Coraz poważniejsza sytuacja na granicy z Białorusią! Migranci forsują zasieki i przejście graniczne. Padają strzały! [ZOBACZ NAGRANIA]

6

Białoruskie służby, rękami tysięcy nielegalnych, ciemnoskórych migrantów, przeprowadzają atak na polską granicę. Jednych prowadzą przez las, by zdemolowali przygraniczne zasieki, innych na przejście granicy w Kuźnicy. Na przestępców, po polskiej stronie, czekają już armatki wodne, 4 tys. strażników granicznych, 2 tys. policjantów i 15 tys. żołnierzy.

Duża grupa migrantów dotarła do przejścia granicznego w Kuźnicy. Część z nich opuściła pobliskie obozowisko. Cudzoziemcy są pilnowani przez białoruskich funkcjonariuszy i czekają po białoruskiej stronie. Polska policja utworzyła na granicy kordon.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak wyglądają pozostałości po obozowisku, można zobaczyć na nagraniu opublikowanym na Twitterze przez Podlaską Policję.

Polskie służby informują o wystrzałach z broni po stronie białoruskiej. Jednym ze strzelających ma być współpracownik Łukaszenki. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Sytuację na granicy polsko-białoruskiej, w rozmowie z dziennikarzem telewizji internetowej eMisjaTv Kamilem Klimczakiem, skomentował prof. Andrzej Zapałowski. Zaznacza, że nic nie wskazuje na to, aby konflikt ulegał załagodzeniu. Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem – TUTAJ.

Na Marszu Polaków we Wrocławiu (11.11.2021) obecni na manifestacji Polacy tłumnie wyrazili swoje poparcie dla Wojska Polskiego broniącego naszych granic.
W tym roku, nasza Ojczyzna boryka się z problemem kolorowych przestępców na granicy z Białorusią. Polska to nie jest burdel, do którego każdy, tylnymi drzwiami może wejść z brudnymi buciorami – przemawiał Jacek Międlar, na co tłum odpowiedział okrzykiem: WOJSKO POLSKIE, PEŁNE WSPARCIE, BĘDZIE TRZEBA TO STRZELAJCIE! 

Przeczytaj także:

PEŁNA RELACJA! Marsz Polaków we Wrocławiu przeszedł pod hasłem „Polska antybanderowska”. Przemówienia Sokołowskiej i Międlara, ŚWIADECTWA Świadków Rzezi Wołyńskiej [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. BP mówi

  Perfidia i kłamstwa plemienia żmijowego nie mają granic ( to ich robota, aby zająć polskie ziemie dla siebie)

 2. Baldwin mówi

  Tylko w 2019 roku Polska udzieliła zezwolenie na pobyt i pracę 69 tysiącom Azjatów. Czy Polska na tym ucierpiała? Przeszkadza to komu? Zamiast wypychać uchodźców, Polska powonna uruchomić normalne procedury azylowe, przyjąć rodziny z dziećmi (jak Kanada) i dokumentami. A reszte wypierdolić wojskowym samolotem z powrotem do Iraku. To miałoby ręce i nogi, a nie skazywać biednych ludzi na śmierć na mrozie! I działać na forum międzynarodowym, w Brukseli, żeby zakończyć ten kryzys. A nasz minister spraw zagranicznych się boi pojechać do Mińska czy Brukseli. Co to ma być? Za co ten pajac bierze pieniądze?

 3. Krzysztof mówi

  Baldwin wypad z Polski twoje miejsce jest wśród kozojebcow

 4. Jozef mówi

  … wynocha, nie wpuszczac tych arabow do Polski.. zatapiac lub strzelac.. To jedynie rada dla tych NIEROBOW I ZLODZIEI— podzynaczy gardel! Maja swoj wolny kraj tyko tam nie moga krasc bo wszyscy sa złodziejami . Strzelac do tych doktorow w drogich ciuchach!!

 5. Tolek mówi

  Kurdowie to nie Arabowie geniuszu.

 6. Shadow mówi

  Ci niebywale miłosierni niech przyjmą tych leniów i brudasów do swoich domów i wezmą ich na swoje utrzymanie, a nie na garnuszek wszystkich Polaków. Tam skąd przybywają przeważnie nie toczą się wojny, a jeśli nawet to te młode byczki powinny bronić swego kraju i swoich bliskich, a nie zapierniczać po zasiłek do Europy zachodniej lub środkowej. Pierwszym bezpiecznym krajem do którego dotarli( jeśli boją się o swoje dupska) jest Białoruś i tam powinni dostać schronienie, albo wracać do siebie. Dość fermentu w Europie, zamachów, napadów i gwałtów dokonywanych przez tych kozojebców. Dość zamiany nacji i kultur,wynaradawiania Europy i pozbawiania jej tożsamości, bo to nie prowadzi do niczego dobrego.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.