Czwarty sprawca napadu w Rimini aresztowany. Nie okazuje skruchy

fot. twitter
4
SKLEP-WPRAWO.PL

Według oświadczenia śledczych opublikowanego przez włoską telewizje RAI w niedzielę aresztowano czwartego sprawcę napaści na polskie małżeństwo w Rimini. Jest to ponad 20-letni Kongijczyk Guerlin Butungu, który przypłynął z Afryki na Lampedusę w 2015 r. i otrzymał prawo pobytu we Włoszech ze względów humanitarnych. Butungu złożył wniosek o azyl i przebywał w ośrodku dla azylantów i uchodźców, który opuścił około dwóch miesięcy temu.

Butungu został aresztowany na stacji kolejowej w Rimini, gdzie ukrywał się pod jednym z wagonów. Jechał pociągiem z Pesaro do Mediolanu, skąd chciał później przedostać się do Francji. Miał przy sobie nóż i trzy zegarki. Jeden z nich jest własnością napadniętego Polaka

Śledczy poinformowali, że podczas przesłuchania Kongijczyk nie okazał żadnej skruchy.

Źródło: tvp.info, twitter

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbigniew mówi

  Oczywiście że nie okazują skruchy. Ich czyn to zadawanie egzaminu odwagi przed tymi co dadzą im dobry towar i dobre pieniądze.

  Tylko groźba kary którą stosowali kolonizatorzy w ich macierzystych krajach by przywołała ich do kolan.

  Teraz będzie więzienie z którego wyjdą z licencją do dużych pieniędzy i dowodem lojalności.

  A Polacy nie byli przypadkowo wybrani jak nie przypadkowo został wybrany tranzwesta. Polacy zostali wybrani za swój katolicyzm (bez względu na wiarę poszkodowanych) a tranzwesta za symbol nowoczesnej Europy (ponieważ przez afrykanow ludzie ameryk to europejczycy)

  Napastnicy robia punkty u wrogów Europejczyków.

 2. Jan mówi

  To zdegenerowane bydlę wyglada na 40 lat a nie 20. Niech mu dentysta sprawdzi zęby.

 3. Ryszard bezdomny mówi

  Panie Mędlar,kiepski ten Pana portal niby informacyjny…,no… ale…początki zawsze bywają trudne…,życze powodzenia w rozwoju,mniej emocji a więcej………………

 4. Ryszard mówi

  Jednego jestem pewny-zabiłbym ich czterech bez żadnej emocji,po prostu potraktował bym ich jako chwasty,bez nienawiści…tak jak ogrodnik oczyszcza grządki….,tak jak każdego który czyni zło ,al3eee wiem żąe nie mogę…..i to dla mnie jest przykre…..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.