Czystka w MON. Stanowisko traci m.in. wiceminister Bartosz Kownacki

fot. youtube
10

„Minister Bartosz Kownacki odwołany z MON” – poinformował dziś na twitterze dziennikarz WP.pl Marcin Makowski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na stronie Ministerstwa Obrony Narodowej brak komunikatu w tej sprawie, ale zniknął z niej biogram Bartosza Kownackiego. Ze strony zniknęły też biogramy podsekretarzy stanu Bartłomiej Grabskiego i Dominika Smyrgały.

Bartosz Kownacki jest prawnikiem. Był asystentem Jana Olszewskiego, pracował w Służbie Kontrwywiadu Wojskowego oraz był członkiem Komisji Weryfikacyjnej WSI. Do 2009 roku był zatrudniony w Kancelarii Prezydenta. Potem został posłem z listy Prawa i Sprawiedliwości. 16 listopada 2015 został sekretarzem stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej powołany na to stanowisko przez ówczesnego szefa MON Antoniego Macierewicza.

Tak oto rekonstrukcja rządu przechodzi w fazę czystki w MON.

Źródło: twitter, wp.pl

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Androi*de mówi

  Silna Armia, zdrowe MON, harmonijny rozwoj siły obronnej i ogromna rola narodowej Armii Polskiej były cierniem w oku UE, ktora stawia na zgładzenie narodowych tradycji, tendencji i więzi we wszystkich panstwach tego „unijnego obozu”. Moim zdaniem cała „rekonstrukcja rzadu” była ukierunkowana na zniszczenie MON-u. Rozbic silną i funkcjonujacą Armię Obronną Polski to zniwelować nasz kraj do poziomu upadłych wasali UE w Europie zachodniej. W swoim wywiadzie dla „Fakty po faktach” mowi o tej „reorganizacji” MON-u juz 10 stycznia 2018, 21:30 Bilderberger Radoslaw Sikorski. https://faktypofaktach.tvn24.pl/radoslaw-sikorski-w-faktach-po-faktach-o-rekonstrukcji-rzadu,805323.html
  https://www.tvn24.pl/805323 „także za tą demolkę w wojsku, z którą teraz będzie musiał sobie radzić jego nastepca. Takze za..(00:55–01:08 i dalej do 05:00- 06:00..)”

 2. zj mówi

  Pewno prezydent czyści pole ,dla jakiegoś Mosze. Niestety żydzi żądzą

 3. jacek mówi

  Dobrze znam Bartosza Kownackiego,z którym współpracuje w Polskim Związku Katolicko-Społecznym.To szlachetny,prawy,uczciwy i kompetentny polski patrita.Zdecydowanie i twrdo broni polskich interesów.Mocno się targował w sprawie szmelcu jakiego USA nam chce sprzedać za 37 miliardów,które by zainstalowała w swoich bazach na trenie Polski.Bartosz świetnie wie gdzie są interesy i dobro Polski,a gdzie szwindle i oszustwa amerykańskiej żydomasoneri,która chce dominować nad całym światem.

 4. Ivo mówi

  Pan Judasz duda POkazuje komu sluzy!Czas na zmiane takich gogusiow.W Polsce musza byc Polacy z rodowodem od pokoln.Tak jak chcial Ks.pral.JANKOWSKI itd

 5. Sten mówi

  Jaki duda ????? Czy prezes walczy z DudĄ ? Nie A protestuje może ? Też nie.!!! a dlaczego nie bo …boo…no ? To mu pasuje. TAk. Właśnie gra. Ceną jest olanie twardego elektoratu.zzasadami. Zyskiem poparcie ponad 50% by samodzielnie władać. Zostaliśmy sprzedani. Witaj w. NEO PLATFORMIE.

 6. Janusz I mówi

  Coraz gorzej mi się mieszka w mojej Polsce, bo nie o taką Polskę walczyłem. Jestem za stary, żeby emigrować. Chyba tylko śmierć będzie wybawieniem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.