Czarny Hitler na okładce. Lewactwo dostało szału

1

Okładka najnowszego numeru czeskiego tygodnika „Refleks” rozzłościła lewactwo. Zamieszczono twarz przywódcy niemieckiej III Rzeszy ucharakteryzowaną na murzyna z bujną czupryną. Po lewej stronie umieszczono napis: Kiedy uklękniemy przed wszystkimi złoczyńcami, którzy chcieliby poprawić sytuację?

Pytanie zasadne, jednak nie trafiło do zmanipulowanych reprezentantów agresywnej lewicy, która na redaktora periodyku wylała wiadro pomyj, zapominając, że „czarny Hitler” nie jest jedynie wytworem jego wyobraźni, ale istnieje naprawdę. W Republice Południowej Afryki taką ksywę otrzymał Julius Malema, przywódca czarnych rasistów, twórca partii Ruch Bojowników o Wolność Gospodarczą, która w wyborach w 2014 roku zdobyła trzecie miejsce (6,35% poparcia). Malema wzywa czarnych do ataków na białych farmerów. Jego „wyznawcy” nie pozostają głusi na jego wezwania i białych farmerów atakują siekierami i maczetami.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Reflex” jest najpopularniejszym tygodnikiem w Republice Czeskiej, o czym świadczy nakład 60 tys. egzemplarzy. Podejmuje odważne, a wręcz kontrowersyjne tematy, z dziedziny polityki, gospodarki i sfery obyczajowej. Specjalizuje się w dziennikarskich śledztwach ujawniających fakty niewygodne dla opisywanych osób i władz.

 

Źródło informacji: Refleks, CIA24.pl

Przeczytaj także:

„Biali to podludzie z defektem genetycznym! Trzeba ich wymazać!” Tak działają aktywiści Georga Sorosa

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.