Dość szkalowania Polaków! Jacek Międlar pozywa OMZRiK założony przez oszusta Rafała G.

Po lewej Jacek Międlar, po prawej Rafał G. / Fot. wPrawo.pl
6

Wszystko wskazuje na to, że szkalujący dobre imię Polaków Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych niebawem zostanie ukarany. Nie dość, że pod petycją ws. delegalizacji OMZRiK podpisało się już kilka tysięcy osób, to Jacek Międlar dodatkowo złożył pozew o naruszenie dóbr osobistych przez wspomniany ośrodek.

Kopie postów OMZRiK archiwizuję od ponad roku. Niemal wszystkie, które były publikowane na mój temat, a były ich dziesiątki, znieważały mnie i szkalowały moje dobre imię. Miarka się przebrała. Nie dość, że zamierzam doprowadzić do delegalizacji ośrodka oszusta Rafała G., to chcę aby przedstawiciele ośrodka zostali skazani przez sąd RP. Mam nadzieję, że tym pozwem zmotywuję setki pozostałych, znieważanych przez ośrodek patriotów, do pozwania OMZRiK i domagania się od nich rekompensaty – komentuje sprawę red. naczelny wPrawo.pl, Jacek Międlar.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W sprawie złożonego pozwu dla wPrawo.pl wypowiedział się pełnomocnik Jacka Międlara, mec. Jarosław Litwin.

Po przeanalizowaniu sprawy jest w mojej ocenie oczywistym, że dobra osobiste Jacka Międlara zostały naruszone. Zakres winy będzie rzecz jasna przedmiotem postępowania sądowego, niemniej jednak wraz z Jackiem Międlarem uznaliśmy, że będziemy dochodzić, aby z działalności sprawcy wynikło coś pozytywnego dla polskich organizacji patriotycznych. Być może będzie to pierwszy krok w dobrą stronę, ponieważ ludzie, których dane osobowe, wizerunki, komentarze – często neutralne – są w ten sposób publikowane, powinni naprawdę poważnie zastanowić się, czy chcą ów stan tolerować w nieskończoność – komentuj sprawę mecenas Jarosław Litwin.

Przypomnijmy, że OMZRiK został założony przez skazanego na 4 lata pozbawienia wolności Rafała G. Na co dzień, za pomocą strony na Facebook’u zajmuje się szkalowaniem, obrażaniem i deprecjacją Polaków, którzy nie wpisują się w narrację kulturowego marksizmu. Ponadto w ostatnim czasie Jackowi Międlarowi grozili śmiercią, to również usprawiedliwiali zbrodnie Armii Czerwonej, a Polaków nazywali okupantami na Ukrainie. OMZRiK usprawiedliwia również nawoływanie do eksterminacji społeczności żydowskiej, o czym został poinformowany przez Jacka Międlara Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP, który jeszcze rok temu deklarował szeroką współpracę z ośrodkiem Rafała G. Mimo naszej interwencji, społeczność żydowska w Polsce nie zareagowała na antysemityzm OMZRiK.

PRZECZYTAJ: Kolejny szwindel?! Szef OMZRiK w zakładzie psychiatrycznym na wniosek… prokuratora. Sędzia: „to wyrachowany oszust”

Wciąż trwa zbiórka podpisów pod petycją ws. delegalizacji OMZRiK. Prosimy o podpisanie się i udostępnienie. Na początku lutego, petycja zostanie przesłana do Prokuratury Krajowej i Ministerstwa Sprawiedliwości.

PETYCJA (klik)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Oby ten jeden kamyczek wywołał potężną lawinę!

 2. Zbulwersowany mówi

  Ale gdzie są Ziobro, Jaki, Wójcik, Brudziński, Kaczyński i inni gieroje, którzy wydają się mieć w głowach i w czynach jedynie wojnę z tzw. antysemityzmem, ale już nic nie słychać o ich działaniach w tym, do czego zostali powołani – do eliminacji antypolonizmu i antykatolicyzmu ?! Polakom potrzebny jest „na wczoraj” nowy – POLSKI RZĄD, który będzie bronił nas przed obcymi, a nie głównie obcych .

  1. andzia mówi

   Teraz w pocie czoła walczą z neonazistami.

 3. Paweł mówi

  100% mojego poparcia dla zbulwersowanego.
  A petycja została podpisana już jakiś czas temu. CWP

 4. ania mówi

  Popieram jak najbardziej, powodzenia w walce ze złem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.