Była prezenterka TVN kolejną „ofiarą dobrej zmiany”? Wyprowadza się z Polski

Justyna Pochanke / Fot. YT
10

Tym razem informacja rodem z brukowca, ale może rozbawić. Wraz ze zwycięstwem Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich, które jest równoznaczne z umocnieniem pozycji frakcji Jarosława Kaczyńskiego u władzy, kolejni celebryci deklarują wyjazd z Polski. Być może zakładali, że rodacy będą za nimi płakać, ale jest wręcz odwrotnie. Stali się obiektem kpinek.

Super Express donosi, że jedną z osób uciekających z Polski jest Justyna Pochanke, która w ubiegłym tygodniu ogłosiła rozwód ze stacją TVN, dla której pracowała przez ostatnie 19 lat. Także jej mąż, Adam Pieczyński, doradca zarządu tej stacji, a wcześniej szef pionu informacji i „Faktów”, zrezygnował z pracy.

Jak donosi „Super Express” para Pochanków szykuje się do emigracji. – Justyna i jej mąż Adam od dawna nosili się z tym zamiarem. Jakiś czas temu kupili więc dom w Marbelli, w Hiszpanii i tam teraz się przeprowadzają. Pragną słońca, spokoju i odpoczynku – miał powiedzieć informator gazety i wskazał, że Pochankowie w ostatnich latach „przeżyli tyle stresów, że teraz chcą cieszyć się życiem”.

Nie wiemy jak u Was, ale nas bierze na mdłości, gdy czytamy, że para świetnie ustawionych pracowników zagranicznej, nietykalnej w Polsce stacji TVN, „przeżyła stresy”, które zmuszają ją do wyjazdu z kraju. Miejmy nadzieję, że lewicowi celebryci, nie tylko Pochankowie, dotrzymają słowa i na zawsze pożegnają się z krajem.

Pracownica TVP Info sprawdziła, czy na lotnisku im. Fryderyka Chopina już ustawiają się kolejki… Jak było? Zobaczcie sami.

Źródło informacji i cytatu: Super Express

Przeczytaj także:

Pierwsze „ofiary” wyborów. Redakcja Newsweeka zdołowana, a Gretkowska ucieka z Polski, którą nazywa „zapijaczonym facetem” i „Hujnią Niepospolitą”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. eeeeeeee mówi

  dzięki Bogu Najwyższemu! oby się tylko nie rozmyśliła!

 2. MM mówi

  TRZEBA KASĘ Z FOZZ-U UKRYĆ!!! CO NIE, PANI POCHAMKE!

 3. Krzesimir Dobry mówi

  Gdzie tam wyjadą? Chyba, że Posranke z mężusiem ostre interesy zrobili. Janda za chwilę ma koncerty na Warszawskiej Pradze, będą tam na tęczoplaetach jarać się jej monologami, oczywiście za kasę Warszawiaków. Cwelebryty won, najlepiej do kalifatu gdzieś na zachodzie Europy.

 4. Wstrząśnięty nie zmieszany mówi

  Jak na dzisiaj oszalała komunistyczna Hiszpania jest oazą dla lewactwa, LGBT i żydów.

  Ale chichot historii może machnąć ogonem – nigdy nic nie wiadomo co będzie za parę lat – zjawi się jakiś nowy Franko czy też Ferdynand i Izabela – i p. Pochanke będzie musiała zostać maranką 🙂

 5. benedykt mówi

  Plus jest duży, bo jakby nie patrzeć to jednak zawsze o jedno (zaciekłe) antypolskie ścierwo mniej.

 6. Pan Wojtek mówi

  Czasem bywa tak, że szczury uciekają z tonącego okrętu. Polska jest już od dawna wyniszczana przez tzw „zachód” m. in. przez Niemców/Nazistów, żydo-Sasów, żydokomunę itp swołocz. Skąd wiecie czy to nie jest ucieczka szczurów przed katastrofą?

  1. MACIEJ mówi

   Jest to całkiem możliwe, jednak nie zmienia to faktu, że będzie/jest mniej szczurów ;))

 7. MACIEJ mówi

  I bardzo proszę nigdy więcej nie wracać.
  Może warto by pomyśleć o swoich rodzinach i znajomych, hę? Zabrać ze sobą ma się rozumieć 😉

 8. Tomasz mówi

  I bardzo dobrze „Baba z wozu koniom lżej”. Szerokiej drogi im życzę

 9. W K mówi

  Dopóki cały TVN nie wyjedzie z Polski, to się nie liczy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.