Były prezes TK Andrzej Rzepliński o strajku aborcjonistek: „Patrzę na to z obrzydzeniem! Kto za nimi stoi, promuje, nakręca?”

Andrzej Rzepliński
4

Kto by się spodziewał. Były prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński, autorytet dla środowisk lewicowych z tzw. totalną opozycją na czele, jasno opowiedział się przeciwko strajkom wulgarnych aborcjonistek, które próbują zaprowadzić w Polsce chaos, dopuszczają się ataków na kościoły i domagają się legalnej aborcji na życzenie.
PRZECZYTAJ: Obłęd! Nazistowski plakat propagandowy jako symbol Strajku Kobiet. Aborcjonistki profanują pamięć Polek wywożonych na roboty do Niemiec

– Jako obywatel patrzę na to z obrzydzeniem, jako katolik ze smutkiem – stwierdził w rozmowie z „Dziennikiem Gazetą Prawną. Rzepliński wyznał także, że nie rozumie i nie akceptuje sposobu w jaki aborcjonistki wyrażają swoje poglądy. Zarówno protesty pod kościołami, jak i pod domem prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego są dla niego „niezrozumiałe”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bo przecież do kościoła można przestać chodzić. Nic się nie dzieje tym, którzy nie chodzą, nikt ich tam na siłę nie zaciąga, nikt ich nie piętnuje – stwierdził. Odnosząc się do zachowania pod domem Kaczyńskiego powiedział, że nie zgadza się na „wycie” pod domem polityka.
Mogę się z nim nie zgadzać, potępiać jego politykę, ale gdyby życie pana Jarosława było zagrożone, to stanąłbym w jego obronie, bo taki mam charakter – dodał Rzepliński.
Wracając do kwestii protestów pod świątyniami, były prezes TK stwierdził: – A myśli pan, że hołota francuska zachowuje się inaczej? A hołota amerykańska jest inna? Nasuwa się pytanie, kto za nimi stoi, kto ich nakręca i promuje? Przecież dzisiaj przez media społecznościowe można pewne osoby wykreować i rozpropagować. Nie możemy wykluczyć, że ktoś chciałby Polskę, używając języka prof. Zybertowicza, kompletnie rozwibrować – kontynuował były prezes TK.

Rzepliński zaznacza, że sposobem wyjścia kryzysu jaki Polsce fundują wulgarne aborcjonistki, jest opublikowanie wyroku Trybunału w pełnej treści.

Teraz tylko czekamy, aż lewaccy aktywiści wykrzyczą w kierunku Rzeplińskiego charakterystyczne dla siebie: „wypierdalaj”. Rozpoczynamy odliczanie.

Źródło cytatów: Dziennik Gazeta Prawna

Zobacz:

J. Międlar: Aborcyjny chaos, czyli preludium rewolucji [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. AntyPO🔯PiS mówi

  Po 1990 roku nie było „NORYMBERGI” dla komunistycznych zbrodniarzy z PZPR, SB i WSW, to teraz zbieramy tego pokłosie.

  Od 1990 roku rządzi układ z Magdalenki, czyli PO✡PiS i SLD. Dlatego za kraty nie trafił ani jeden morderca i złodziej z PZPR,SB i WSW/WSI. Wszak kruk krukowi oka nie wykole!

 2. Włościanka mówi

  Niestety nikt za tym nie stoi. Gdyż w tym samym czasie strajkują wielkie miasta i zapyziałe miasteczka; jak Mrocza czy Nakło! Po prostu przy coraz nowych obostrzeniach ludziska chcą trochę pospacerować na wolności! Dlatego maszerują co dzień, przecież człowiek potrzebuje ruchu na świeżym powietrzu, który tylko tak można dziś zrealizować. Podejrzewam, że PIS zamierza abdykować. Przecież sypie kasą nie wiadomo skąd.

 3. Grzegorz Kraśnik mówi

  ??? Kosa w oczy zajżała??

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.