Czy posłanka Lubnauer zmieniła płeć? VIDEO

fot. twitter
10

W czasach gender nigdy nic nie wiadomo. W poniedziałek chłopiec jest chłopcem, a we wtorek zakłada sukienkę i jest dziewczynką. Lub odwrotnie. W ramach lewackiej walki ze stereotypami wylansowano już mężczyznę udającego kobietę z brodą i kobietę w ciąży udającą homoseksualnego mężczyznę. Teraz mamy posłankę Lubnauer, która mówi o sobie „jestem przekonany”. O co chodzi?

Możliwości są trzy: albo Lubnauer zmieniła płeć i została mężczyzną; albo jest mężczyzną, który udaje kobietę; albo tak przejęła/przejął się ideologią gender, że mówi o sobie w sposób dowolny, czyli wymiennie używając rodzaju żeńskiego i męskiego. Ach, ta nowoczesność!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Dana mówi

  Zboczenia sa ideologia zwariowanego zgnilego pejsowatego lewactwa.Jak zatrzymac ta machine nie normalnosci w kazdej dziedzinie zycia na swiecie?

 2. Jarek mówi

  to zaburzenie osobowości bo pewnie uwierzyła w bzdury totalne które głosi. Był babochłop Grodzka teraz kolejny lubnauer – cóż za polskie nazwisko

 3. d. mówi

  wcale sie nie dziwię, ze lubnauer zmienł płec, imię, nazwisko i co tam jeszcze! lubnauer jest tak paskudny jak ta cała holland!! młodsza wersja holland agnieszki! tyle, ze holland agnieszka oprócz swoją potworną brzydotę zawdzięcza w duzej mierze temu, ze jest flejtuchem, wiecznie przylizane tłuste włosy i wieczny brak własciwego cięcia włosów, itd.itd.

 4. rock mówi

  A może Lubnauer to Niemra, która się czasem gubi w Polnischen Gramatik?

 5. Anka pl. mówi

  Lubnauer ma dziecko, więc nie wiem jak u niej jest z tą płcią.

  1. Herman Wielki mówi

   adoptowała małe 😀 albo nabyła droga kupna od nrdowskiego jugendamt

 6. DonPedro mówi

  TOTO nigdy nie było ani ładne, ani atrakcyjne, ani mądre. Nie będzie straty dla świata, jeśli zostanie brzydkim facetem, jeśli już brzydszą babą być nie może. O rozumku nie piszę… po co.

 7. Teresa mówi

  Wygląda na faceta w przebraniu.Może zrobi nam striptiz?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.