Chrześcijanie z zakazem adopcji dzieci! Podano absurdalny powód

fot. pixabay.com
3

Kanada osiąga już Himalaje lewackich absurdów. Jak nie próbują pozbyć się osób starszych, nawołując ich do tego, by z miłości do ojczyzny popełniali samobójstwa, to teraz chrześcijańskim parom ujmują prawo do adopcji dzieci.

W kanadyjskiej prowincji Alberta, chrześcijańskie małżeństwo zapragnęło adoptować dziecko. Zgłosiło się do stosownego urzędu i wypełniło test, którego niedoszli rodzice nie zdali pomyślnie. Powód? Para wyraziła w teście przywiązanie do wiary chrześcijańskiej, stwierdziła że jest przywiązana do biblijnej wizji człowieka i rodziny i takie wartości chce dziecku przekazywać. Ponadto małżeństwo dodało, że nie akceptuje związków homoseksualnych…, którym jak się okazuje urząd adopcyjny „rozdaje” dzieci z łatwością.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Urzędnicy stwierdzili, że rodzice nie spełniają wymaganych przez państwo kryteriów, ponieważ ich przekonania znacząco zagrażają dziecku. Stwierdzili nawet, że mogłyby one spowodować problemy z „seksualnością dziecka”.

Rodzice odwołali się od decyzji urzędu i stwierdzili, że zostali zdyskryminowani ze względu na religię. Decyzję w sprawie otrzymają w styczniu nowego roku.

Źródło: pch24

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  zostawmy zachodnią zgniliznę samą sobie – niech zdycha i kona w lewackim szambie podlewanym islamem przez osobników czosnkiem śmierdzących. My mamy swój kraj i swoje sprawy a tamci…. mogą nam tylko zazdrościć tego że potrafimy być sobą

 2. rty mówi

  z kolei ta sprawa wygląda poważnie i do tego zastraszenia, czy zmiana wyglądu http://wolnespoleczenstwo.org/pl/eksport-panstwowych-dzieci-z-polski/

  Może coś jest na rzeczy z tymi adopcjami. Po aferach pedofilskich w UK czy USA należy pomyśleć tak: nie ma przypadków. Sądzę, że to może być logiczne. Był taki pedofil w BBC co zgwałcił masę dzieci ale wyzionoł ducha. Pewnie się smaży:)

 3. Matka polka mówi

  Ten pedofil w BBC na pewno się smaży w piekiełku, ale to kanadyjskie lewactwo za swoje beznadziejne decyzje dot. adopcji dzieci też się tam usmaży.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.