Zrzutka.pl cenzuruje zbiórkę na wPrawo.pl i pomoc prawną dla Jacka Międlara! Dozór policyjny za felieton o Żydach [WIDEO]

10

Kilka tygodni temu kryminalista Rafał G. (założyciel OMZRiK) złożył przeciwko mnie pozew cywilny. Poszło o nazwanie skazanego na kilka lat pozbawienia wolności oszusta… oszustem oraz poddanie pod wątpliwość jego stanu psychicznego. O chorobie afektywnej dwubiegunowej myśli oskarżony, jak lekarz zapisał lekarz. Myśli chyba jak o ostatniej desce ratunku – podczas uzasadnienia wyroku pierwszej instancji Rafała G. mówił sędzia Sławomir Cilulko. Podczas procesu II instancji, na wniosek prokuratora, Rafał G. został poddany obserwacji sądowo-psychiatrycznej i przez cztery tygodnie miał być diagnozowany na oddziale psychiatrycznym w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. Za opublikowanie relacji z postępowania oraz przytoczenie faktów, chowający się w Norwegii Rafał G., prawdopodobnie z pieniędzy zbieranych za pomocą portalu i strony OMZRiK na Facebook’u, złożył przeciwko mnie irracjonalny pozew. Kryminalista domaga się 50 tys. złotych i przeprosin w Gazecie Wyborczej. Co istotne, nawet jeśli sprawę wygram, to od chowającego się poza granicami Polski będzie niemożliwe ściągnięcie opłat za straty poniesione przeze mnie w toczącym się postępowaniu. Nie ulega wątpliwości, że sprawą Rafała G. powinna zająć się prokuratura i polska bezpieka. Tymczasem zamiast tego widzimy nękanie polskich patriotów poprzez stawianie irracjonalnych zarzutów i działania ABW.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Od kilku tygodni prowadzona była zbiórka pieniędzy na pomoc prawną. Dzięki ofiarności i solidarności wielu udało się zebrać kwotę 7500 złotych, w tym nieco ponad 6800 zł uzbierano przez serwis Zrzutka.pl, za co z całego serca dziękuję. Prawnik został opłacony.

Niestety ta historia nie ma happy end’u. Kilka dni temu otrzymałem wiadomość od administracji serwisu Zrzutka.pl. Poinformowano mnie o blokadzie zbiórki na pomoc prawną – ZOBACZ.
Dzień dobry, ze względu na otrzymanie zgłoszeń dotyczących naruszenia dóbr osób trzecich przy organizowaniu zrzutki, które uznaliśmy za zasadne, na podstawie rozdz. IX pkt. 4 podejmujemy decyzję o przerwaniu świadczenia usług wobec Pana. Konto zostaje permanentnie zablokowane – czytamy w komunikacie, w którym zaznaczono, że środki znajdujące się na koncie zostały przekazane do wypłaty.

Nie wiem co zdaniem administracji zrzutki było „naruszeniem dóbr osób trzecich”. Szczegółów nie podano. Być może Państwo znajdziecie na to odpowiedź, dlatego poniżej publikuję treść opisu zrzutki, w której administracja zrzutki.pl dopatrzyła się złamania ich regulaminu.

Pod koniec października, chowający się w Norwegii, kryminalista Rafał Gaweł pozwał mnie (Jacka Międlara) za to, że w jednej z publikacji napisałem, iż założyciel OMZRiK, skazany na dwa lata więzienia, jest OSZUSTEM. Teraz potrzebuję opłacić prawnika, które będzie mógł tę sprawę poprowadzić. Gaweł domaga się… 50 tys. złotych i przeprosin w Gazecie Wyborczej. Wiemy jakie w Polsce mamy sądy.

Ale to nie wszystko.

Wrocławska prokuratura postawiła mi trzy skandaliczne zarzuty:

 1. Za krytykę stalinowskiego i postkomunistycznego postępowania Tadeusza Mazowieckiego (więcej: https://wprawo.pl/2019/06/17/j-miedlar-polaczenie-stalinizmu-z-cyrkiem-zarzuty-za-spalenie-portretu-mazowieckiego-i-potepienie-grubej-kreski-wideo/)
 2. Za stwierdzenie, że Gazeta Wyborcza to „fabryka kłamstwa” oraz „to, że synagogi stoją na naszej polskiej ziemi, w których żydzi upajają się talmudyczną nienawiścią, to wyraz naszej tolerancji graniczącej z brakiem roztropności” (więcej: https://wprawo.pl/2019/07/25/j-miedlar-znow-stane-przed-sadem-tym-razem-za-tolerancje-wobec-talmudycznej-nienawisci-i-nazwanie-wyborczej-propagandowa-tuba-groza-mi-3-lata-wiezienia-wideo/)
 3. Za stwierdzenie, że „jedwabieńskie kłamstwa to jądro antypolonizmu”, „żyd Allen Ginsberg założył pedofilską organizację NAMBLA”, współczesna władza kieruje się „żałosnym filosemityzmem”.
  [dziś ma dwa zarzuty więcej – szczegóły TUTAJ]

W każdej z tych antypolskich spraw grozi mi osobno po 2 lata więzienia. Ponadto już zostałem skazany w dwóch sprawach na kary grzywny, od czego będę się odwoływał. Jedna sprawa dotyczy manifestacji 11.11.2018 we Wrocławiu, a druga grudniowej (2018) manifestacji w Dąbrowie Górniczej.
PS. Równolegle prowadzona jest zbiórka przez PayPal: https://www.paypal.com/pools/c/8k7sZPRyAw

Sprawę przedstawiłem Instytutowi Ordo Iuris. Czekam na ostateczną odpowiedź czy podejmą się prowadzenia postępowania w sprawie. Jeśli ktoś chce wesprzeć moją działalność i oraz mojej redakcji wPrawo.pl, można to uczynić korzystając z informacji dostępnych na http://wprawo.pl/wsparcie lub http://jacekmiedlar.pl/wsparcie.

AKTUALIZACJA TEKSTU (30.12.2019): Zrzutka.pl skasowała także zbiórkę na wsparcie dla redakcji wPrawo.pl! W nagraniu odnoszę się także do sprawy dozoru policyjnego, który otrzymałem za… felieton… nie mojego autorstwa.

Źródło: http://wprawo.pl

Przeczytaj także:

J. Międlar: „Rebbe” Cywiński z błogosławieństwem „rebbe” Glińskiego. Na czym polega „dobra zmiana”?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  O ile założyciel OMZRiK, kryminalista Gaweł ukrawający się przed zasądzoną w Polsce karą więzienia, domaga się 50 tyś. zł, a nie innej kwoty, informacja o zbiórce nie zawiera treści nieprawdziwych ani nagannych.

 2. marian mówi

  Żydokomuna zawsze nienawidziła Polaków którzy służyli i bronili Polski.

 3. maciek mowi . mówi

  Szanowny Jacku , Polska nie istnieje dlatego te zydoskie kanalie niszcza wolnych Polakow
  a w szczegolnosci wielkich Polskich Patriotow takich jak Ty . Jestesmy z toba mimo tych anty
  Polskich dzialan nowych okupantow Polakow . Precz z zydami z Polski I wszystkimi zdrajcami
  polsko-jezycznymi od maliniaka , kaczora , ziobro , kaminskiego , macierewicza I co najmniej trzy tysiace pozostalych zdrajcow ! Apeluje o tworzenie nowej IRA , gdyz tylko to ich zmusi do ucieczki
  z Polski .

  1. Lolek mówi

   Niedowartościowany “lelaku”.
   Polska nie istnieje te Żydowskie kanalie niszczø wolnych Polaków.
   Nie wydawaj opini o szlachetnych ,moralnych,Boga kochajøcych Polakach.
   Of 1000 lat wrogami byli twoi “Źiomiale “ z Monachium,
   oraz Moskale z Moskwy.

 4. Jaca mówi

  Tamtej, prawdziwej z krwi i kości Polski już nie ma, jest tylko kraj z dykty z jakimiś marionetkami w rządzie i paskudnymi tylko polskojęzycznymi sądami z ogłupiałą młodzieżą zachłyśniętą zgniłym zachodem i lewackimi ideami. Podziwiam odwagę i upór w walce o prawdę u takich ludzi jak Pan Jacek, pomimo morza nienawiści i kłód rzucanych pod nogi. Może jeszcze jest dla nas jakaś nadzieja. Życzę Panu Jackowi dużo sił i wytrwałości w głoszeniu prawdy a przede wszystkim błogosławieństwa bożego i opieki NMP.

 5. Tomasz mówi

  Niestety im więcej prawdy, im więcej konkretnych przekazów tym bardziej ujawniają się kręgi które próbują to zniszczyć.

 6. Robert mówi

  Być może co jest do przewidzenia ,Zrzutka podlega pod prezesa Chcewaszhajs i wszystko podlega pod uroszczenia ustawy dzast(czy jak to się tam u prezia pisze)

 7. Zbulwersowany mówi

  To zwykła antypolska żydowska hucpa !

 8. Adam Rozumny mówi

  Pozostaje chyba apel o tworzenie własnych stron, tv, radia, komunikatorów internetowych typu polfejs, polskich zrzutek itd. Polskie państwo nie działa, niestety.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.