Daniels chce kary dla posła Wilka za mem z „antysemickimi metaforami”

mem z Danielsem i 447/ fot. twitter
32

– Polski członek parlamentu rozpowszechnia fake news, że kandyduję do Parlamentu Europejskiego, stosując liczne metafory antysemickie. Oprócz rozmowy z moimi prawnikami zwrócę się również do sejmowej komisji etyki, żeby zajęła się tą sprawą – napisał Jonny Daniels na Twitterze odnosząc się do memu zamieszczonego przez posła Jacka Wilka z Partii Korwin.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– NIGDY nie twierdziłem, że ten pan startuje. Informuję natomiast konsekwentnie, że PiS ukrywa przed społeczeństwem tajne negocjacje ws. realizowała w Polsce ustawy S. 447 Oczywiście PiStrolle i tak tego nie ogarną – napisał na Twitterze poseł Wilk.

Mój komentarz: Mem z liczbami 447 i zdjęciem Danielsa to fake news i antysemickie metafory? O jejku jej! Czyżby Daniels stracił poczucie humoru? A przecież jeszcze niedawno ubawił go mem, na którym został przedstawiony jako prezydent Trump w towarzystwie prezydenta Dudy. „Ten mem sprawił, że zachichotałem” – obwieścił wtedy na Twitterze Daniels. A dziś foch i skarga do komisji etyki, bo poseł Wilk nawiązał do ustawy 447 legitymizującej bezprawne roszczenia żydowskie. Ciekawe, jaka będzie decyzja komisji. Czy poseł Wilk zostanie ukarany na wniosek żydowskiego Dyzmy?

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj też:

„Banda antysemitów i nieudaczników”. Daniels o protestach Polonii przeciw ustawie 447

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Luke mówi

  Panie Daniels. Spierdalaj Pan na drzewo!

  1. Janusz I mówi

   U nich też są panowie?

  2. MIchale mówi

   Luke na pewno chciał naoisać Parchu Daniels,zwykła literówka.

 2. Danuta mówi

  Daniels, zajmijcie się własnymi sprawami! Zajmijcie się Daniels chociazby knesetem w tym Katz-em, czy Nataniachu i innymi kłamcami, polakożercami! Od polskich posłów trzymajcie się daniels z daleka! Od Polski również, trzymajcie się daniels absolutnie z daleka, zwłaszcza, ze wykazujecie Daniels pogardę wobec Polski i Polaków! Nikt was tu przecież Daniels, nie trzyma na siłę, jestescie Daniels wolni, po co więc się tutaj w Polsce mieszkając, męczycie. Przecież mozecie wyjechac tam skąd przyjechaliście! Wy daniels nie umiecie zyc w zgodzie z żadnym narodem obcym wam kulturowo, cywilizacyjnie, narodowosciowo i religijnie a wsród którego zachciało się wam nagle zamieszkac. W obcym dla was kraju, w tym wypadku w Polsce zachowujecie się Daniels arogancko i bezczelnie, cynicznie kłamiecie mowiąc o Polakach i Polonii, cytuję wasze własne nikczemne słowa Daniels, że Polacy w USA to ” banda antysemitów i nieudaczników’………….!!! Ciekawe, bardzo ciekawe, bo Polacy zyjący za granicą zawsze się asymilują, nigdy nie działają na szkode drugiej swojej ojczyzny, pracują lojalnie dla kraju w którym żyją, nie robią awantur, nie są nikczemni, nie są roszczeniowi, nie wyłudzają od państwa zamieszkania, nie okradają narodu wsród którego mieszkają! Wy Daniels, jako zydzi powinniscie brac z Polaków przykład bo jak dotąd jakoś wam się nigdy nie udało zyc w zgodzie z narodem wsród, którego się osiedliliście, zapragnęliście życ! My Polacy nie mamy nic przeciwko obcym narodowo ludziom chcącym mieszkać w naszym Kraju, w Polsce, ale NIGDY NIE pozwolimy by nas Polaków w naszym Kraju, w naszej Ojczyźnie pouczali, opluwali, pogardzali nami, roscili sobie pretensje do naszej Polaków własnosci ludzie obcej narodowosci, przybysze, osiedleńcy, którym bez problemu pozwalamy mieszkać w naszym Kraju i jesc nasz polski chleb. Panie Daniels proszę się ogarnąć i zając swoją pracą zawodową i NIE wtrącac do Polski, do polskich spraw. Albo, jesli dla pana to jest za wiele, to proszę wyjechać do Izraela.

 3. sum mówi

  Szukałem w internecie dobrego zdania o żydach, niestety nie znalazłem. Dla tego trzeba stwierdzić, że Żydzi to jest coś gorszego na kuli ziemskiej, niż gangrena na ranie.

 4. jacek mówi

  no, to tylko patrzeć jak zaraz wejdzie do akcji rozgrzany Brudziński, on nie popuści antysemityzmu !

 5. sten mówi

  Brawo poseł Wilk , no wreszcie ktoś pojechał z tym geszefciarzem jak sprzątaczka szmatą po podłodze.
  Co to będzie , co to będzie cały kurnik ups kaczętnik się osra ze strachu ,
  Wycieczka (delegacja) wysłańców za ,, Judasza ,, już w Izraelu klęczy przed knesetem , No teraz to chyba PAD z premierem Beatką i episkopatem w worach pokutnych i z …..Wilkiem w klatce ! Pojadą przepraszać i leżeć plackiem . Błazny, obślizgłe indywidua obrzydzenie bierze na samą myśl o nich.

 6. LucyLucenta mówi

  Myślę, że PIS nie będzie miał większości konstytucyjnej właśnie za takie wynalazki jak Daniels, któremu większość ministrów rządu, a pewnie i premier, każdego dnia jednym mlaśnięciem wylizują buty

 7. Katolik mówi

  Jonny Daniels, jako żydowski Dyzma? Pomyłka! Powieściowy polski Nikodem Dyzma, mimo braku światłego wykształcenia i manier, trzymał fason i klasę. Jonny Daniels to taka żydowska wsza, mącąca menda, żerująca na krwi Narodu Polskiego, bełtanej przez tę kreaturę, szubrawca, który nienawiść do Polaków i Polskości wyssał wraz z nasieniem swego ojca żyda i płynem wytwarzanym przez gruczoły mleczne swojej parchatej żydowskiej matki – czyli żydowskim jadem.

 8. Bury Il mówi

  Jojny wara od Polski,nic tu po was wieczni szubrawcy i podżegacze,inaczej mówiąc,wypier….ć!

 9. Robert B. mówi

  Ten podrzędny agent Amanu czuje się w Polsce bardzo pewnie…

 10. Janusz I mówi

  Dlaczego polskie państwo toleruje pobyt i wtrącanie się obcokrajowca w nasze sprawy???!!!

 11. Wojciech mówi

  Szarogęsi się sierżancina w Polsce.

 12. Marek K. mówi

  Mam wielka nadzieje, ze PiS nie bedzie mial wiekszosci konstytucyjnej za czolganie sie przed Zydostwem i zdrade wlasnego spoleczenstwa. Aby tak sie stalo musimy pujsc gremialnie do urn i zaglosowac na RUCH NARODOWY.

 13. Willgraf mówi

  Proszę wszystkich komentujących o nie nazywaniu zyda Panem – zgodnie z tradycją Najjaśniejszej Rzeczpospolitej do zyda mówi się zydzie i nie jest to obraza a taki jest prawidłowy sposób tytułowania…ZATEM zydzie Daniels a kim ty jesteś aby cokolwiek wnosić do komisji etyki w Sejmie – nie jesteś ani posłem ani senatorem jesteś nikim zerem !

 14. Janusz I mówi

  Daniels nazywa siebie polskim żydem. Z tego wynika, że ma polskie obywatelstwo. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby został powołany na prokuratora generalnego. Dla nas i tak już niema ratunku.

  1. Markonn mówi

   Eee tam, po co komu prokurator? Od razu go zrobić sędzią pokoju i egzekutorem w jednej osobie jedynej przewidzianej w kodeksie kary czyli rozstrzelania. Tak jak mają w Palestynie.

 15. Iva mówi

  Nic tylko chca Polakow ciagac po sadach.

 16. Mari mówi

  Sądzę, że ten człowiek jest SZTADLANEM. Jakoś nigdzie tego nie napisano, a to może być niebezpieczna dla nas prawda.

 17. Mari mówi

  O sztadlanach obszernie można poczytać tu: Ks. Dr. STANISŁAW TRZECIAK „TALMUD O GOJACH A KWESTJA ŻYDOWSKA W POLSCE” 1939. str. 207-223.

 18. Krzysztof mówi

  Dlaczego tego śmiecia danielsa , władze RP nie wywalą na zbity ryj z Polski. Kto pozwala ,żeby takie zero się szarogęsiło i straszyło pozwami.

  1. Mari mówi

   Bo ma worek pieniędzy.

  2. ff. mówi

   nie ma worka pieniędzy tylko chce go Polakom ukraśc. a rząd w Polsce zamiast gonić szmatławców, wyłudzaczy jednego po drugim to Polaków rząd w Polsce – bo nie napiszę przecież polski rząd, skoro ten rząd czyni co następuje – ciąga po prokuratorach i sądach za ….qrwa ….. judaszki, które są w Czechach np. obchodzone równiez od wieków i są wpisane przez UNESCO na listę dóbr kulturowych.

 19. Robert mówi

  Po co startować,jak można wylądować w dowolnym celu na świecie,dzięki spadochronowi,mosadowi i jego kobiecie Ameryce,choćby z samego nieba na cyce,Angdzeli nawet w porze nocnej,jeśli będą chcieli nadludzcy anieli,na wieżowcu,tamie,lotnisku,słowiańskim uroczysku,pustyni,kipieli,Niemieckiej Brukseli.Mają to w taktyce

 20. Wojciech mówi

  Ten parch zaczyna się szarogęsić.

 21. Dariusz mówi

  W obozie trwa wyładunek ciężarówki.Przechodzi żydzisko,patrzy i mówi……..Ooo! Cyklon B…Na to esesman odpowiada….Cyklon cacy,żyd be.

 22. Obcy78 mówi

  Najśmieszniejsze jest to , że oni nie są żadnymi Semitami.
  To tak jakbym mówił, że my jako katolicy jesteśmy potomkami 12 apostołów.
  To są Chazary , którzy z prawdziwymi biblijnymi żydami nie mają nic wspólnego.
  Dlatego nigdy nie mieszkali w Izraelu, a teraz mordują prawowitych mieszkańców, Palestyńczyków.

 23. Dariusz mówi

  dzien dobry,
  a kto to jest ten wilk?
  wprawdzie Czerwnony Kapturek cos tam wspominal kiedys na temat wilka,
  gajowy juz wie, natomiast nikt nie wie, ze CK mogla pokochac tego lesnego siersciucha na prawde,
  pozdrawiam…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.