Delegacja izraelska zabiegała o spotkanie w ambasadzie USA w Warszawie

ambasada USA w Warszawie/ fot. Wikipedia
11

Kolejna ciekawa informacja na temat „odwołanej” wizyty delegacji izraelskiej w Polsce. Dziennikarz Wirtualnej Polski Marcin Makowski poinformował, że delegacja zabiegała o spotkanie w ambasadzie USA w Warszawie. „Delegacja izraelska, która została w ostatniej chwili odwołana, a która i tak przyleciała do Warszawy 13 maja, chciała się spotkać z naszymi przedstawicielami. Odmówiliśmy, aby nie eskalować sprawy roszczeń – mówi mi rozmówca z ambasady amerykańskiej w Warszawie” – pisze Makowski w artykule na WP.

Mój komentarz: Wizyta delegacji izraelskiej w Polsce okazuje się „odwołana” nieskutecznie. Informacja z ambasady USA wskazuje jasno i wyraźnie, że delegacja przyleciała do Polski i jej celem była rozmowa o sprawie roszczeń. Ambasada informuje, że odmówiła spotkania w tej sprawie. Poseł Robert Winnicki informuje, że doszło do spotkania delegacji izraelskiej  ze stroną polską i domaga się wyjaśnień składając interpelację. Od konferencji prasowej Winnickiego mija kilka godzin. Nie ma dementi ze strony premiera ani szefa MSZ. Jest jedynie odpowiedź ministra Jarosława Sellina, który zapytany o tę kwestię przez wPrawo.pl, oświadczył, że w żadnym spotkaniu nie brał udziału. Mamy też zdjęcie z porządku obrad ustawy anty-447, do którego doszło dwa dni po przyjeździe delegacji izraelskiej do Warszawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sprawa jest kuriozalna. Delegacja z Izraela wylądowała w Warszawie. W przestrzeni medialnej pojawiają się różne dziwne informacje na temat jej działań. Polskie władze milczą jak zaklęte. Ustawa blokująca możliwość negocjacji w sprawie roszczeń żydowskich trafia do sejmowego kosza. Co się dzieje?!

Źródło informacji: wp.pl

Globkurier [CPS] PL

Zobacz też:

Katarzyna TS: Jadą Żydzi po majątek

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ganki1 mówi

  To już są jakieś cyrki, jak w ogóle żydów można traktować poważnie, PIS doprowadził do tego, że oni nas traktują jak głupie dzieci.

 2. Hammurabi mówi

  Jak to “co się dzieje”? Nic się nie dzieje! Wszystko normalnie i po staremu. PIS działa. Działa jak do tej pory działały inne “rządy” tyle, że na większą skalę. To co się dzieje, te szastanie kwotami “500”, te rozdawnictwo wygląda jak ostatnia wieczerza ale skazańca. Pogłębianie i tak gigantycznego zadłużenia z jednoczesnym dokręcaniem śruby fiskalnej, wzrosty cen podstawowych artykułów, powoli acz nieubłaganie spycha Polaków w rejony handlu. Handlu bogactwami naturalnymi tej ziemi. I nie chodzi tu o lasy, których wartość materialna jest śmieszna w porównaniu do tego, co kryje polska (jeszcze) ziemia pod nimi. Najprawdopodobniej już niebawem zostaniemy zasypani radosnymi doniesieniami, że oto zagraniczni inwestorzy rozpoczynają działania… Gdzie? Zakładam, że zacznie się od rejonu Mazur, Jury Krakowsko-Częstochowskiej, okolic Ząbkowic Śląskich, Lubelszczyzny, Legnicy, oraz Podkarpacia, Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Z pustego i Salomon nie naleje a ekonomia ma swoje nieubłagane prawa. Państwo wyciska obywateli jak cytryny poprzez podatki aby zasypać dziurę w budżecie. Ze średniej pensji liczonej według GUS oddajemy w formie podatków co najmniej 60% – ZUS, PIT, VAT we wszystkim co się kupuje, niewidoczne dla nas są inne opłaty i daniny zawarte w cenie produktów i usług. Polska zbliża się albo już przekroczyła punkt “t-3” w krzywej Laffera. Oficjalnie polski sektor finansów publicznych ma 962 mld zł długu ostatnio podaje się, że ów dług przekroczył bilion i to bez zobowiązań państwa wobec emerytów.
  Nikt mi nie powie, że były dyrektor banku nie widzi tego i nie wie jak te zobowiązania zmniejszyć. Z danych GUS wynika, że na 36 mln Polaków, ledwie 16 mln pracuje. Jeśli weźmiemy pod uwagę armię urzędników w liczbie min. 700 tys oraz pracowników zatrudnionych w państwowych, gminnych i miejskich instytucjach, służbach mundurowych, instytutach, fundacjach, biurach politycznych i przedsiębiorstwach (tylko mała część kreuje wartość dodaną) okaże się, że ledwie 14 mln Polaków pracujących utrzymuje pozostałe 22 mln rodaków. A będzie tylko gorzej bo starzejemy się jako społeczeństwo i jesteśmy w sumie kolonią gospodarczą bogatych państw unii.
  Odpowiedź na pytanie “co się dzieje” zatem jest prosta: Giniemy. To, czego nie zdołali uczynić zaborcy, Niemcy i Rosjanie, uczynili zdrajcy i całe stada sprzedajnych mędrków. Jeśli nie będzie prawdziwej rewolucji i zmian, to słowa pieśni Pietrzaka z 1976 roku, pieśni którą często śpiewano na stojąco niczym hymn, będą brzmiały: Kiedyś Polska, kiedyś Polska, kiedyś Polska była polska… 🙁

 3. Jarosław mówi

  od praktycznie końca 17 wieku Polska najpierw straciła suwerenność – rządy Saskie potem król Staś herbu ciołeki wiadomo rozbiory masońskie 20-lecie międzywojenne potem wojna i zmiana niemieckiej okupacji na chazarską która trwa do dziś i ma się całkiem dobrze. Ludzie zamiast myśleć otworzyć swoje umysły wolą wierzyć – i to jest nasz największy problem – opatrzność może zadziała może jakoś to będzie może to może tamto – jak coś takie słyszę, a dotyczy to zwłaszcza pokolenia moich rodziców, to krew mnie zalewa – trza działać a nie wierzyć – modlitwą jeszcze nikt walki nie wygrał

  1. Hammurabi mówi

   Opatrzność… Od zawsze było tak, że Polscy krzepili się “przepowiedniami”, proroctwami i widzeniami. A to Królowa Saba, a to Nostrodamus… Później zaś mniej znani jasnowidze… Bana Wanga, Ojciec Pio, Ojciec Klimuszko, Teresa Neuman…
   A to jest tak, jak w tym kawale, w którym człowiek od lat molestuje Pana Boga o wygraną w totka. Bóg w końcu nie wytrzymuje i woła z nieba gromkim głosem: To w końcu wypełnij kupon!

  2. sten mówi

   Masz zaległości , tera to INTRONIZACJA wersja 3 podpisuj migiem petycje , Król Królowa … Gwiazda Zaranna … wszystko za nas zrobi …my tylko fotelik TV czipsy zimne piwko!

 4. Dada mówi

  Bardzo ciekawa strona, widać włożony trud i zaangażowanie.
  Zapraszam też na strony:
  Wyburzenia – zwzpirek.pl
  Cegielnia – cegielniamichalow.pl
  Cytaty – boheas.com
  Dada – dada-jd.com

 5. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Bądźmy czujni i nie pozwólmy się okraść zbrodniarzom,satanistom i złodziejom,którzy sfinansowali Hitlera,doprowadzili do zamordowania 50 miljonów ludzi w czasie II Wojny Światowej.Apeluje do polskiego rządu i parlamentu o sprowadzenie do Polski i nagłośnienie w mediach szlachetnego Żyda Normana Finkelstaina,autora PRZEDSIĘBIORSTWA HOLOKAUST.Niech mówi prawdę wszystkim Polakom i całemu światu.

 6. Robert mówi

  NOL,zwyczajnie izraelski NOL wylądował na Księżycu Jacka i Placka,który zakopała na metr w głąb poszukiwaczka argonautka kopaczka

 7. Leon mówi

  W chemitrailsach sataniści sypią na nas MYKOPLAZMĘ. To element programów kontroli umysłu.

 8. Andrzej mówi

  takiego straszydła jak żona Schetyny to ja w zyciu nie widziałem.A Tffu.Nie dosc ,że żydówa to i ochydna.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.