Było łechtanie, teraz jest kręcenie nosem. Cejrowski komentuje plakat Konfederacji

12

Poparłem program, poparłem osoby, nie udzieliłem „oficjalnego poparcia” partii. NIE ŻYCZĘ SOBIE BYĆ NA PLAKATACH WYBORCZYCH. Nikt nie pytał mnie o zdanie, ani o pozwolenie na wykorzystanie wizerunku i nazwiska w kampanii politycznej. NIE CHCĘ BYĆ NA PLAKATACH WYBORCZYCH. Wrrr – napisał na Facebooku Wojciech Cejrowski.

Tymi słowami podróżnik odniósł się do plakatu, który został opublikowany przez Konfederację Korwin-Braun-Liroy-Narodowcy, a na którym koalicja umieściła wizerunek Cejrowskiego i cytat z jego wypowiedzi: Obywatele mają być wolni, a Polska niepodległa. Tego bym chciał i za tym zawsze głosuję. A reszta partii i koalicji – wszyscy won. Poniżej zaznaczono: 26 maja wspólnie z Wojciechem Cejrowskim głosujemy na listę nr 1.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Można zrozumieć fakt, że Cejrowski nie chce, by jego wizerunek pojawiał się na plakatach wyborczych partii, którą publicznie poparł. Można zaakceptować fakt, że życzyłby sobie za to konkretne pieniądze. Tylko tym samym nie mówmy więcej, że Cejrowski jest bezinteresownym patriotą mieszkającym poza granicami Ojczyzny, ale patriotą-celebrytą, któremu jeszcze niedawno nie wadziło wykorzystanie jego wizerunku do uwiarygadniania propagandowych programów publicystycznych TVP Info. Czyżby Cejrowski zapomniał, że jeszcze w ubiegłym tygodniu (8 maja 2019) tymi słowami łechtał koalicję propolską:
Przeanalizowałem. Gdybym musiał głosować dzisiaj, to na Konfederację. Ważne dla mnie są takie sprawy: zakaz zabijania dzieci, kapitalizm, wolny rynek, walka z Unią, wybory bezpośrednie, bez list partyjnych. Władza państwowa ma być mała i WON z mojego domu, z firmy, z pola, ze szkoły, ze szpitala, z gospodarki. WSZYSCY WON – Obywatele mają być wolni, a Polska niepodległa. Tego bym chciał i za tym zawsze głosuję. Wiem jednocześnie, że nigdy, nikt nie da ci wszystkiego, na czym ci zależy. Kaja Godek gwarantuje mi walkę z aborcją. Korwin walkę z socjalizmem i biurokracją. Narodowcy walkę o niepodległość i mocną Polskę. Pan Jakubiak walkę o kapitalizm i przedsiębiorczość.

Żydzi błogosławią bomby, które rozerwą na strzępy Palestyńczyków
Żydzi błogosławią bomby, które rozerwą na strzępy Palestyńczyków

Na Twitterze sprawę skomentował Jacek Międlar: Droga Konfederacjo. Po co lansowaliście się gębą syjonisty Cejrowskiego? Dziś ten typek Was atakuje za wykorzystanie jego wizerunku. Bądźcie bardziej uważani. Nie ufajcie syjonistom. To nie atak, ale moja dobra rada.

Ten komentarz wystarczy i niech będzie dobrą wskazówką na przyszłość dla wszystkich formacji politycznych.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Ja popieram Kofederację i cieszyłbym się ze swojego wizerunku na jej plakatach.To prawdziwie polska organizacja,dlatego tak zwalczana przez antypolskie agentury:żydowską,amerykańską,niemiecką,masońską,banderowską.Konfederacja to nadzieja dla Polski!Zwyciężymy!

 2. Janusz I mówi

  Mnie, narodowca, Konfederacja Korwina nie zachwyca. Nie pójdę na wybory, Polska się nie zawali.

 3. Marek mówi

  Czy Wy, z całym szacunkiem, ZWARIOWALIŚCIE ? Jeśli powiem, nawet publicznie, że popieram Konfederację, to nie znaczy, że chcę oglądać swoją twarz na plakatach tej organizacji ! I nie muszą mieć tu znaczenia pieniądze ! Może po prostu nie chcę się mieszać w politykę bardziej, niż przez oddanie głosu ? Konfederaci powinni to uszanować, jeśli faktycznie są za wolnością i własnością.

 4. Meg mówi

  A czy to uczciwe wykorzystywać wizerunek bez zapytania o zdanie właściciela tego wizerunku?

  1. Marek mówi

   Widzę piękny przykład międlarologiki: nie pozwalam byle komu na dysponowanie moim wizerunkiem = jestem syjonistą. Dobrze że ten geniusz nie jest już księdzem, bo to byłby straszny obciach dla Kościoła gdyby podobne brednie można było usłyszeć z ambony.

  2. Admirał mówi

   Marku obciachem dla KK jest to, że nie dokonał lustracji wśród TW. Największy obciach to postawa prymasa, poleciał do tvn i wszystko mu gra i buczy. Wrrr

  3. Marek mówi

   A, tu się zgadzam w pełni, ale związku z tematem nie widzę panie Admirale. Ja po prostu mam uczulenie na takie zachowania w stylu: nie zgadzam się z Tobą, więc zrobię z Ciebie oszołoma i antysemitę (Michnik) albo ruskiego agenta (Kaczyński) a teraz syjonistę (Międlar).

 5. Włościanka mówi

  Tu chodzi o pieniądze. Cejrowski za spotkania autorskie też każe sobie płacić. Inni autorzy takie spotkania traktują jako promocje swych książek. On sprzedaje wejściówki.

 6. gojek mówi

  Warto obejrzeć „targowica oszołomów 2019”. Leszek B. posiada nie małą wiedzę o co poniektórych…

 7. sten mówi

  Broniłem ostatnio tego Wojciecha …no i co mam powiedzieć?
  Jego twarz to ma prawo sam decydować czy to honor z korwinem na plakacie .
  Ale sarmackie-popisowe dla TV zamaszyste żegnanie się krzyżem ręką aż za barkami prawie na plecach jednoznacznie wskazuje katolika takiego z przytupem, że HAAH !!!
  No OK . ale jak to się ma to do odegranej szopki ,,unieważnienia małżeństwa ,, za $$$ ?
  Było się w jednym sakramentalnym związku współżyło się jedną kobietą a teraz gdy tamta jeszcze żyje ale się z nią jak z psem pożarło …. śpi się następną ?
  Panie Wojtku TO CUDZOŁÓSTWO według Prawa Bożego i słów Chrystusa!
  Tylko i wyłącznie śmierć zwalnia z tego obowiązku !
  Rozumiem ,,Potęgę Dzidy,, ale po co robić z ludzi idiotów i mieszać w to wiare
  czy to aby nie faryzeuszowskie ?

 8. Bob mówi

  A ty chodzisz do pracy za darmo jako woluntariusz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.