„Do pracy przyjmujemy tylko obcokrajowców, żadnych Polaków!” Ogłoszenie Ubera na OLX. A gdyby napisali odwrotnie?

protest taksówkarzy/ fot. twitter
7

Na portalu OLX pojawiło się ogłoszenie pracy wystawione przez Uber, w którym ogłoszeniodawca zastrzega sobie, że „do pracy przyjmuje tylko obcokrajowców, żadnych Polaków”. I jak jeszcze można zrozumieć, że konkretny pracodawca w przyjmowaniu do pracy kieruje się specyficznymi kryteriami, tak w tych okolicznościach należy zapytać, co by się stało, gdyby ogłoszenie brzmiało: „do pracy przyjmujemy tylko Polaków, żadnych obcokrajowców”? Jesteśmy przekonani, że wtedy media głównego nurtu z OMZRiK założonym przez oszusta Gawła na czele, perorowałyby o ksenofobii i segregacji rasowej/etnicznej/narodowej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: Taksi „POLSKA nie Polin” w Ostrowie Wielkopolskim! Lokalne media straszą więzieniem

Źródło informacji: OLX, Biznes Finanse

Przeczytaj także:

Rozwiązanie zgromadzenia ku czci Polaków zamordowanych przez UPA. „Hasło Wielka Polska może być utożsamiane z wrogością.” Skandal w sądzie! [WIDEO i DOKUMENTACJA]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rickard mówi

  Czy to jest kraj Polaków czy obcokrajowców? Polacy w swoim kraju nie mogą być dyskryminowani, obcokrajowcy są tylko gośćmi na jakiś czas i mają wrócić do siebie.

 2. stop imigracji mówi

  Jeśli to nie fejk, to mam nadzieję, że sprawą zajmie się Ruch Narodowy.
  PS. Antypolski PiS jest gorszy nawet od PO.

 3. Tomek mówi

  To nie jest ogłoszenie Ubera, ogarnijcie się i sprawdzajcie podstawowe fakty. To jest ogłoszenie jednej z wielu firm, które z Uberem współpracują i zatrudniają kierowców jeżdżących pod marką Ubera. Bo tak to działa. I obstawiam, że Uber rozwiąże z tą firmą umowę po nagłośnieniu sprawy.

  Na Uberze jeżdżą zarówno obcokrajowcy, jak i Polacy, a taksówkarze niech się nauczą normalnie konkurować. Zresztą, zwykle taksówkarze zrzeszeni w tzw. korporacjach nie mają z tym problemu, awanturę robią tzw. taksówkarze miejscy, drożsi dwa razy od zwykłej taksówki (o Uberze nie mówiąc), nierzadko też oszukujący klientów dodatkowo.

  1. Marek mówi

   Chcą zatrudniać obcokrajowców bo tylko ci będą bez problemu dymani na kasę, a polak pobiegnie zaraz do sądu walczyć o swoje.

 4. czytacz mówi

  Ludzie! Co z Wami?! W Mszczonowie, tuż obok nowego Centralnego Portu Komunikacyjnego, nowej administracyjnej stolicy POLIN, gdzie oficjalnie mają mieścić się wszystkie izraelskie służby [Mo$$ad, Szin Bet, itd.] zydzi masowo już wykupili ziemię i właśnie rozpoczęli liczne, nowe inwestycje! Już mamy rządy [paso-]żydów: premier jest zydem, prezydent – szabesgoyem, cała wierchuszka PiSraelska jest skrajnie filosemicka, i jako goje – jesteśmy niewolnikami zydów!

  1. Czytacz mówi

   Aj waj! Aż się posrałem z wrażenia, po tym, jak to napisałem…

  2. pytek mówi

   Tomek! Znowu się pod czyjś nick podszywasz?!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.