„Chcemy powrotu do normalności”. Braun masakruje eurokołchoz i PiS w wywiadzie dla Polskiego Radia [WIDEO]

Grzegorz Braun/ fot. screen
9

„Mamy dość dyktatu Brukseli, a w istocie Berlina, który za plecami Brukseli wciąż się czai. Unia Europejska jest narzędziem realizacji niemieckiej racji stanu w Europie” – powiedział Grzegorz Braun w pierwszym po pięciu latach wywiadzie dla Polskiego Radia. W rozmowie z Grzegorzem Jankowskim Braun podkreślił, że Polacy powinni sami decydować o swoich sprawach.

„Kłamliwie wmawia się Polakom, że rozstanie z eurokołchozem to będzie zamknięcie granic na kontynencie europejskim. Nic podobnego. Proszę spojrzeć na Szwajcarię, proszę spojrzeć na Norwegię. One funkcjonują we wspólnym obszarze gospodarczym europejskim, więc nic się tutaj nie zamyka. Natomiast naszym zamiarem jest skończenie z dyktatem biurokracji eurokołchozowej” – powiedział Braun.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Chcemy powrotu do normalności. Chcemy żyć w Polsce, a nie w eurokołchozowym landzie, nie w Rzeczpospolitej Przyjaciół Polin, nie w jakiejś tęczowej republice, w której Żydzi, sodomici i komuniści narzucają Polakom już nie tylko, jak mają się rządzić i jaki ma być ustrój państwowy, ale także i to, jak mamy wychowywać swoje dzieci, o jakiej historii wolno nam wspominać, jakie tradycje wolno nam kultywować” – oświadczył Braun.

Prowadzący wywiad red. Jankowski wpadł w panikę, gdy Grzegorz Braun wskazał na służalczość obecnych władz RP wobec środowisk żydowskich i powiedział o „żydowskich guwernantkach”, przed którymi polskie władze skaczą z gałęzi na gałąź. Zmiana tematu była błyskawiczna, ale i wtedy nie udało się zmusić Grzegorza Brauna do hymnów pochwalnych na temat gospodarczej sytuacji Polski. „Trudno się z Panem rozmawia” – stwierdził Jankowski. „Miło rozmawia się w gronie wazeliniarzy” – odparł Braun.

Zobacz też:

Nasz wywiad z Grzegorzem Braunem. Luter jako pierwszy Fuhrer i dywersant Imperium Osmańskiego

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. sten mówi

  WOJCIECH CEJROWSKI poparł Konfederacje i że głosował by dziś na nią !!
  ….jęknęła PISiarnia że Moskiewska Agentura wpływu .ha ha
  Nie spuścimy z oka Braunów by nie okazało się, że zamieniliśmy Dawidową gwiazde z powrotem na czerwoną gwiazde ?!

  1. sten mówi

   WSZYSCY WON – obywatele mają być wolni !
   Najpiękniejsze zdanie z wypowiedzi Cejrowskiego To powinno być pierwsze zdanie w Konstytucji RP!

 2. Marek Majewski mówi

  Chciałem zwrócić uwagę jeszcze na jeden aspekt tego wywiadu – w pewnym momencie ten pożal się panie Boże dziennikarzyna zaczął zadawać pytania o 500+ świadczy to o jego rozpaczliwej panice i prawdziwym popłochu w jaki wpadł. Co mają wybory do europarlamentu z 500+ 😆

 3. Przebiśnieg mówi

  Grzesiu jest w top formie. To prawdziwy bicz Boży na te paskudne czasy !

 4. aza mówi

  na wstępie: nikogo Broń Boże, a pana G.Brauna zwłaszcza niczym co poniżej napiszę urazić nie chcę, niemniej chcę wiedziec co jest? mianowicie pan Braun jest bratankiem Juliusza Brauna a to przeciez zyd jest i to nieszczególnie Polsce sprzyjający. Zatem jaką mamy pewność, ze Pan Grzegorz Braun – zyd, nie mami nas? wszak zydostwo takie własnie ma metody ogłupiania ludzi – udaje przez dekady patriotę Polski, katolika leżacego krzyzem, a gdy dorwie się do władzy to na drugi dzień kaze swoim dotychczasowym przyjaciołom Polakom całować się w d….! tak zrobił przeciez kuron, geremek, michnik Ja wiem rozumiem ci trzej to wyjątkowi szubrawcy ale za nimi są setki identycznych zydów kłamliwych, sprzedajnych DYWERSANTOW, udających prawych i uczciwych Polaków patriotów!

  1. narodowiec mówi

   Z takimi „Żydami” jak Pan Grzegorz Braun jest mi „po drodze” w Rzeczpospolitej !
   P.S. Czy jestem antysemitą ???

  2. marju73 mówi

   Nie wiemy czy nas nie mami.To pokaże przyszłość. Wiemy natomiast że gdyby nie on i jeszcze wielu innych znanych głównie z nieocenzurowanej jeszcze części internetu osób mielibyśmy juź sfinalizowaną do końca POPISową krainę miodem i mlekiem płynącą będącą pod usraelskim lub niemieckokołchozowym przewodnictwem, choć przecieź i tak wiadomo że na szczycie tej ziemskiej machiny siedzi mafia Rotszylda.

  3. z-k mówi

   Co ty pleciesz? Dziadek Brauna jest autorem harcerskiej pieśni „Płonie ognisko i szumią knieje” wyobrażasz sobie by jakiś żyd napisał tak patriotyczną pieśń. Natomiast Juliusz to rodzinny wyrodek a pan Grzegorz określa go jako „nieszczęsny stryjo”

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.