Czarnoskóra niania – dziękuj Bogu, że twoje dziecko żyje [WIDEO]

4

Oglądaliście kiedyś program „Idealna niania”, gdzie rodzice podglądają jak ich dziećmi zajmuje się nowo wynajęta niania? W programie kobiety najczęściej zajmowały się sobą i swoimi sprawami niż powierzonymi im pociechami. Tylko to wszystko było wyreżyserowane. O wiele gorsze sceny dokonują się naprawdę.

W Republice Południowej Afryki pewna kobieta powierzyła swoje dziecko czarnoskórej niani. Po pewnym czasie, na skórze dziecka zauważyła siniaki. Postanowiła zainstalować monitoring w domu, tak aby się upewnić, że za siniakami stoi murzynka. Po prostu nie chciała niesłusznie oskarżyć niani, zwłaszcza że mogli ją posądzić o rasizm.Kiedy przejrzała monitoring przeraziła się. Murzynka z pacyfką na głowie rzucała dzieckiem, traktowała je gorzej niż śmiecia, którego nieraz z majestatem wrzucamy do kosza. Na płacz niemowlęcia nie reagowała. Opiekunka stanie przed sądem w RPA w przyszłym miesiącu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podobnych przypadków jest o wiele więcej na całym świecie. Niedawno murzyńskie małżeństwo z USA, zajmujące się opieką nad dziećmi wykąpało niepełnosprawne dziecko we wrzątku ze żrącym wybielaczem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że niektórzy wyleją na naszą redakcję i określą nas rasistami, ponieważ mieliśmy czelność poinformować opinię publiczną o przestępstwach i głupocie czarnych. Takie odczucia w umysłach wielu osób wykreowały demoliberalne media: krytyka czarnego to rasizm, a krytyka białego to wolność słowa i odwaga. Czy komukolwiek przyszłoby do głowy, że pisanie o bijących dziecko białych idiotkach i białych durniach, którzy wykąpali dziecko we wrzątku z wybielaczem to rasizm?

Za: Liveleak.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Stanislaw mówi

    Zylem i pracowalem z murzynami i zasada jest prosta,murzyni ktorzy maja jakas szkole na ogol sa OK,natomiast pozostali musza isc do lasu lub buszu to jest cholerna dzicz i nie ma miejsca dla nich wsrod ludzi bez wzgledu na kolor skory.Takie sa realia i niech nikt nie opowiwda ze ciemna karnacja jest dobra,oni nie chca pracowac,zyja z socjalu i to co nakradna na ogol sa bardzo leniwi, niebezpieczni itd

  2. liberalna Pinky mówi

    Dobrze ,że piszecie i pokazujecie takie bestialskie zachowania. Dziękujemy i wiemy jak traktuje białych ludzi rząd światowy,po prostu wyniszcza i depopuluje. Przeszkadzamy im jako inteligentna i twórcza rasa,zagrażamy ich całkowitej hegemonii. Możemy się zbuntować i dlatego panuje taki terror poprawności politycznej. Ciekawa jestem jak długo to jeszcze potrwa,jak długo damy się zabijać ,ogłupiać , straszyć i terroryzować.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.