Codzienna demaskacja żydowskich kłamstw. Jedna internautka robi dla Polski więcej niż suto opłacani urzędnicy. Zobaczcie!

żydowska elita w getcie łódzkim/ fot. twitter
43

Większość Polaków jest bezradna wobec antypolskiej kampanii oszczerstw i kłamstw, które serwują opinii publicznej żydowskie i prożydowskie media, politycy i pseudonaukowcy. Ta bezradność wynika z niewiedzy. Polacy wiedzą, że Żydzi nie są tacy niewinni jak twierdzą. Polacy wiedzą, że opowieść o złym Polaku i dobrym Żydzie to bajka. Ale wiedzieć, a wskazać konkretne fakty, to nie to samo.

Podobno „wstaliśmy z kolan”, a polskie władze deklarują walkę o dobre imię Polski. Niestety, na deklaracjach się kończy, a Żydzi jeżdżą po Polakach jak po łysej kobyle. Suto opłacani urzędnicy państwowi niewiele w tej sprawie robią. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że nie robią nic, bo paraliżuje ich strach przed oskarżeniem o antysemityzm. I tak robi się błędne koło. Im bardziej Żydzi kłamią, tym bardziej polscy urzędnicy boją się ich zaatakować i pokazać, ile warta jest żydowska bajka szkalująca Polaków i wybielająca Żydów. Dlatego wszelkie oddolne inicjatywy są w tej sytuacji bezcenne.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jedną z osób, która demaskuje żydowskie kłamstwa, jest internautka Anita Schelde. Codziennie zamieszcza na twitterze bezcenne informacje, dzięki którym możemy się edukować i odpierać serwowane nam brednie. Ponieważ nie wszyscy mają konta na twitterze i mogą zapoznać się z tym, co zamieszcza Anita, publikuję dziś porcję jej wpisów w ramach edukacji obywatelskiej. Uczmy się i nie pozwalajmy, żeby nami manipulowano.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Ta Pani ma znacznie szerszą wiedzę nt prawdziwej działalności Żydów niż min. Czaputowicz. Czy nie wstyd Żydom za ich bezeceństwa ? Czy nie wstyd „polskim politykierom”, że nie oznajmiają tych faktów światowej opinii publicznej i dyplomatom innych państw ? Brawo dla tej Pani !

  1. Tomasz mówi

   Wszystko ładnie,i godne pochwały.Ale czy artykuł nie powinien być przekazywany przynajmniej w jednym obcym języku ?Nas w większości nie trzeba uświadamiać.My wiemy co jest na rzeczy.Mysle ze Pani Anita powinna udostępniać swoje artykuły szerszej publice nie polsko języcznej.To do nich powinny trafiać te informacje,żeby na wskutek propagandy której ulega nasz narud naprawić nie co wizerunek Polski w oczach obcokrajowców…Nie mniej szacunek Pani Anito;)

  2. Arczi mówi

   „polscy” politikierzy nie są Polakami są żydami, ot takie małe sprostowanie

 2. koteq mówi

  Artykuł oceniam na 3 w skali 5.
  O ile ukazanie kolaboracji żydów z Niemcami zasługuje na pochwałę, to o tyle lansowanie się naszym męczeństwem i ofiarnością wobec żydów jest głupotą.

  1. Sybilla mówi

   Znow o Zydach???????

  2. Pola kowalska mówi

   Nie musisz czytac przec na Gazete wyborcza. Dosc milczenia czas na prawde jak zydzi mordowali wlasny narod i inne narody a odszkodowania mamy placic my Polacy.Ile zginelo ludzi za pomoc zyda dzis odplaca sie plugawe plemie zmijowe

  3. Edward Suchecki mówi

   Myślę że ten temat jest przykry dla pani Sybilii. Nietrudno się domyśleć dlaczego. J
   esteś z tej nadzwyczajnej kasty żydowskiej co szkodzili i nadal szkodzą Polsce.

  4. M.G. mówi

   Nie rozumiem dlaczego ukrywanie rozmiaru polskich ofiar różnorodnych zbrodniarzy wojennych i powojennych miało by być głupotą – przemysł holokaustu ma się dobrze, a będzie się miał jeszcze lepiej po wyszlamowaniu od nas Polaków 300 mld dolarów. Sami nie damy rady (oni dobrze o tym wiedzą) – więc poszukiwanie sojuszników gdziekolwiek na całym świecie jest absolutną koniecznością.

 3. Pan Kracy mówi

  Kasjopea orze dwużydzianów i im podobnych. Ale w ich mniemaniu to i tak pewnie antysemitka, negacjonistka holokaustu i w ogóle faszystka, bo wszyscy Polacy to… Nie mam konta na TT, ale „like” i …oby więcej takich „antysemitów”!

  A komentując Spostrzegawczego: „Czy nie wstyd „polskim politykierom””
  Słusznie wzięci „polscy” w cudzysłów. To chyba wyjaśnia, czy im wstyd.

  1. Hammurabi mówi

   Nadchodzą wybory samorządowe. Wybory samorządowe 2018 mogą odbyć się w niedzielę 21 października, 28 października lub 4 listopada… W 2019 będą wybory parlamentarne…
   Ciekaw jestem, jak zareagują nadęci, wszechwiedzący, mający gotowe recepty na wszystko kandydaci, na niewygodne pytania? Dzięki tytanom pracy którzy od lat walcząc o prawdę udostępniają szerokiemu gremium wiadomości do niedawna pokryte kurzem zapomnienia, można ich „przeegzaminować”…
   Trzeba ich wszystkich przepytać i to na ostro.
   Trzeba skończyć z banałami i stereotypami. Z pytaniami o pierdoły, i zgodą na opowiadanie bajeczek pod publiczkę.
   Może choć jeden zbłaźniony kandydat nie zostanie Waszym reprezentantem, kiedy jego jąkanie i ignorancja zostanie pokazana szerokiej publiczności?

 4. Ink mówi

  Brawo za ujawnienie prawdy o zwyrodnialcach żydowskich

 5. rob mówi

  Codziennie dowiaduję się od Pani Anity czegoś nowego. Jest niesamowita. Gdyby wydała książkę to bym chętnie kupił.☺

 6. Jadwiga mówi

  Cala prawda o tych pozbawionych SUMIEN wyznawcach MAMONA i PRZYWILEJOW-zdobytych zawsze CUDZYM KOSZTEM-nawet wlasnych RODZICOW.To niewyobrazalni BARBARZYNCY-ANTYCYWILIZACJA.

 7. Sicin mówi

  Wielki szacunek dla tej osoby. Podjęła się tytanicznej pracy. Tacy ludzie pełni pasji i wiary w to co robią powinni szefować takim instytucją jak np „Polska Fundacja Narodowa”. Być może wtedy świat inaczej patrzył by na bohaterstwo Polaków w czasie II Wojny Światowej. A zamiast tego mamy „miernych, biernych ale wiernych” pierdzistołków trwoniących gigantyczne fundusze na jakieś dziwne projekty. Za ułamek tych pieniędzy zdolni youtuberzy potrafiliby stworzyć wspaniałe projekty które promowały by Polskę i jej historię na świecie.

 8. Tom mówi

  Ja pójdę dalej.Cały ten holokaust wymyślili żydzi,którzy rękoma Niemców go wykonali!!! Cóż że zginęła masa biedaków żydów! Bogaty nie zginął! Teraz czerpią profity ze swojego szatanskiego planu!!! Bóg wie co jeszcze wymyślili? Nwo,depopulacje?Są zdolni do wszystkiego! Plemię zmijowe jeszcze poniesie karę za wszystkie okrucieństwa,których się dopuszczają!!!

  1. ANDY mówi

   BINGO ! Tę prawdę powinien poznać cały świat.

 9. Przema00g mówi

  Jeszcze Polska nie zginęła !!!!! Trzeba się zastanowić jak to wszystko odwrócić nasi dziadkowie byli w nieporównywalnie gorszej sytuacji niż my a jednak się nie poddali dzięki temu mamy swoją kochaną ojczyznę nadal i musimy jej bronić nie możemy się dać omamić jakimś 500 + czy innymi grosiętami które oddaje nam nasz żydowski rząd .

  1. cos jeszcze ? mówi

   Wolisz POmylonych zlodziei, ktorzy doprowadzili Polske i Polakow do nedzy, bezrobocia i ucieczki z kraju zeby z glodu nie zdechnac ! Pewnie jestes jednym z nich albo platnym POlskojezycznym trolem.
   Nigdy wiecej POmylonych, antypolskich zlodziei. „Polskosc to nienormalnosc” mowi ci to cos ?
   Jesli masz kiepska pamiec to przypomne ze sa to slowa POtomka wermachtowca !

 10. michu mówi

  Wg propagandy to wstaliśmy z kolan już w 1944 i ciągle wstajemy. Trudno się dziwić, że urzędnicy nic sensownego nie robią, przecież im chodzi tylko o to żeby wrogom Polski się nie narazić (Polakom mogą bo nic z tego nie wynika) i spokojnie dotrwać do emerytury.

 11. michu mówi

  JEDNO JEST ISTOTNE. TO WSZYSTKO TRZEBA JAK NAJSZYBCIEJ ZARCHIWIZOWAĆ (JAK KTOŚ POTRAFI) NAJLEPIEJ TAKŻE W FORMIE PAPIEROWEJ.

  1. Tadeusz mówi

   W tym celu zostało wprowadzone „ochrona danych osobowych ” A teraz RODO

  2. Tadeusz mówi

   Aby to wszystko ukryć wprowadzono wcześniej ochronę danych osobowych A ostatnio rodo

 12. Zbulwersowany mówi

  Działalność Kasjopei, ale także innych Polaków pokazuje jak mogłaby wyglądać Polska i jak mogłaby być postrzegana gdyby Polską rządzili Polacy, a nie okupanci żydowscy. Między Polakami a Żydami jest olbrzymia przepaść moralna, intelektualna i cywilizacyjna, co udowadnia choćby Kasjopea. Polacy ! Nie dajmy sobie dalej dmuchać w kaszę, bo jak tak dalej pójdzie, to Żydzi upodobnią nas do siebie i staniemy się cywilizacyjnie barbarzyńcami !

 13. Normalny mówi

  Kasjopea podobnie jak Jacek Międlar czy żyjąca legenda – pisarz Henryk Pająk walczą heroicznie z fabrykami kłamstw !
  Henryk Pająk – najwybitniejszy światowy historyk, dokumentalista i badacz relacji polsko – żydowskich w swojej przedostatniej książce pt. „ Apokalipsa bliżej niż sądzicie” , wydawnictwo Retro, 2016 rok podaje m.in. :
  „ Pomiot Kaina wytracił w ostatnim stuleciu ponad 120 milionów chrześcijańskich Słowian, w tym 80 mln Rosjan i ponad 10 mln Polaków…Od 1939 roku wymordowali na różne sposoby dwa kolejne pokolenia elit narodu polskiego. Zastąpiła je pofolwarczna i popegerowska hołota i wielkomiejskie szumowiny z KPP, PPR i syjonistycznego Bundu… Ich trzypokoleniowa okupacja trwa nieprzerwanie od 1939 roku …” ( str. 5 ).

  Ten sam autor w jednym ze swoich innych bestsellerów pt. ” Dyktatura nietykalnych ” wyd ” Retro” , 2006 r. artykułuje m.in znamienne zdanie :
  „Pół – Żyd Hitler i jego żydowska szajka ( m.in. Himmler, Heydrich, Eichmann, Goering, Gebbels, Milch, H. Frank i inni ) zadbali o to , aby radykalnie zmniejszyć ilość wrogów polskich Żydów…. ” ( str. 237 )
  Kto nie zna bestsellerów Pająka, nie zna historii relacji żydowsko – polskich.

  1. Adam mówi

   Instead of lying start telling the truth. Oh, here’s some:
   Just few examples of Jewish collaborators with Germans and their extermination system. Only those are responsible for deaths of over 1 million Polish Jews.
   JUDENRAT
   https://en.wikipedia.org/wiki/Judenrat
   JEWISH GHETTO POLICE
   https://en.wikipedia.org/wiki/Jewish_Ghetto_Police
   GROUP13
   https://en.wikipedia.org/wiki/Group_13
   ABRAHAM GANCWAJCH
   https://en.wikipedia.org/wiki/Abraham_Gancwajch
   JAKUB GENS
   https://en.wikipedia.org/wiki/Jacob_Gens
   STELLA KUBLER
   https://en.wikipedia.org/wiki/Stella_Kübler
   JAKUB LEJKIN
   https://en.wikipedia.org/wiki/Jakub_Lejkin
   MOSHE MERIN
   https://en.wikipedia.org/wiki/Moshe_Merin
   ALFRED NOSSIG
   https://en.wikipedia.org/wiki/Alfred_Nossig
   CHAIM RUMKOWSKI
   https://en.wikipedia.org/wiki/Chaim_Rumkowski
   JOSEF SZYNKMAN
   https://en.wikipedia.org/wiki/Józef_Szeryński
   STELLA KÜBLER
   https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Stella_K%C3%BCbler

 14. Basia mówi

  Te wszystkie zdjęcia wraz z komentarzami powinny być wystawione w muzeum Polin.

  1. stop ! mówi

   Bredzisz POmylony natypisowski trolu, kogo chcesz oszukac i kogo POpierasz POmylonych zlodziei i POtomka wermachtowcow ,dla ktorych „POlskosc to nienormalnosc”.

 15. marian mówi

  Duda kim jest naprawdę pokazał już nie raz obecnie jest w USA i mizdrzy się do pejsatych takiego zażydzenia Polski jeszcze nie było.

 16. Constancja mówi

  Stworzecie internetowe muzeum historii wojennej i powojennej Polski. Macie dostep do zdjec, filmow, zrobcie piekna szate graficzna, reklame…itp.
  Ze swojej strony moge zaoferowac tlumaczenie na francuski.

 17. Żmija mówi

  Pani Anita Schelde pod opisami do zdjęć powinna zamieszczać również źródła z których pozyskała informacje. Publikacja historyczna bez bibliografii nie jest rzetelną i przekonującą, a tym samym łatwiej jest ją podważyć.

 18. Twój nick mówi

  Ale pisze tylko po polsku, więc przekonuje przekonanych.

 19. Jerry mówi

  Wszystko pieknie. Brawo dla Pani Anity, podziwiam. Tylko ze……to wszystko jest w jezyku polskim, wiec ma zasieg lokalny. A my juz wiemy, ze nie jestesmy odpowiedzialni za Holocaust. Nas przekonywac nie trzeba. To trzeba robic po ANGIELSKU i wysylac na caly swiat.

 20. asdre mówi

  super.”i poznacie prawde a ona uczyni was wolnymi”

 21. xxx mówi

  Gdyby pisała nieprawdę to by ją już dawno zbanowali na twitterze. Na TT jest ograniczona ilość znaków.

 22. Darek mówi

  Drogi Jacku … Można się edukować pod warunkiem, że TT nie zablokuje ci konta z powodu pisania prawdy czyli w ich mniemaniu „mowy nienawiści”, nie zgodnej z regulaminem TT. Jedno konto miałem od 2013 roku, drugie zaledwie jeden dzień !
  TT jest już dokładnie tym samym, czym jest Cuker-book!

 23. jANUSZ mówi

  Benjamin H. Freedman: O pochodzeniu Żydów
  https://www.nacjonalista.pl/2010/06/12/benjamin-h-freedman-o-pochodzeniu-zydow/comment-page-1/#comment-559486/Benjamin H. Freedman: O pochodzeniu Żydów
  Ostatnia aktualizacja: 12 czerwca 2010 | 0 Komentarzy | 7 686 Odsłon
  Udostępnij 30
  Autorem niżej wymienionych słów jest Benjamin H. Freedman, znany w USA po II wojnie św. żydowski historyk, który przeszedł z judaizmu na katolicyzm i przez swoje publikacje został przez media i prasę w USA okrzyknięty „Antysemitą Nr 1″. Freedman był zaciętym antykomunistą i przyjacielem Polaków, w 1971r. otrzymał nagrodę za zasługi od polonijnej organizacji z Salem, (Massachusets) „Anti-Communist Federation of Polish Freedom Fighters”. Znany był jednak przede wszystkim z tego, że atakował syjonistów i uważał, na podstawie prowadzonych przez niego wieloletnich badań naukowych, że Żydzi całkowicie sfałszowali swoje pochodzenie, kłamliwie przypisując sobie pokrewieństwo z biblijnymi Judejczykami. Freedman poświęcił całe swoje życie temu zagadnieniu. …..CZYTAJ CALOŚĆ Prawda o wyłudzaniu pieniędzy przez żydowską mafię! https://www.facebook.com/edward.roeding.7/posts/439752956773408/ <klikaj 30 x RED. ZIEMKIEWICZ https://robertbrzoza.pl/post/izrael-jest-panstwem-terrorystycznym-satanistycznym/!!!!!
  https://rafzen.wordpress.com/2013/05/31/ludobojstwo-slowian-to-zaplanowane-dzielo-judeo-satanistow/?fbclid=IwAR0AA8LHR3AlDxBUR7cMaI80vODZkwXfQ5kMqOF4po-9HCJ3Kx4tEuPKQzQ
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=427147171367320&set=a.392642731484431&type=3&theater/ I JW
  • Prawda o wyłudzaniu pieniędzy przez żydowską mafię! https://www.facebook.com/edward.roeding.7/posts/439752956773408/ <klikaj 30 x RED. ZIEMKIEWICZ https://robertbrzoza.pl/post/izrael-jest-panstwem-terrorystycznym-satanistycznym/
  • TO NIEMAL ZE WSZYSTKICH EUROPEJSKICH KRAJÓW – POZBAWIAJĄC ICH MAJĄTKÓW!
  SPEKULUJĘ, ŻE MUSIELI BYĆ TRAKTOWANI JAK JAKAŚ NAJGORSZA ZARAZA!
  POLSKA ICH PRZYJĘLA I JAK SIĘ ZA TO NAM ODWDZIĘCZAJĄ? https://www.facebook.com/photo.php?fbid=653858901707731&set=gm.1032086506988339&type=3&theater/- https://tajemnice.robertbrzoza.pl/zydzi-chazarscy/cywilizacje-smierci-zbudowali-zydzi-najwieksze-ludobojstwo-gojow-100-mln-ofiar/?fbclid=IwAR3G8gM-tkzMSLpkx2Vo68kLShDagP2K4sYOqWpVXEdAL2QrMRyahMBWIlA/

 24. Bartek mówi

  Hmm czy sa jakies zrodla tych zdjec i potwierdznie tego? I nie wikipedia tylko optacowania naukow, wspomnienia itp?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.