Bydlak! Obrzydliwy komentarz publicysty w sprawie Alfiego! Chłopca nazwał „bezmózgiem z Anglii”

Obrzydliwy wpis Przemysława Witkowskiego na temat Alfiego Evansa / Fot. Facebook
5

W ubiegłą sobotę (28 kwietnia), w tragicznych okolicznościach umarł 23-miesięczny Alfie Evans. Dlatego, że był balastem na drodze budowania nowego porządku na świecie, a jego narządy prawdopodobnie zostały wykupione przez farmaceutyczny przemysł, co w klinice Alder Hey jest na porządku dzienny, został uśmiercony.

Obrzydliwy wpis Przemysława Witkowskiego
Obrzydliwy wpis Przemysława Witkowskiego / Fot. Facebook

PRZECZYTAJ: Katarzyna TS: Wielka misja małego chłopca, czyli Alfie i wartości europejskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W sytuacji, gdy jego rodzice pogrążyli się w żałobie, a wraz z nimi miliony ludzi na całym świecie, dramat rodziny małego Alfiego skomentował Przemysław Witkowski, publicysta niegdyś związany z Tygodnikiem Powszechnym, Gazetą Wyborczą a dziś z Krytyką Polityczną.

Dobrze bym się przyjrzał kto zakłada w Polsce te wszystkie „Alfie Polish army”, „Poland, pray for Alfie” i inne kręcące gównoburze fanpejdze wokół tego biednego bezmózga z Anglii – m.in. napisał bydlak, którego jeszcze niedawno opłacał ks. Adam Boniecki.

Globkurier [CPS] PL

Tak właśnie wygląda lewacka wrażliwość. Kompletne zwyrodnienie, chamstwo i brak empatii w sytuacji, gdy rodzina Alfiego pogrążyła się w żałobie, a wraz z nimi setki tysięcy Polaków. Czy na tym ma polegać „tolerancja”, której na protestach Partii Razem domaga się Witkowski? A może z lewaków powoli wyłazi brunatna zaraza?

Przeczytaj:

Alfie Evans, czyli mały MESJASZ i nAzIści XXI wieku – J. Międlar

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. sssss mówi

  zydek Witkowski inaczej by ćwierkał gdyby hitlerowcy z UK dokonali eutanazji przez zagłodzenie, jego koszer brata albo w ogóle jakiegos zydka! to dopiero byłoby larum na caly swiat az…..szpital i krolowa oraz premier UK wyplaciliby im miliony funtów ……..odszkodowania! Aj waj!! jakiś Anglik, Polak czy Włoch a kimże oni są dla mafinych haraczystów międzynarodowych? mafia masonskich wyłudzaczy-roszczeniowcow-pasożytow zalozyla w swoim masonskim NWO zabicie setek milionów ludzi bo są oni, wg ich parszywego widzi mi się, niepotrzebni. Alfie to jedynie kolejny dzieciak zabity przez zagłodzenie w celu ugruntowania drogi do eutanazji w przypadku dowolnie wybranego człowieka! UK i Holandia w tych niemieckich nazistowskich wynalazkach przodują i lezą krzyzem przed rozkazami NWO i NEW AGE! Aj waj!

 2. Buzz mówi

  Bezmózgiem bez serca jest bydle, które samo pozbawiło się serca oddając siebie diabelskiej ideologii, która pozbawia wrażliwości i niszczy duszę. Dlatego gościu nie może szanować czyjego życia. Ale o życie fretki zapewne by walczył.

 3. julie mówi

  No wiec ono to bydle , ktroe nosi piekne slowianskie imie Przemyslaw . Hmmm ,
  byt duzy zaszczyt z tym imieniem. Najleprze dla niego to icek z glupiejowa .

 4. Dariusz mówi

  Witkowski chodzący worku gówna…..Za te słowa chętnie oklepałbym twoją lewacką mordę,zmieniając jej rysy na zawsze.

 5. Magda mówi

  Właśnie widać kto tu mózgu nie ma!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.