Była ambasador szkaluje Polskę: „Kraków zajmuje szczególne miejsce w mordowaniu Żydów”

Vivian Berkovici/ fot. screen
7

We wtorek (25.02.2020) była ambasador Kanady w Izraelu, Vivian Berkovici, zamieściła na Twitterze ohydny, kłamliwy i szkalujący Polaków wpis, w którym stwierdziła, że „Kraków zajmuje szczególne miejsce w mordowaniu Żydów”.

Kraków zajmuje szczególne miejsce w mordowaniu, torturach i anihilacji własnej społeczności żydowskiej. A jego wysiłki na rzecz komercjalizacji tego są wulgarne. Kraków to także krótka przejażdżka samochodem z Auschwitz. Wiedzieli wszystko. I nie zrobili nic, aby to zatrzymać. Fakty – napisała Berkovici.

Wsparcie - darowizny

Na wpis byłej ambasador zareagowało muzeum Auschwitz wskazując na jej „brak wiedzy o historii i tragedii Żydów w Krakowie podczas okupacji niemieckiej”. Berkovici skasowała już tweet i zlikwidowała konto, ale w sieci znajdują się screeny tego ohydnego wpisu.

Vivian Berkovici mieszka obecnie w Izraelu. Wpis na temat Krakowa to nie pierwszy wyskok tej Żydówki opętanej nienawiścią do Polaków. W lutym 2018 roku, po nowelizacji ustawy o IPN, Berkovici opublikowała w „Jerusalem Psot” antypolski paszkwil, w którym zarzuciła Polakom zmowę z nazistami w celu wymordowania Żydów.

Bez niemieckiego siły organizacyjnej jest wysoce nieprawdopodobne, aby Polacy zainicjowali budowę sieci i systemu fabryk śmierci masowej. Polska była w dużej mierze wiejska i prymitywna, a na świadomość narodową silnie wpłynął okrutnie antysemicki kościół katolicki. Pozostawieni własnemu losowi, prawdopodobnie kontynuowaliby wielowiekową tradycję pogromów i innych metod okazywania nienawiści do Żydów, z których wszystkie były akceptowalne społecznie”– napisała wtedy Berkovici podkreślając, że podczas Holokaustu Polacy zachowali się „potwornie”.

O antypolskiej nagonce zorganizowanej przez Żydów w 2018 roku obszernie piszę w mojej książce „Żydzi, gender, mltkulti, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie kupić w sklepie internetowym TUTAJ.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: Żydowskie brednie o złych Polakach, co nie chcieli Ruskich

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. marju73 mówi

  Żmijowe plemię.Zero wdzięczności, zero honoru.Tylko podłość.

 2. Hammurabi mówi

  Cóż… Zareagowało muzeum i co? Ano jak zawsze nic, Kolejny raz ktoś obrzuca Polskę i Polaków błotem i nic…
  Wiadomo, że schowana w Izraelu Żydówka może wszystko napisać powiedzieć i opublikować, zwłaszcza w mediach należących do jej współplemieńców.
  W Polsce zaś w podobno polskich (a tak naprawdę jedynie polskojęzycznych mediach) cisza. Nikt nie będzie dopuszczony do głosu, nikt nie będzie mógł wygarnąć tej ….. (brak w językach świata słów mogących dostatecznie obelżywie określić zachowanie tej istoty humanoidalnej) tego, na co zasługuje.
  Cóż więc robić?
  Myślę, że odpowiednią formą odpowiedzi byłoby powołanie do istnienia galerii kłamców, oszczerców i dyletantów. Najlepszym miejscem zaś jej ustawienia byłoby właśnie owo nieśmiało reagujące “muzeum”! Gęby takiej wielkości, by je było ze stu metrów widać, z odpowiednim opisem w języku polskim, angielskim, hebrajskim i jidysz.
  Nie od rzeczy byłoby pokazanie tych gęb z podobnym opisem, na telebimach w każdym większym mieście…
  Kogo byście wytypowali? Gross, Engelking, Grabowski, Berkovici, Katz, Tokarczuk…
  Tak wiem, że niewykonalne, bo zaraz rozpętałoby się piekło a wrzaski o antysemityzmie byłoby słychać aż na księżycu…
  Jednak czy milczymy czy będziemy się bronili ataki będą wciąż się powtarzały, cóż więc mamy do stracenia?

 3. Zbigniew mówi

  Wypowiadaja tak oczywiste bzdury, ze wszyscy nawet obojetni zaczynaja sie interesowac sprawami podzialu wsrod zydow na sprawcow i ofiary celow wiercholki zydowskiej.

  Wywoluja Chaos a ten wraca falami …

  ja tego nie wymyslilem, ani nie pisze w zlosci lecz taka jest teoria Chaosu od zawsze stosowana a nie tylko wymyslona.

  Do tych ludzi bardziej niz zlosc lub smiech pasuje opis: “postac romantyczna ale carski prowokator”

 4. Zbigniew mówi

  Tak!?

  Naukowcy amerykanscy, w tym ten Einstein stworzyli maszyny liczace umozliwiajace konstrukcje Enigmy i liczenie ludzi ……….. a Polscy matematycy stworzyli maszyne deszyfrujaca to cudo techniki nazi i rozwiazania oddano swiatu za darmo ratujac wiecej ludzi niz faszysci zdolali zamordowac.

  Prowokatorow mozna wykorzystywac do wlasnej reklamy.

  1. Zbigniew mówi

   Polacy maja przeciez perfekcyjny dowcip – Np wybranie niedorajdy JK i jego partii z jego dudaczewskim na czele na najsilniejsza partie w Europie – no przecie zadyma byla na 4 fajery – ponad 800 mln UE ledwo to wyciszyla a to byla zaledwie wstawka, przejsciowka

   Teraz mamy Krzysia i UE az strzyze uszami.

   Polacy maja tylko problem z reklamowaniem sie z dowcipem – moze to jest “starcza depresja”na ktora wystarczy 2 tygodniowe leczenie.

   Poczytajcie o tym – prosze

  2. Zbigniew mówi

   Wezmy sprawe pana Jacka.

   Wszystkie napasci niby prawne mozna przypisac Sutrykowi jako dowody jego winy – swiadomej winy za ataki na ludzi w czasie legalnej demonstracji a oskarzenie Sutryka przypisac do spraw grozacych panu Jackowi.

   Ten Krag sie sam zymyka – taka petla na kariere tego ………….

   Jak mozna strzelac do dzieci z broni gladkolufowej??

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.