Braun: „Śmierć wrogom ojczyzny, to bardzo dobra dyrektywa” [WIDEO]

Grzegorz Braun
5

„Zobaczymy, czy to były strzały w Sarajewie i po nich nastąpi jakaś sekwencja zdarzeń” – mówi prezes Konfederacji Korony Polskiej, poseł Grzegorz Braun, komentując zamach na premiera Słowacji, Roberta Fico.

W wywiadzie udzielonym dla kanału eMisjaTv polityk zwraca uwagę, że wydarzenia na Słowacji mogą być swoistym ostrzeżeniem dla innych, ale to nie znaczy, że powinniśmy poczuć strach. Wręcz przeciwnie. Należy wyzbyć się wszelkich złudzeń co do kursu, który obrała Europa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Żydowscy poplecznicy bolszewików: „Precz z Polską, niech żyje Lenin!”

Ja bym bardzo sobie życzył, żeby wszyscy to potraktowali, nie jako sygnał ostrzegawczy do siebie adresowany i żeby to nie zapędziło wszystkich z powrotem do mysiej dziury, skoro już narody europejskie troszkę się wybudziły. (…) Chciałbym, żeby to był tylko asumpt do dalszego działania, żeby obserwując takie fakty wszyscy mówili sobie raczej, że naprawdę nie ma się co dłużej łudzić. Albo oni nas, albo my ich – w rozmowie z Piotrem Korczarowskim powiedział Grzegorz Braun, natychmiast wyjaśniając, co ma na myśli. Otóż jego zdaniem: „należy działać z poszanowaniem zasady wzajemności. Jak są akty agresji, to powinny być akty retorsji. Nie ma tych aktów retorsji, no to wchodzą nam na głowę. I w polskim rządzie już jak wiemy funkcjonują ludzie z paszportami obcych krajów, a polską przestrzeń publiczną ciągle, bezczelnie próbują zdominować ludzie, którzy nawet jeśli paszportów nie mają obcych, to mają serca obce. Nie mają serca do Polski. Nie mają serca i litości dla Polaków. Gotowi są odebrać Polakom całą ich majętność, żeby ozłocić Ukraińców. Gotowi są odebrać Polakom całą godność i historię ukraść po to, żeby tylko żydom zrobić dobrze. I to, że Ukraińcy, żydzi, angole, czy też moskale, przy różnych okazjach nie pałają miłością do Polaków (…) to nas nie dziwi. Dziwić powinno i powinno autentyczny gniew budzić to, że zwerbowali, ci wrogowie Polski i polskości, tylu lojalnych swoich podwykonawców wśród Polaków, którzy nie chcą być już Polakami i tylko chcą być eurokołchoźnikami, chcą być atlantystami, chcą być judeochrześcijanami, różnymi chcą być bytami, różnymi bytowościami ludzkimi, tylko nie chcą być po prostu Polakami. I na tych trzeba się gniewać i trzeba wracać do ostrości pojmowania pojęć takich jak niepodległość, suwerenność i trzeba rozumieć, że dyrektywa – śmierć wrogom ojczyzny – to jest dobra dyrektywa”.

SMYCZE NA KLUCZE – TUTAJ
Smycz na klucze "Śmierć wrogom Ojczyzny"
Smycz na klucze „Śmierć wrogom Ojczyzny”

Źródło: eMisjaTv

Przeczytaj także:

Katarzyna Sokołowska świętuje! Mimo naporu Ukraińców i lewactwa, sąd radykalnie złagodził jej wyrok!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. verizanus mówi

  Pytanie tylko kto i na jakiej podstawie tego wroga definiuje?

 2. W K mówi

  @Verizanus Każdy, kto likwiduje Ojczyznę. Likwidatorów Ojczyzny poznamy po czynach.

 3. Boleslaw mówi

  Brawo BRAUN, do obrony Polski Polacy nie traćmy Ducha …bo nas wymorduja i nasze dzieci…ci obcy wrogowie, obywatele z paszportami w Warszawie i innych miastach Polski, oni nie maja litości,,,przykład Premiera Fico, Prezydenta Iranu, Palestyna i ten Smoleński samolot!! „Dał nam przykład Król Polski, Jan Sobieski..jak zwyciężać mamy” !

 4. Cyprian mówi

  Przez wiele lat o tym kto jest wrogiem decydowała Gazeta Wybiórcza.

 5. Katarzyna mówi

  Nareszcie głos prawdy ,aż do bólu . Język ,który trafia do prawych Polaków i oddaje rzeczywistość i reakcję na nią. Dziękuję Panu,odważny obrońco polskości.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.