Buńczuczne przemówienie PAD. Zapomniał o rejteradach PiS pod obce dyktando? [WIDEO]

prezydent Andrzej Duda/ fot. screen
19

W piątek (17.01.2020) podczas wizyty w Zwoleniu prezydent Andrzej Duda wygłosił buńczuczne przemówienie, w którym oświadczył: „Próbują nam dzisiaj to nasze prawo do posiadania dobrego, uczciwego wymiaru sprawiedliwości, do jego naprawy, na wszystkie sposoby odebrać. Nie pozwólmy na to, aby inni decydowali za nas. My, Polacy, mamy prawo decydować sami o sobie i o swoich prawach. Po to walczyliśmy o demokrację. I powiem proszę Państwa bardzo mocno. Jestem Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej i powiem tak: Nie będą nam tutaj w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy. Tak, tu jest Unia Europejska i bardzo się z tego cieszymy. Ale przede wszystkim tu jest Polska”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Nie będą nam w obcych językach narzucali jak mamy prowadzić polskie sprawy? Piękna i mocna deklaracja. Szkoda tylko, że nieprawdziwa. Czyżby PAD zapomniał o swoich rejteradach i o rejteradach PiS pod obce dyktando? Czyżby zapomniał, jak w ekspresowym tempie zmieniano ustawę o IPN pod dyktando Izraela? Czyżby zapomniał, że sam skierował do Trybunału Konstytucyjnego wniosek, po którym wykastrowano tę ustawę pod dyktando Ukraińców? A kto zawetował ustawy o sądownictwie po telefonie niemieckiej kanclerz? A może PAD nie słyszał o tym, że Amerykanie dyktują premierowi Morawieckiemu, jakie firmy Polska może opodatkować, a od jakich trzymać się z daleka? Ekshumacja w Jedwabnem została zablokowana przez Żydów i do tej pory nie została wznowiona. Tymczasem PAD grzmi i robi groźne miny. Bez żartów.

Zobacz też:

J. Międlar: Żydowska krew i puszczalskie siksy

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Popełniłem błąd głosując kilka lat temu na Prezydenta Dudę. Przepraszam wszystkich Polaków. Odpokutuję sprawę. A przede wszystkim nie powtórzę popełnionego błędu.

 2. Janusz I mówi

  Po raz pierwszy chyba nie usłyszałem o naszych współbraciach od tysiąca lat, Polakach żydowskiego pochodzenia.

 3. jędrek mówi

  duden to pływak. Powie to co lemingi łykną. A jak już łykną to dalej będzie bruździł w sprawach ważnych dla dobra Polski – przerabiamy to już 5 rok. Nagadał bajek przedwyborczych, a potem robi wszystko na opak.
  Typ niewarty żadnego zaufania.

  1. anonim mówi

   Niestety motłoch znowu nabieze się na jego bajeczki

 4. Robert mówi

  Tak tu jest Unia Europejska,a ta Unia to nasza matka jest,a matka wie najlepiej…

 5. Aaaron mówi

  Dudus to kukielka wg mnie. Czesto ma swoje zdanie ale sie z nim nie zgadza jak mu rozkażą. Zaprojektowany by kleczec i wyglaszac bunczuczne przemowienia. Wstyd mi ze glosowalem na niego. Juz ten przyglup brąk by nie byl takim lizusem chyba, tyle ze glupszy ciut jest brąk

 6. rins mówi

  Śmiech na sali, teraz peło wystawia swoją dziś się też tępą jak nowy nóż angielski, Boże dopomóż

 7. ziemianka mówi

  Twarz Prezydenta nie jest buńczuczna, ale tragiczna, napięta i przerażona, a te przebierańce z tyłu czynią z tego groteskę

 8. ROMAN mówi

  27.1.2018 unaocznił się polski holokaust, czyli wypowiedzi, ambasador Izraela, premiera Izraela i posła z Knesetu, ale dotąd , dotąd nie ma oficjalnego stanowiska władz RP w tej sprawie…

 9. anonim mówi

  Fajna gra pod publikę, ale ja nie dam się nabrać na te puste słowa.

 10. szalom mówi

  Dobrze się stało, że nie pojechał do Izraela. Natomiast durnotę wykazali organizatorzy nie dopuszczając Dudy do głosu. Przecież ze strachu i z przyzwyczajenia wygłosił by im jakieś wiernopoddańcze przeprosiny (jak pod ścianą Dworca Gdańskiego) tudzież zapewnienia przyjaźni bezgranicznej a dozgonnej. Nic innego by mu przez gardło nie przeszło

 11. ROMAN mówi

  no dobra, wymieńmy te języki, angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hebrajski, chyba wszystkie, aa jeszcze
  arabski i chiński, w tych językach też już coś mówili…

 12. marju73 mówi

  Dajcie już spokój temu nisko upadłemu Kornhauserowi.
  Jego prawdziwa twarz jest już znana i nie ulegnie zmianie.

 13. ROMAN mówi

  tylko stroszy piórka, szkoda, że tak nie powiedział w lipcu 2016, po rozmowie telefonicznej z prezydentem
  Francji, bo to wtedy chyba, zaczęło się odwoływanie Pani Premier…

 14. Arkadiusz mówi

  Kiedy słyszę PAD, na myśl natychmiast przychodzi mi: ANEKS WSI !!! CZEKAMY!!! On zostanie w końcu odtajniony, jak nie PAD to ktoś inny to zrobi, ale kiedyś ten czas nadejdzie!

 15. ROMAN mówi

  ale chyba K.Bosak nie będzie tak fałszywy jak PAD…

  1. Edward mówi

   Bosak niech najpierw udowodni swoje pochodzenie. Z tego co słyszę, w wielu miejscach, to ma pochodzenie jewrejckie, tak jak Braun, winnicki i nie tylko. Ale…? Trzeba jednak sprawdzać bo znowu nas oszukają.

 16. Florian mówi

  A ja powiem stałe swoje: „Wszelka ohyda bierze się od żyda”. I to trwa od tysięcy lat. Gdzie tylko postawią jewreje swoje racice tam burdel, rewolucje, powstania, wojny i rabunek.

 17. Suweren mówi

  Dobrze gada…
  Nie pozwólmy aby byle rząd za nas decydował…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.