Oddał strzały w powietrze, potem próbował uszkodzić zasieki na granicy. Kim jest ten mężczyzna?

2

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej nie uspokaja się. Wręcz przeciwnie, nielegalni migranci nie dość, że forsują ustawione przez polskie służby zasieki wzdłuż lasu, to teraz próbują sforsować przejście graniczne w Kuźnicy. Po stronie białoruskiej raz na jakiś czas padają strzały z broni palnej.

– Przy granicy z Polską po stronie Białorusi co chwilę pojawiają się osoby, które eskalują sytuację. Ten mężczyzna oddał strzały w powietrze, potem próbował uszkodzić polską barierę graniczną – na Twitterze napisał Stanisław Żaryn Rzecznik Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych i opublikował zdjęcie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Według doniesień internautów, tym mężczyzną ma być urodzony w 2001 roku Białorusin Dmitrij Łazakowicz Aleksandrowicz, który ma być powiązany ze środowiskiem Łukaszenki.

Z innych materiałów nadsyłanych przez obywateli Białorusi, a także przez polskie służby, wynika, że najazd imigrantów na Polskę prędko się nie skończy, a obecne prowokacje to dopiero przystawka wyreżyserowana przez reżim Łukaszenki, zwłaszcza, że forsujący polską granicę mężczyźni są zaopatrywani w gaz łzawiący i sprzęt do przecinania drutu.

Na polskiej granicy jest obecnie 4 tys. strażników granicznych, 2 tys. policjantów i 15 tys. żołnierzy.

Zobacz:

PEŁNA RELACJA! Marsz Polaków we Wrocławiu przeszedł pod hasłem „Polska antybanderowska”. Przemówienia Sokołowskiej i Międlara, ŚWIADECTWA Świadków Rzezi Wołyńskiej [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Baldwin mówi

    A Staszek Żaryn to jest syn tego senatora Żaryna, redaktora Historii DoRzeczy? To dobrze, że koordynator ma rzecznika, który tłumaczy co minister służb specjalnych miał na myśli. Wandale są po obu stronach granicy. Po naszej stronie zdemolowali medykom auta. Oczywiście nikt nic nie wie, nikt nic nie widział.

  2. Hammurabi mówi

    @Baldwin – masz tak od urodzenia czy to efekt jakiegoś urazu?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.