Dlaczego Polska nie wstrzymuje szczepień preparatem AstraZeneca? Czy chodzi o inwestycję za 1,5 mld zł? [WIDEO]

Fot. Pixabay
14

W poniedziałek (15.03.2021) Niemcy, Francja i – wiadomość z ostatniej chwili – także Hiszpania wstrzymały szczepienia preparatem AstraZeneca. Szczepienia zawieszone są już w kilkunastu krajach. Wstrzymanie szczepień to rezultat zgonów spowodowanych zakrzepicą.

Chociaż Europejska Agencja Leków zapewnia, że nie ma powodu do niepokoju, kolejne państwa decydują się na czasowe zawieszenie szczepień. Tymczasem polskie władze nadal nie widzą problemu i preparat podawany jest osobom do 69 roku życia. Dlaczego?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W czasie rozmowy na antenie wRealu24 Agnieszka Wolska przypomniała o informacji ze stycznia 2020 roku. Podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos premier Mateusz Morawiecki spotkał się z prezesem firmy AstraZeneca, Leifem Johanssonem, a następnie ogłoszono, że koncern zainwestuje w Polsce 1,5 miliarda złotych rozwijając w Warszawie nowoczesne centrum badawcze. Jak zaznaczył premier, rozmowy w tej sprawie toczyły się przez kilka miesięcy. Czyżby Morawiecki nie chciał drażnić koncernu wstrzymując szczepienia?

Wolska mówiła też o kolejnych protestach w Europie Zachodniej przeciw lockdownowi i o brutalnej reakcji policji bijącej manifestantów. Czyżby było to przygotowanie do pacyfikacji masowych protestów zapowiedzianych w całej Europie na 20 marca?

Agnieszka Wolska przypomniała też o konferencji w Berlinie, która odbyła się w maju 2019, a więc jeszcze długo przed wybuchem pandemii. Jej organizatorem był niemiecki polityk, który właśnie wzbogacił się na maseczkach i jest bohaterem afery korupcyjnej. W spotkaniu brała udział kanclerz Merkel, szef WHO oraz przedstawiciel Fundacji Gatesa. Tematem była współpraca na rzecz globalnego zdrowia, a epidemia i szczepionki były odmieniane przez wszystkie przypadki. Czy już wtedy planowano wykorzystanie pandemii do przebudowy świata?

Zobacz też:

„Rząd pozwala umierać ludziom na zawały, udary i nowotwory”. Wiceszef Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarz o rządowej walce z pandemią

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. mario mówi

  I ktoś się dziwi?Żyd Morawiecki i żyd z Astra-Zeneki maja taki mały geszeft.Zarobić na gojach-Polakach nawet za cenę ich życia!

 2. wilk mówi

  POLACY ZROBMY TO SAMO CO ZROBILI KIBICE LEGI WARSZAWA PRZED STADIONEM,TE CHLPOAKI POKAZALI ODWAGE POLICIJ,MYSLE ZE GDYBY CHOC JEDEN PSEUDO POLICIANT DOTKNOL KTOREGOS Z KIBICOW TO KIBICE BY ICH ROZNIESLI W PYL,WIEC CZAS TANGO ZACZAC

 3. W K mówi

  Pani Agnieszka Wolska, przyszła Ambasador Polski w Berlinie.

  1. Matka mówi

   Chyba w uniwersum reptilian:)

  2. SzMatka mówi

   Wasza władza w uniwersum reptilian się kończy.

  3. Matka mówi

   Spokojnie, mamy jeszcze władzę w uniwersum Illuminati, masonów, latającego potwora spaghetti, tym, w którym Ziemia jest płaska no i, oczywiście, tym w którym Żydzi spotykają się potajemnie na cmentarzu by spisywać Protokoły Mędrców Syjonu. Alternatywnych rzeczywistości w które wierzycie jest multum.

  4. SzMatka mówi

   Łączysz te rzeczy w określonym celu ale nie myśl szurze że wszyscy wierzą w latającego potwora spaghetti którym usiłujesz tu zabłysnąć.

  5. Matka mówi

   Tak, łączę, żeby ogarnąć was wszystkich szury do kupy. Jeden wierzy w płaską Ziemię, jeszcze inny w masonów, niemal każdy szur w żydowskie tajne spiski (znak rozpoznawalny niemal każdego szura). To, że nie wierzysz szurze w w potwora spaghetti, a wierzysz w cokolwiek innego z tych rzeczy, nie zmienia faktu, że jesteś szurem.

 4. Matka mówi

  Agnieszka Wolska, ekspert wRealu24:):):):):)

  Prawda jest bardziej prozaiczna – bo te kraje zapewne zaraz przywrócą te, czasowo zawieszone szczepienia, bo EMA wydała już komunikat i znane są dane – na 5 mln odbiorców szczepionki zatory stwierdzono u… 30. Tyle, ci stwierdza się w takiej populacji statystycznie, bez jakiegokolwiek szczepienia. Wniosek jest więc oczywisty.

  1. Ojciec mówi

   Bla, ble, ble,bla, bla,bla,ble,ble,bla,ble……………………………………………………………………………………………………………..

  2. Matka mówi

   Jak na ciebie, to jest chyba i tak jeden z mądrzejszych wpisów.:)

  3. Fruktoza ci w ... mówi

   na luj się idiotko produkujesz? …chociaż z drugiej strony dostarczasz rozbawienia paru osobom tu na czacie, tępa wywłoko 😉
   gj keep up ur work u cunt 😉

  4. Matka mówi

   Po to, żeby takie tępe c…py jak ty miały szansę choć raz w życiu zapoznać się z czymś, co się nazywa rzeczywistość, fakty czy argumenty naukowe. Czyli z litości, bo tak naprawdę żal mi tak ograniczonych umysłowo ludzi, nie radzących sobie w życiu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.