Dość tego! Narodowe Muzeum Żydów w Amsterdamie o „polskim obozie pracy”! „Napisaliśmy to świadomie.”

10

Kilka dni temu informowaliśmy opinię publiczną o łgarstwach „Frankfurter Neue Press” (PRZECZYTAJ). Niemiecki dziennik pisał o „polskim obozie” w Sobiborze. Tym razem, w Amsterdamie, o „polskim obozie pracy” w Szopienicach „poucza” Narodowe Muzeum Żydów. Establishment wciąż peroruje o konieczności walki z mitycznym antysemityzmem, nie dostrzegając lub świadomie lekceważąc nabierający coraz większego rozpędu antypolonizm.

Na jednej z ekspozycji w muzeum w Amsterdamie, znajduje się notka na temat zamordowanej przez niemieckich nazistów Żydówce Esther van Vriesland i jej rodziny. Zapisano, że jej ojciec i brat stracili życie w „polskim obozie pracy” w Szopienicach w 1942 r.

Zwiedzający wystawę Polacy zwrócili uwagę organizatorom ekspozycji i domagali się wykreślenia kłamliwego określenia. Na próżno. Organizatorzy stwierdzili, że nic nie wykreślą, ponieważ zawarte w notce słowa „napisali świadomie”.

Zakłamywanie historii i przypisywanie partycypacji w Holocauście to zabieg, z którym spotykamy się zarówno ze strony niemieckiej jak i żydowskiej (PRZECZYTAJ). Absurdalne, że mimo nabierającego coraz większego rozpędu antypolonizmu, wciąż krzyczy się o mitycznym antysemityzmie. Polonofobia nabiera coraz większych rozmiarów, a ludzie padają ofiarą obrzydliwych manipulacji. Ale jest na to odpowiedź.

Powstaje film „German Death Camps”, który zostanie zrealizowany w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim. Wywiad z dyrektorem produkcji i reżyserem filmu niebawem opublikujemy na naszym portalu. Prosimy o wsparcie tej inicjatywy, którą naszym zdaniem już dawno powinna wesprzeć Telewizja Polska i Instytut Pamięci Narodowej.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/german-death-camps

Oficjalna strona filmu: http://germandeathcamps.film

Wsparcie przez PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_donations&business=BV5RRKQAK46WS&lc=PL&item_name=Darowizna%20na%20film%20%22German%20Death%20Camps%22&currency_code=PLN&bn=PP-DonationsBF%3Abtn_donateCC_LG.gif%3ANonHosted

Źródło: telewizjarepublika.pl, gpc

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Normalny mówi

  Wiadomo, że wszystkimi żydowskimi muzeami w świecie szefują Żydzi. W tym jak i w innych przypadkach to oni szkalują Polaków w zasadzie za swoje winy. Wiadomy jest bowiem ich bardzo szeroki udział we władzach sowieckich i hitlerowskich a także w aparacie represji zwłaszcza wobec katolickiej Polski. Potwierdzają to też niektóre źródła żydowskie. Kiedy wreszcie Żydzi wraz z Niemcami, Rosjanami, Ukraińcami i Litwinami zapłacą Polsce bilionowe odszkodowania za masowe mordy na narodzie polskim ?! Kiedy wreszcie do władzy w Polsce dojdą Polacy i wprowadzą penalizację za antykatolicyzm i antypolonizm, a nie będą chronić antykatolickiego talmudyzmu ?

 3. jacek mówi

  Gdzie są muzea ofiar żydo-komuny i żydo-masoneri???

 4. a mówi

  pewnie w europie będzie cenzura na ten film ,sam film to za mało ,wszystkie polskie media powinny sie za to zabrac zalać Europe i internet faktami z II wojny

 5. Nadzieja mówi

  A o jaką wystawę i w którym muzeum dokładnie chodzi ?

 6. mariusz mówi

  powinien byc w polsce oboz uczciwej pracy dla pasożydow.

 7. tomi mówi

  Górny Śląsk, w przeciwieństwie do większości polskich terenów, został włączony bezpośrednio do III Rzeszy, tak że obóz był niemiecki

 8. Wojtek mówi

  Muzeum w Amsterdamie… wystarczy pojechać i siary im narobić przy ludziach!! 😀 ja mam blisko 🙂 70km 🙂 aż mnie świerzbi 😀

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.