„Było nam smutno”. Wieprzowina w skrzynce pocztowej Centrum Islamskiego i muzułmańska hipokryzja

Centrum Islamskie w Belfaście / Fot. Youtube
1

W Wigilię Bożego Narodzenia, na adres Centrum Islamskiego w Irlandii Północnej przesłano kawałek mięsa wieprzowego. Muzułmanie tak przejęli się nadesłaną przesyłką, że sprawę zgłosili na policję i prędko odprawili „oczyszczające” rytuały. Policja bada czy doszło do popełnienia przestępstwa, a muzułmanie nie mogą się otrząsnąć ze smutku.

W sprawie wypowiedział się Skarbnik Centrum Islamskiego w Belfaście Raied al-Wazzan. Nadawców paczki nazwał „ignorantami”.
Uważamy, że ci ludzie nie reprezentują zdecydowanej większości Irlandii Północnej. Otrzymaliśmy wiele wiadomości poparcia – powiedział al-Wazzan. Mamy bardzo dobre relacje ze wszystkimi społecznościami w Irlandii Północnej i ciężko pracujemy nad naszym zasięgiem – dodał.

Jego kolega Anwar Macady zaznacza, że jemu oraz pozostałym muzułmanom było bardzo smutno, gdy odebrali przesyłkę odebrali w Wigilię Bożego Narodzenia.

Powinni świętować miłosierdzie i przebaczenie. Myślę, że ten człowiek, który przesłał wieprzowinę, reprezentuje tylko siebie i garstkę ludzi, którzy mogą go wspierać. Wiemy, że ta osoba nie reprezentuje szerszego społeczeństwa Irlandii Północnej – powiedział Macady.

Muzułmanie wylewają łzy i robią z siebie męczenników, ponieważ na adres ich centrum przesłano kawałek wieprzowiny. Co gorsza, próbują nas pouczać o miłosierdziu i przebaczeniu, a sami czerpią garściami z Mahometa, zbrodniarza i pedofila oraz z pełnych nienawiści fragmentów Koranu i hadisów.  Poza tym co mają powiedzieć ci, których najbliżsi zginęli w wyniku islamskich ataków, stali się ofiarami agresji, gwałtów czy kradzieży? Czy z ich powodu muzułmanom również jest smutno jak w przypadku kawałka świńskiego cielska? Czy im przypomnieli o potrzebie „świętowania miłosierdzia przebaczenia”?

Źródło: independent.co.uk

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. eva cottrell from UK-Northampton mówi

  Swietujmy MILOSIERDZIE przebaczenia… : )w Zwiazku ze Swietem Bozego Narodzenia : 0
  Niech BOG wybaczy… jesli Bog chce wybaczyc…
  bo ja- istota ludzka – NIE umiem WYBACZYC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Ludzie ISLAMU tez… nie powinni i nie musza wybaczyc…
  tfu ! hyclom i psom Rzydowskim !
  tym tfu ! Rzydowskim bandytom i ich przydupasom izraelskim psom wojny wszystkie false flag operations —
  PROWOKACE izraelskich psow wojny -Europa-Bliski Wschod UK – metro… Francji 13/11… Turcja… Egipt…
  inside job 9/11/ usa…WW2…WW1…. etc etc…

  xxx
  Buzka z UK.
  Ps. Wieprzowina/swinina — to symbolicznie — BRUDNY ( moralnie/etycznie) czlowiek/brudna zbrukana dusza

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.