Chce wykupić Twittera, by skasować profil Donalda Trumpa. Szaleństwo byłej agentki CIA

1

Przeciwnicy Donalda Trumpa są coraz bardziej zdesperowani i sfrustrowani ogromnym poparciem, jakim cieszy się prezydent Stanów Zjednoczonych. Jedną z przeciwniczek Trumpa jest była agentka CIA Valerie Plame Wilson. Uznała ona, że nadszedł czas na uciszenie prezydenta USA.

Jej misterny plan to skasowanie profilu Donald Trumpa na Twitterze, gdzie prezydent jest wyjątkowo aktywny, a obserwuje go niemal 37 milionów użytkowników. W tym celu Wilson rozpoczęła zbiórkę w Internecie na wykupienie serwisu Twitter, by zablokować Trumpa na tej platformie internetowej. Była agentka jest przerażona „strasznymi rzeczami”, które Trump pisze w Internecie. Chodzi jej o rzekome „promowanie supernacjonalizmu” i „namawianie do przemocy wobec dziennikarzy”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Plame Wilson zebrała już 43,985 dolarów. Dokonała tego w ciągu tygodnia. Nie uważacie, że to kolejny dowód na to, że lewactwo prowadzi propagandową wojnę w cyberprzestrzeni?

Źródło: dorzeczy.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. pawel mówi

    tak jak zbierali pieniadze na wznowienie podliczania glosow w wyborach prezydenckich z 2mil podskoczylo do 7mil a podliczyli glosy jak sie nie myle tylko w jednym lub w dwoch stanach gdzie wyszlo na dobre Trumpowi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.