzo że coś zaczyna się dziać. Musimy zadać sobie pytanie , my czy oni ?. My musimy pokonać tych covidowych psychopatów.

 12. Alm mówi

  Parchate bydlę. Szukaj już sobie schronienia bo litości nie będzie dla takich podróbek ludzkich.

 13. Buhahaha mówi

  I występują razem na wydarzeniu organizowanym przez szurów przebierańca Jabłonowskiego. Brawo, niezły psychiatryk, w sam raz na teorie spiskowe o szczepionkach.

 14. Romek mówi

  @Ewa-Maria

  Nie ogłosił żadnego veta. Zresztą, nawet nie ma takiego prawa. Jeden z fake newsów standardowo krążących po antyszczepionkowych portalach.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.