Brawo! Na naszych oczach umacnia się Grupa Wyszehradzka! Ramie w ramię w walce z unijnymi chuliganami!

1

Polska, Węgry i Czechy nie zmienią zdania w sprawie kwot relokacji uchodźców – oświadczył we wtorek premier Czech Bohuslav Sobotka po spotkaniu z premierem Węgier Viktorem Orbanem w Budapeszcie. Dodał również, że Słowacja zapewniła o poparciu stanowiska pozostałych państw V4 w tej sprawie.

W spotkaniu w Budapeszcie wzięła udział również premier Beata Szydło, która w rozmowie z prezydentem Egiptu Abd el-Fatahem es-Sisim w Budapeszcie podkreśliła, że Egipt pozostaje ważnym partnerem w zakresie monitorowania i kontroli nielegalnej migracji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kraje członkowskie Grupy Wyszehradzkiej twardą stoją przy stanowisku, żeby nie wpuszczać i nie gościć w Europie islamskich fundamentalistów. Wspólna polityka i walka z unijnymi włodarzami, którzy straszą nasze kraje zatrważającymi odszkodowaniami za nie przyjmowanie uchodźców, prowadzi do umocnienia wzajemnych stosunków, a co za tym idzie podniesienie roli Grupy Wyszehradzkiej w polityce międzynarodowej. Nigdzie tak bardzo nie można się zjednoczyć, jak na wspólnym froncie, walcząc ze wspólnym wrogiem. Ponadto, można odnieść wrażenie, że to od Grupy Wyszehradzkiej i wspólnego, twardego stanowiska w kwestach migracyjnych, zależy przyszłość Starego Kontynentu.

Źródło: PAP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Robert mówi

    Nie dajmy w ciagu kilkunastu,kilkudziesieciu lat zniszczyc tego,co nasi przodkowie budowali przez wieki i tysiaclecia,przez tych, co nas słowian mieli za idiotów,a sami zostali kupieni przez cwaniaków bez ziemi zydowskiego pochodzenia,dla których jedyna opcja w tej beznadziejnej sytuacji pozostało robienie pieniedzy .Jak sie nie ma własnego domu,korzeni,ziemi,robienie kasy nie jest trudne,zadnych ograniczen,obowiazkow,zobowiazan.Tylko dlatego naród wybrany uwaza ze jest mądrzejszy od innych..?Taki kutas,jak Batorego komin!Dobrze ze nie niemiecki,nazistowski!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.