Co za dzicz! Uczestnicy Strajku Kobiet zaatakowali taksówkę, w której jechał Korwin-Mikke [WIDEO]

protest aborcjonistek w Warszawie/ fot. screen
1

Podczas wczorajszych protestów w Warszawie doszło do kolejnych incydentów, oczywiście z udziałem wulgarnych i agresywnych uczestników tzw. Strajku Kobiet. Uczestnicy manifestacji aborcjonistek zaatakowali taksówkę, w której – co spostrzegli dopiero po chwili – znajdował się poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke.

Agresorzy sprayem namalowali na samochodzie błyskawicę – symbol strajku aborcjonistek, pasażerom samochodu pokazywano środowy palec i padały okrzyki: „wypierdalać”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przypomnienie: Od kilku dni w polskich miastach odbywają się protesty zainicjowane przez agresywną i wyjątkowo wulgarną lesbijkę Martę Lempart, kobietę, której przecież z uwagi na preferencje seksualne aborcja nie grozi, gdyż nie grozi jej zapłodnienie. Mimo to, wielu zmanipulowanych Polaków, pod jej egidą i za jej namowami uczestniczy w obscenicznych strajkach i dewastuje prywatne oraz publiczne mienie, w tym pomniki i kościoły.

Przeczytaj:

Marta Lempart i jej „biznesy”. Kim jest liderka wulgarnych strajków?

Były prezes TK Andrzej Rzepliński o strajku aborcjonistek: „Patrzę na to z obrzydzeniem! Kto za nimi stoi, promuje, nakręca?”

Obłęd! Nazistowski plakat propagandowy jako symbol Strajku Kobiet. Aborcjonistki profanują pamięć Polek wywożonych na roboty do Niemiec

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Krzysztof mówi

    No wypisz wymaluj, jak zlot czarownic – wiedzmy w Shreku.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.