„Chcieliśmy wykreślenia przepisu o karaniu za brak maseczki”. Sejm odrzucił poprawki Konfederacji do ustawy covidowej

Sejm RP/ fot. Twitter
18
SKLEP-WPRAWO.PL

W czwartek (22.10.2020) Sejm głosuje nad poprawkami do ustawy covidowej wprowadzającej m.in. powszechny obowiązek zakrywania nosa i ust. – Wszystkie pozostałe kluby parlamentarne za odrzuceniem poprawki Konfederacji. Chcieliśmy wykreślenia przepisu o obligatoryjnym karaniu Polaków za brak maseczki. Koalicja PiS, PO, SLD i PSL chce obowiązkowych kar – poinformował na Twitterze poseł Robert Winnicki.

Tymczasem w Sejmie: odrzucono poprawki Konfederacji o niekaraniu mandatami za brak maseczki, a po tym o maksymalnej kwocie mandatu 100zł, o podwyższeniu kwoty wolnej od podatku do 12-krotności najniższej krajowej, o dobrowolnym ZUS- ie dla przedsiębiorców, o zniesieniu opłaty VOD – napisał Dziambor na Twitterze.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

„Anulować mandaty za brak maseczki”. Konfederacja o nowej ustawie covidowej [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zyd z konfederacji mówi

  aj waj aj waj aj waj

  1. Jaca mówi

   Jesteś pajacem człowieku

  2. Egil mówi

   Nie obrażaj pajaców.

 2. Arti z Pomorza mówi

  Polska zniszczona, nie ma hut, stoczni, nic nie produkujemy, 1,5 bln długu, oddają nasze złoża a teraz biorą się za Polaków. Wymordują nas w białych rękawiczkach. A najgorsze, że 90% Polaków nie ma pojęcia o niczym

  1. anty-parch mówi

   Konfederaci jak mniemaqm to te 10%?

 3. Arti z Pomorza mówi

  Nie, miałem na myśli Polaków, za których nie myśli telewizja i są świadomi jaki garnitur szyją nam żydzi.
  Co do Konfederacji to im nie ufam, choć to pierwsza partia w sejmie nie mająca korzeni w okrągłostołowej zdradzie gdzie żydo-bolszewicy oddali nas w okupację żydom

  1. Jaca mówi

   A tamtym ufałeś co?

 4. Matka Polka mówi

  Maseczek nie chcą, ograniczeń dla wybranych jedynie branż nie chcą, szczepionki nie chcą, to jak wy, drodzy konfederaci, chcecie walczyć z epidemią? Nic nie trzeba robić? Niech się szpitale zapełniają i kolejne stadiony, te tysiące co będą umierać to i tak mieli umrzeć?

  1. SKAMI mówi

   Skąd Pani wie, że jest jakaś epidemia? A no tak, przepraszam, wyjrzałem przez okno i trup ściele się gęsto na ulicy 🙂
   Setki tysięcy lekarzy z całego świata mówi że to ściema, żydowskie portale tj FB i YT nie nadążają cenzurować.
   Przy pandemii upierają sie politycy i ich fałszywie dodatnie testy nie wiadomo na co.
   Wyłącz kobieto telewizor!!!

  2. Matka Polka mówi

   Przejdź się, pustaczku, do jakiegokolwiek szpitala. A niedługo już na Stadion Narodowy. I postaraj się choć raz nie pisać o żydowskich spiskach i wymyślać „setki tysięcy lekarzy z całego świata”, bo naprawdę wyglądasz na jeszcze większego kretyna, niż zapewne jesteś.

  3. Jaca mówi

   Ty to jesteś strasznie przestraszony co? Jak masz z góry przeznaczone, że zachorujesz to tak będzie a ta szmata w niczym ci nie pomoże. Oni o tym dobrze wiedzą. Zaczyna się zniewolenie człowieka na skalę globalną. Jest to preludium do totalnego ucisku jakiego nigdy nie było a co za tym idzie do stworzenia przez żydo-masonerię nowego porządku świata. Jak widać ludzie nie chcą być wolni…..

  4. Matka Polka mówi

   Moim zdaniem tobie, Jaca, to z góry chyba faktycznie przeznaczone było zostać idiotą. I bardzo dobrze wypełniasz plan, który wykreowała dla ciebie żydo-masoneria.

  5. Rebih mówi

   Z jaką pandemią? Otrzeźwiej wreszcie, kobieto. Nie ma pandemii, a przynajmniej pandemii w tradycyjnym sensie tego słowa: groźnej choroby atakującej mnóstwo ludzi. Ludzi z kaszelkiem trzymają w szpitalach, by głosić, że szpitale przepełnione.

  6. Matka Polka mówi

   Z kaszelkiem? Wybierz się, kretynie, do jakiegoś szpitala, a niedługo możesz pójść na Stadion Narodowy, pooglądać sobie ludzi „z kaszelkiem”. Ty to się Rebih z paroma kolegami tu na forum ścigasz, który ma mniejsze IQ? To jakiś prank może, bo nie wierzę, że można być takim ćwokiem.

  7. Jasiek K mówi

   . Oto tlumaczenie z amerykanskiej stron „natural news” -tylko urywek.
   Opierając się całkowicie na szybkości rozprzestrzeniania się wirusa, miasta, państwa i narody świata były w stanie osiągnąć trzy kluczowe cele, które stanowią niezbędnych prekursorów globalnej eksterminacji ludzi:
   1. Zmiażdżenie istniejących gospodarek ludzkich na świecie, w tym produkcja żywności, ostatecznie prowadzące do masowego głodu, bezdomności i całkowitej zależności od rządu. 2. Wprowadzenie nowych orwellowskich praw i edyktów dotyczących medycznego faszyzmu, które stanowią precedens dla masowych aresztowań i przymusowego przeniesienia do „obozów kwarantanny” dla tych, którzy stawiają opór. Te obozy są oczywiście w rzeczywistości obozami śmierci i ośrodkami przetwarzania do eliminacji istot ludzkich.
   3. Wymuszanie przestrzegania światowych nakazów szczepień, które oczywiście zostaną wykorzystane do osiągnięcia globalnej bezpłodności i przyspieszonej śmierci z powodu chorób i późniejszych infekcji. Podczas gdy patogen nie byłby w stanie sam osiągnąć 90% śmiertelności, patogen zmodyfikowany (koronawirus z Wuhan) był w stanie doprowadzić ludzi do masowego przestrzegania szczepionek, podczas których można im bezpośrednio wstrzyknąć substancje toksyczne, śledzenie zgodności szczepionek nanotech (kropki kwantowe) i zmieniające biologię sekwencje mRNA, które dosłownie przejmują komórki organizmu i przeprogramowują je tak, aby wytwarzały dowolne sekwencje białek, które są wprowadzane do szczepionek mRNA.
   W ten sposób globaliści jednocześnie zbudowali globalny obóz więzienny dla pandemii połączony z obowiązkowym systemem posłuszeństwa wobec szczepionek, dzięki któremu mogą wielokrotnie rozprzestrzeniać więcej chorób zakaźnych i promować przyspieszoną śmierć lub bezpłodność.
   Ostatecznym celem, jak otwarcie popierają globaliści, tacy jak Bill Gates, jest wyeliminowanie miliardów ludzi żyjących obecnie. Idealnie byłoby, gdyby globaliści starali się zredukować światową populację do około 500 milionów ludzi, co stanowi mniej więcej 94% spadek obecnej populacji ludzkiej.
   Świat, który kiedyś znałeś, nigdy nie wróci, ponieważ globaliści, którzy rządzą światem, mają inne plany.
   Każdego dnia coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że nie będzie odbudowy świata, który wszyscy kiedyś znaliśmy. Globaliści nie mają zamiaru przywracać ludzkiej wolności, dobrobytu gospodarczego i globalnej mobilności. Teraz społeczeństwa ludzkie są celowo niszczone – nawet w obliczu sprzeczności dowody naukowe, które pokazują, że blokady nie działają – w celu spowodowania masowej nędzy i upadku.
   Tylko przez ten planowany upadek miliardy ludzi na świecie mogą zostać zmuszone do podporządkowania się globalistycznej agendzie wyludnienia.

  8. Popo mówi

   Pandemia- Jak to spiewal Wodecki- Jest lecz nie wiadomo gdzie…. z czym walczy nierzad, z ludzmi, bo koronawirusy kraza od dziesiatkow lat, ale argumenty epidemiologow ktorzy na podstawie konkretnych badan to wskazuja nazywa sie plaskoziemcami

  9. Egil mówi

   Trzeba walczyc tak samo jak z pandemią grypy. Leżąc w łóżeczku i popijając soczek z malin.

 5. Repatriant mówi

  no to teraz hasło: im gorzej tym lepiej, aż układ szlag trafi

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.