Czarni rasiści w amoku! Chcą zmienić wizerunek św. Michała Archanioła… „Tryumf białego człowieka nad czarnym”

Św. Michał Archanioł
2

Czarni rasiści z lansowanej przez lewicowe media organizacji Black Lives Matter wpadli w amok. Jak nie wszczynają burd i nie czynią krzywdy znienawidzonym białym, to niszczą wizerunki bohaterów i świętych, którzy na ich nieszczęście reprezentowali białą rasę. I tak też jest w przypadku świętego Michała Archanioła, który na nieszczęście murzyńskich rasistów jest prezentowany jako biały, pokonany zaś przez niego Diabeł ma za to ciemną karnację. W oczach idiotów to emanacja białej supremacji…

W sieci pojawiła się kampania nawołująca do przeprojektowania jednego z najważniejszych brytyjskich odznaczeń – Orderu św. Michała i św. Jerzego. Zdaniem inicjatorów scena Archanioła Michała trzymającego nogę na głowie szatana przypomina śmierć aktora porno i kryminalisty George’a Floyda, i symbolizuje tryumf białego człowieka nad skutym czarnoskórym mężczyzną.

Order Św. Michała i Świętego Jerzego przyznawany jest ambasadorom oraz dyplomatom i wyższym urzędnikom MSZ, którzy pracują za granicą. Tymczasem na change.org pojawiła się petycja o zmianę wizerunku orderu. Inicjatorzy akcji przekonują, że obecny przypomina aresztowanie Georga Floyda.

– To obraz bardzo ofensywny, przypomina także niedawne morderstwo George’a Floyda przez białego policjanta. My, niżej podpisani, wzywamy do całkowitego przeprojektowania tego medalu w bardziej odpowiedni sposób i do złożenia oficjalnych przeprosin za popełnione przestępstwo – bredzą inicjatorzy akcji.

To dosłownie to, co przydarzyło się George’owi Floydowi i to, co przytrafiło się czarnym od stuleci pod pozorem misji dyplomatycznych: aktywne, podprogowe przekazy, które wzmacniają podbój, ujarzmienie i odczłowieczenie ludzi kolorowych – przekonuje Bumi Thomas, brytyjski piosenkarz z nigeryjskimi korzeniami.

No cóż, w obecnej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak wspomnieć słowa śp. prof. Wolniewicza, który wskazywał, że najwydatniejszą cechą lewactwa (czytaj również: czarnych rasistów) jest głupota.

Źródło informacji: kontrrewolucja.net, pch24

Przeczytaj także:

Za hasło „Białe Życie Ma Znaczenie” dożywotni zakaz stadionowy

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Marcin Malik mówi

    Zapomnieli o misiu polarnym, ale jesli biali będą dawać kolejne ustępstwa fanatycznym idiotom, to miś polarny też zostanie uznany za rasistę.

    Szkoda, że Jacka Międlara nie wpuścili na ta wyspę, która kiedyś wyglądała jak Anglia. Inaczej jest tylko czytać moje artykuły, a inaczej jest tu być i czuć się jak zagrożony gatunek. Już po Anglii.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.