„Demokratyczna” para doskonała: obłąkany sekciarz i lala w pretensjach. Oto ich wynurzenia po odrzuceniu proaborcyjnego projektu „Ratujmy kobiety”

3

Skierowanie do Sejmu obywatelskiego projektu proaborcyjnej ustawy „Ratujmy kobiety” było pomysłem kapitalnym. Tak, nie dziwcie się, że to piszę, ale wrzucenie tego szczura do Sejmu obnażyło nie tylko niemoralność opozycji totalnej, ale też jej komiczną wprost nieudolność. Pokazało też, czym jest kawiorowa lewica w postaci Barbary Nowackiej z przyległościami, która nie potrafi jasno i precyzyjnie przedstawić jakichkolwiek argumentów merytorycznych (zapewne dlatego, że ich nie ma), a swoją narrację buduje na łgarstwach i histeryzowaniu na wysokim C.

Kapitalny jest też efekt w postaci facebookowych elaboratów „obrońców demokracji”, którzy na wieść o odrzuceniu projektu wpadli w stan przypominający delirium tremens: urojone białe myszki latają im przed oczami z prędkością światła, a pobudzone towarzystwo stara się te myszki dogonić i dostaje piany, że to się nie udaje. Oto dwa przykłady, które doskonale ilustrują sztandarowe typy „obrońców demokracji”. Jednym jest obłąkany sekciarz piszący o „otwarciu czeluści piekielnych dla Kobiet”, a drugim zakompleksiona lala w pretensjach określająca Polskę jako „dziada śmierdzącego ociekającego zacofaniem”. „Demokratyczna” para doskonała!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Matka polka mówi

    Ten kirkało to jakiś lewacko-żydowski oszołom, ktory nie wie co mówi. Te bzdury, które wypisuje o ojcu Rydzyku, sobie powinien przyporządkować. Na tych czarnych mszach szatan mu rozum odebrał i osaczyły go jakieś seksualne ciemności, iście diabelskie. No a ta „lala” to jeszcze jedna pałająca nienawiścią do Polski i Polaków fanka judeo-Brukseli.

  2. witek mówi

    to przykład czym jest marksistowska nowoczesność i postępowość i czym jest tolerancja w wykonaniu ludzi o lewicowej „wrażliwości”

  3. julie mówi

    Ta lala na focie selfi wygladem przypomina mamuta po rozmrozeniu lodowca , brrrr . Tepa wiskowa twarz z dolewka oszoloma w nienawisci , brrrr… Wczoraj poznym wieczorem , czasu nowojorskiego dowiedzialam sie , ze na youtubie nie ma cenzuryyyyyy , o kuzwa , ale to dobre ! Trzymajcie sie wszyscy Polesie cieplutko ! Wasza rodaczka !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.