R. Zieliński: Czuły punkt

Brenton Tarrant i jego manifest
6

Sam byłem zainteresowany, co takiego powiedział Jacek Międlar na temat zamachowca z Nowej Zelandii, że lewactwo dostało takiego szału. Blokowane kanały na internecie, pozwy, wycie medialne… Różne rzeczy wytoczono przeciwko autorowi książki „Moja walka o prawdę”.

Aby móc mieć jakieś sensowne, nie oparte na przypuszczeniach zdanie na temat „co to za gość z tego Australijczyka i dlaczego wystrzelał jak kaczki 50 muzułmanów” Międlar musiał przebrnąć przez ponad 70 stron tekstu jego manifestu. No to go przeczytał. I na wizji powiedział, co z tych treści wynika.
Zacznę od tego, co JM zauważył, a co chyba nie wzbudziło tak wielkich emocji. Otóż po lekturze Brentona Tarranta doszedł do wniosku, iż powodem wybuchu frustracji była totalna bezradność wobec niszczenia świata białego człowieka. Niszczenia poprzez nachalne ubogacanie multikulturalizmem. Ale to współgra z lewacką narracją „biały antyimigrant dorwał się do karabinu, żeby wystrzelać nie – białych”, zatem na pewno nie to spowodowało furię u lewaków.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Fakt lewackiego szału został spowodowany czymś innym. Otóż z ponad 70 stron manifestu Międlar miał czelność wyodrębnić część związaną z wątkiem żydowskim. Zauważył niespójność w tekście. Niespójność, a w zasadzie brak pełnego zrozumienia przez Tarranta europejskich (głównie) zależności między syjonizmem a napływem multikulturalizmu do Europy, co jest inspirowane przez tenże syjonizm. A przed czym sam Izrael broni się tak siłą, jak i rasistowskim prawem. To to było powodem wściekłych ataków na Międlara. Ataków idiotycznych, bo uzasadnianych „popieraniem morderstwa”. Jesteśmy w niebezpieczeństwie. Tak, my wszyscy jesteśmy w niebezpieczeństwie.

Jak ktoś uzna, że kaznodzieja w tym materiale choćby słowem poparł Australijczyka w jego strzelaninie, to znaczy, że każdemu z nas można wmówić wszystko. Dokładnie wszystko.
Każdy sam może się o tym przekonać, zajrzawszy na tę stronę (o ile znów nie wycofają filmu):
https://wprawo.pl/2019/03/25/j-miedlar-przeczytalem-manifest-zamachowca-z-nowej-zelandii-niewygodna-prawda/


Autor tekstu: Roman Zieliński / fanatik.ogicom.pl, fot. AFP, Alternative Africa

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rafał mówi

  Ostatnio coraz częściej skłaniam się ku konkluzji, że tak naprawdę to wcale nie zarzucany powszechnie oponentom rasism, ksenofobia, czy inne zjawiska są tutaj problemem. Faktem jest, że nader często spotyka się w sieci opinie o takim jednoznacznie nastawieniu i… w zasadzie nikogo to specjalnie nie wydaje się uwierać… Prawdziwą ością w gardle jest natomiast kiedy ktoś w sposób przemyślany i logicznie uporządkowany potrafi wyartykułować swoje racje, stojące w sprzeczności z przekonaniami i wartościami, które podstępnie próbuje się społeczeństwu narzucać i zaszczepiać jako jego własne… Jednocześnie jest tematem tabu każda próba odniesienia się do motywacji stojących za działaniami jak te omawiane w materiale, ale na ekstremizm islamski zazwyczaj patrzy się jednak przez palce. W tym wypadku zginęli niewinni ludzie, co do czego nie mam wątpliwości. Podobnie też, jak zostało wyraźnie powiedziane, że nie tędy wiedzie droga do rozwiązywania problemu. Jednak polityka taka w przyszłości będzie miała opłakane skutki. Co do tego każdy odrobinę myślący człowiek nie ma chyba wątpliwości…

 2. piotr mówi

  wolna-polska.pl 1- Zamach w Christchurch – case study zidiocenia Zachodu. 2- Wyznawcy „religii pokoju” będą uczyć Polaków tolerancji.

 3. zyz mówi

  UWAGA! W tle zamachu w Christchurch „snują” się służby specjalne IZRAELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Robert mówi

  UWAGA2 !Tak jak było na początku(11 września),teraz zawsze i na wieki,Mossad razem z CIA.Jak mawiał brytyjski 007 Świat to za mało,a tylko tyle nam się od Boga dostało po wielkim wybuchu

 5. Robert mówi

  Aktualna UWAGA na ACTA 2,obława trwa,więc brońcie się młode wilki,nim wszyscy wyginiecie,w internecie

 6. Marek Bystrzewski mówi

  Wspaniała wypowiedź w tym filmie! Myślę tak samo jak p. Jacek Międlar!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.