Czarni rasiści z BLM obalili pomnik Kolumba i wrzucili go do kanału. Chcą „zmienić Dzień Kolumba w Dzień Tubylców” [WIDEO]

1

Pomnik Krzysztofa Kolumba, odkrywcy Ameryki, został obalony przez czarnych rasistów z Black Lives Matter i ich pomagierów z Antify, a następnie wrzucony do kanału. Wszystko działo się 4 lipca 2020 w Baltimore, gdzie monument stał od 1984 roku. Do obalenia pomnika użyto lin.

Rebecca Nagle lewicowa publicystka udzielająca się w największych amerykańskich tytułach prasowych, a zarazem działaczka LGBT wyraziła przy tym nadzieję, że „teraz Baltimore zamieni też Dzień Kolumba w Dzień Tubylców”. – Poprzednie starania zawiodły, ponieważ były burmistrz Pugh oraz część rady miejskiej byli w kieszeni włoskich właścicieli amerykańskich firm – napisała na Twitterze.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Im dłużej władza będzie przymykała oko na lewackich, rasistowskich terrorystów i bojówkarzy, tym chaos będzie postępował, a cierpliwość po stronie społeczeństwa kierującego się zdrowym rozsądkiem stanie się produktem deficytowym. Komu na tym zależy?

Źródło informacji: Twitter, kontrrewolucja.net

Przeczytaj także:

W sobotę o godz. 18 Marsz Wołyński we Wrocławiu. W tym roku wybrzmią relacje Świadków ludobójstwa!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Rickard mówi

    Tak się kończą społeczeństwa multi-etniczne (i tym bardziej multi-rasowe). To samo się dzieje i będzie się działo w Europie. Jak imigranci poza Europy nie powrócą do swoich krajów to ludy europejskie powoli wyginą (pierwsze przez powolne demograficzne zmiany i później przez bardziej aktywne ludobójstwa (takie jak w RPA)). Już próbują wymazać naszą historię i nas dehumanizować.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.